11667 відвідувачів онлайн
2 812 33

Суд обрав ексдепутату Арістову запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання

арістов

За матеріалами ДБР та клопотанням Генерального прокурора сьогодні Печерський районний суд міста Києва обрав міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання народному депутату.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомило Державне бюро розслідувань.

Арістов підозрюється у внесенні службовою особою неправдивих відомостей до офіційних документів для організації елітного відпочинку на островах в Індійському океані.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, заступника голови Комітету Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, "слугу народу" Юрія Арістова помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що на Мальдівах. Вартість проживання на двох за одну ніч у готелі Waldorf Astoria Maldives варіюється від 100 до 323 тис. гривень за віллу з двома спальнями та басейном.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія ініціював питання негайного призупинення членства у фракції Арістова. Згодом, 25 липня, Арістов написав заяву про складання повноваження народного депутата.

Тим часом 26 липня в Офісі генерального прокурора повідомили про початок розслідування законності виїзду "слуги" Арістова на Мальдіви під час війни. А співробітники СБУ та ДБР прийшли до нардепа з обшуками, у ході якого знайшли закордонний паспорт депутата з відмітками про відвідини Мальдів.

За даними слідства, спочатку нардеп виїхав до Польщі з робочою поїздкою, звідти дистанційно через приватну клініку відкрив собі лікарняний з 10 по 19 липня – і поїхав з родиною на Мальдіви, де перебував до 22 липня.

27 липня Рада достроково позбавила Арістова депутатських повноважень.

Топ коментарі
+26
А солдату,який запізнився у місце тимчасової дислокації-5 років ув'язнення,це просто-п....ць.
показати весь коментар
28.07.2023 18:17 Відповісти
+15
У кацапа Арістова спільний бізнес з Зєлєнскім. Так що жодних сумнівів що він не "рядовий Журавель" - за Арістова Зє "впишеться по повній"!
показати весь коментар
28.07.2023 18:19 Відповісти
+12
показати весь коментар
28.07.2023 19:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Головне, що він у вишиванці.
показати весь коментар
28.07.2023 18:17 Відповісти
А солдату,який запізнився у місце тимчасової дислокації-5 років ув'язнення,це просто-п....ць.
показати весь коментар
28.07.2023 18:17 Відповісти
І у нього причини були щоб запізнитись...
показати весь коментар
28.07.2023 18:30 Відповісти
Та що б там не було-5 років,за ненавмисне вбивство менше дають,вони там зовсім "з катушок злетіли".
показати весь коментар
28.07.2023 18:47 Відповісти
За навмисне вбивство згідно ст. 115 КК України дають від 7 років. А солдату дали 5 років взагалі не враховавшивсі ті поважні обставини які в нього склались. Вважаю покарання таким, що має явну не співмірність з вчиненим діянням.
показати весь коментар
28.07.2023 22:08 Відповісти
У кацапа Арістова спільний бізнес з Зєлєнскім. Так що жодних сумнівів що він не "рядовий Журавель" - за Арістова Зє "впишеться по повній"!
показати весь коментар
28.07.2023 18:19 Відповісти
Покажіть мені, в кого з попередників чи депутатів при владі зараз немає бізнесу?)) В декого їх кілька десятків й нічого))
показати весь коментар
28.07.2023 18:22 Відповісти
Не в бізнесі справа справа в тому що більшість депутатів ставе свої бізненс інтерес вище за державний.
показати весь коментар
28.07.2023 18:37 Відповісти
а на Великдень всі падлюки приходять в храм і моляться....
показати весь коментар
28.07.2023 20:01 Відповісти
Да здравствуєт самий чєсний суд...
показати весь коментар
28.07.2023 18:19 Відповісти
А квиток до Варшави йому вже вручили?
показати весь коментар
28.07.2023 18:20 Відповісти
І премію за "моральний ущерб", з пару мільйонів. Баксів.

Тварі просто
показати весь коментар
28.07.2023 23:18 Відповісти
показати весь коментар
28.07.2023 18:21 Відповісти
Для чого иому було це депутатство -- захотів узнаваємості
показати весь коментар
28.07.2023 18:22 Відповісти
Выразили озабоченность...
показати весь коментар
28.07.2023 18:23 Відповісти
Він проводив надзвичайну зустріч з українськими бєжєнцами на Мальдівах! Він навіть у відпустці працює, а ви його хочете притягнути до відповідальності. За що?! Людина як раб на галєрах вдень і вночі працює нє щадя живота свого...
показати весь коментар
28.07.2023 18:26 Відповісти
🤮
показати весь коментар
28.07.2023 18:30 Відповісти
Я вже заморився питати у 73% як їм їхній вибір, саме головне що знову підуть по тим самим грабелькам ...але потім вже не плачте ...
показати весь коментар
28.07.2023 18:45 Відповісти
Не питайте, все в них прекрасно з вибором вони й надалі вірять, що у всіх бідах винен Порошенко
показати весь коментар
28.07.2023 19:59 Відповісти
Запобіжний захід не надто жорсткий?
Ой,да это же друг и бизнес партнер Зелупы.Извините,Юрий Юрьевич,не признал.Загорели то как на Мальдивах.
показати весь коментар
28.07.2023 18:48 Відповісти
Особисте зобов'язання це щось таке типу«я більше не буду?»
показати весь коментар
28.07.2023 18:55 Відповісти
В данному випадку це щось на кшталт-"Ой,да ладно....Х@й с вами-посижу я пару дней дома....Может быть."
Це ж друг найвеличнішого-зобов'язання дав,зобов'язання забрав-какая разніца
показати весь коментар
28.07.2023 19:06 Відповісти
элитный зебил-брехун-вор так і сказал?: "даю чесное-благородное слово"
судей-блдй пещерного правосудия давно пора убивать.. всех подряд.. честных там пара процентов наберётся, если повезёт
показати весь коментар
28.07.2023 19:04 Відповісти
Чесний суддя профнездатен
показати весь коментар
28.07.2023 19:21 Відповісти
А Червінському?
показати весь коментар
28.07.2023 19:20 Відповісти
показати весь коментар
28.07.2023 19:35 Відповісти
показати весь коментар
28.07.2023 19:43 Відповісти
Аморальний і цинічний покидьок цей арістов як і 90% депутатів, суддів, прокурорів . Чому всі розслідування проводять журналісти, а СБУ , ДБР чим займаються? Може кошти на їх утримання передати журналістам потрібно?
показати весь коментар
28.07.2023 20:36 Відповісти
Зелень зеленью відмазалась. Нічого незвичайного. Підтримка добровольчого формування мальдійської самооборони пройшла успішно, тому і маємо відповідний вирок