8807 відвідувачів онлайн
5 187 38

"Слугу народу" Арістова у Раді замінить Наталія Локтіонова

локтіонова

Центральна виборча комісія визнала Наталію Локтіонову обраною нардепом від "Слуги народу". Вона замінила у парламенті Юрія Арістова.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ЦВК.

"До Комісії надійшла Постанова Верховної Ради України від 27 липня 2023 року, якою достроково припинено повноваження народного депутата України Юрія Арістова, у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

Юрій Арістов був обраний на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії "Слуга народу", - йдеться в повідомленні.

ЦВК розглянула Постанову та визнала Наталію Локтіонову, наступного за черговістю кандидата, включеного до виборчого списку політичної партії "Слуга народу" під № 146, обраною народним депутатом України на зазначених виборах в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Нагадаємо, заступника голови Комітету Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, "слугу народу" Юрія Арістова помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що на Мальдівах. Вартість проживання на двох за одну ніч у готелі Waldorf Astoria Maldives варіюється від 100 до 323 тис. гривень за віллу з двома спальнями та басейном.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія ініціював питання негайного призупинення членства у фракції Арістова. Згодом, 25 липня, Арістов написав заяву про складання повноваження народного депутата.

Тим часом 26 липня в Офісі генерального прокурора повідомили про початок розслідування законності виїзду "слуги" Арістова на Мальдіви під час війни. А співробітники СБУ та ДБР прийшли до нардепа з обшуками, у ході якого знайшли закордонний паспорт депутата з відмітками про відвідини Мальдів.

За даними слідства, спочатку нардеп виїхав до Польщі з робочою поїздкою, звідти дистанційно через приватну клініку відкрив собі лікарняний з 10 по 19 липня – і поїхав з родиною на Мальдіви, де перебував до 22 липня.

27 липня Рада достроково позбавила Арістова депутатських повноважень.

Топ коментарі
+24
Чергова КАЦАПКА!!
показати весь коментар
02.08.2023 15:58 Відповісти
+21
А ця "служка" краща???!!! Змінило одного злодія на іншого. Це "перемога" чи ще ні???!!!
показати весь коментар
02.08.2023 15:52 Відповісти
+21
в тому лісі всі сосни однакові. Та і кєдри теж.
показати весь коментар
02.08.2023 15:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ця "служка" краща???!!! Змінило одного злодія на іншого. Це "перемога" чи ще ні???!!!
показати весь коментар
02.08.2023 15:52 Відповісти
в тому лісі всі сосни однакові. Та і кєдри теж.
показати весь коментар
02.08.2023 15:55 Відповісти
Ху із Наталя Локтіонова?
Звісно ж, вона член зеленого "Озєра".

"Рідна сестра особистої асистентки Володимира Зеленського Марії Левченко, Наталя Локтіонова балотується у Верховну Раду за списком "Слуги народу" під 146-им номером.

Про це йдеться в матеріалі журналіста програми "ШУСТРОВА LIVE" Анни-Єви Мельник, https://espreso.tv/news/2019/07/17/sestra_sekretarky_zelenskogo_potrapyla_u_vyborchyy_spysok_quotslugy_naroduquot пише Еспресо.

"Довіряють в "Слузі народу" не лише зіркам та перевіреним членам своєї команди, але і їхнім непублічним родичам. Хто ж замовляє "слівце" за таких кандидатів? Червень 2019-го. Президент Володимир Зеленський вперше проводить екскурсію для журналістів в своїй Адміністрації. Саме під час цього візиту в "святая святих" до об'єктиву телекамер потрапляє помічниця гаранта, така собі Марія Левченко. Жінка багато років була особистим асистентом Зеленського в "95-у Кварталі", а нині - слідом за шефом - перебралася на Банкову", - стверджує журналістка.
показати весь коментар
02.08.2023 15:58 Відповісти
Ліворуч Локтіонова, праворуч секретарка Зеленського Левченко, дружина каZапа Гогілашвілі.

показати весь коментар
02.08.2023 16:08 Відповісти
Донне дніще, як завжди.
показати весь коментар
02.08.2023 16:10 Відповісти
показати весь коментар
02.08.2023 16:14 Відповісти
На зірці написано PUTIN. Любітельніца Ху%ла - народний депутат України....
показати весь коментар
02.08.2023 17:28 Відповісти
Потрібно десь по соцмережах розповсюдити ето фото ...це вже ******* якийсь ...
показати весь коментар
02.08.2023 18:32 Відповісти
Кандитка у ВРУ 9 від партії "Слуга Народу"(список №146)

У 2019 році балотувалась у ВРУ 9 за списком "Слуги Народу" під номером 146.

ЗМІ називали, Наталію Лактіонову сестрою багаторічної помічниці Зеленського Марії Левченко, посилаючись на спільні фото.

Працювала менеджером з маркетингу в Ancor Personnel Ukraine ltd, на різних посадах у відділах з маркетингу та продажу "Першої лізингової компанії".

Освіта вища.

Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю "Міжнародна економіка та менеджмент".

Народилася 16 квітня 1981 року у м. Київ. https://www.chesno.org/politician/210038/

Это же конец эпохи кумовства.
показати весь коментар
02.08.2023 16:00 Відповісти
Їй теж треба "внукам прібарахліться".
показати весь коментар
02.08.2023 17:08 Відповісти
Та отож шило на мило, треба чекати її десь в готелі на Балі ...
показати весь коментар
02.08.2023 18:28 Відповісти
Чергова сосна...
показати весь коментар
02.08.2023 15:54 Відповісти
Чергова КАЦАПКА!!
показати весь коментар
02.08.2023 15:58 Відповісти
Фотографія ніби з пам'ятника зняли!
показати весь коментар
02.08.2023 16:01 Відповісти
показати весь коментар
02.08.2023 16:10 Відповісти
Мають право на Локтіонову -- демократія
показати весь коментар
02.08.2023 16:06 Відповісти
Так, мають право мати Локтіонову у верховній раді.
показати весь коментар
02.08.2023 16:17 Відповісти
Вона вже визначилась в якому ресторані буде святковий банкет? У Велюрі?
показати весь коментар
02.08.2023 16:07 Відповісти
Заведуть послушну "зельону кнопочку". Бо старі всі зіпсовані грошима олігархів. Голосують вже не по підказкам спікера, а по вмісту конвертів.
показати весь коментар
02.08.2023 16:09 Відповісти
Та ладно вам, ей не долго сидеть осталось, скоро выборы у верховную зраду, считай успела заскочить на тонущий корабль. Не успеет прибарахлиться короче, внукам-***** не хватит
показати весь коментар
02.08.2023 16:11 Відповісти
які вибори під час війни? Все це кодло прийшло надовго.
показати весь коментар
02.08.2023 17:13 Відповісти
недолго
показати весь коментар
02.08.2023 23:03 Відповісти
Чергова ''сасна карабєльная''
показати весь коментар
02.08.2023 16:15 Відповісти
показати весь коментар
02.08.2023 16:25 Відповісти
Ааххахахахахахаха ЛАКТІОНОВА!
показати весь коментар
02.08.2023 16:33 Відповісти
Шило на мыло.
показати весь коментар
02.08.2023 16:44 Відповісти
Так скоро очередь и до коня Калигулы дойдёт. Это ведь не кумовство? А другое?
показати весь коментар
02.08.2023 16:46 Відповісти
"сестра секретарші Зеленського" Ну все ясно....
показати весь коментар
02.08.2023 16:49 Відповісти
чергова "робоча сосна" ...
показати весь коментар
02.08.2023 17:02 Відповісти
Где они ее -- Отловили?
показати весь коментар
02.08.2023 17:10 Відповісти
О, чекаймо на свіженькі зашквари
показати весь коментар
02.08.2023 17:11 Відповісти
А умело сосет ?
показати весь коментар
02.08.2023 17:36 Відповісти
...От щойно згадав про відому теорію шести рукостискань. Це через них, як твердять американські автори, кожен житель землі пов'язаний з будь-яким іншим мешканцем планети. А якщо менше, то це вже значно ближчі контакти.

Згадав через цю нову депутатку - сестричку першої Маші країни. Тут і не про неї - ця Локтіонова хіба собі в статус депутатство запише й нічим більше не відзначиться. Я про особливо довірену Машу Лєвчєнко. Її чоловік, рашистський громадянин Гогілашвілі був помічником депутата від єдінай расєї Валуєва. А вона з ним так само співпрацювала й товаришувала. От маємо одне потискання руки. А Валуєв, як один із символів раші (їхній найвідоміший боксер) і вірнопідданий єдінорос, мав нагоду неодноразово зустрічатися з пуйлом і тому руку тиснути.

Мова йде не про випадкові чи протокольні потискання, а саме про близьких людей чи однодумців, які мають тісні контакти чи спорідненість. Тож, два потискання від пуйла до найбільших військових та державних секретів України - чи не заблизько? https://t.me/Chornovil_official/15549 https://t.me/Chornovil_official/15549

показати весь коментар
02.08.2023 17:45 Відповісти
зебіли - партія хвойд і дятлів...
показати весь коментар
02.08.2023 18:13 Відповісти
Тепер наташка буде красти собі на мальдіви…
показати весь коментар
02.08.2023 18:32 Відповісти
сплошні інородці
показати весь коментар
02.08.2023 22:51 Відповісти
"сплошні" - це якою мовою?
показати весь коментар
02.08.2023 23:06 Відповісти