9410 відвідувачів онлайн
1 480 15

НАТО твердо налаштоване протистояти Росії, - Трюдо

трюдо,джастін

Північноатлантичний альянс рішуче налаштований спільно протистояти порушенню Росією міжнародного права.

Про це прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, коментуючи офіційний вступ Швеції в НАТО, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Російське повномасштабне вторгнення в Україну похитнуло світ. Поки Росія продовжує порушувати права людини, наступати на принципи демократії та підривати заснований на правилах міжнародний порядок, співпраця із союзниками задля дотримання спільних цінностей важливіша, ніж будь-коли, і рішучість НАТО сильніша, ніж будь-коли", - сказав Трюдо.

Він нагадав, що Канада першою у світі ратифікувала набуття Швецією членства у НАТО. "Це - свідчення міцних зв’язків між нашими людьми, наших спільних цінностей та нашої відданості зміцненню трансатлантичної безпеки", - зазначив прем’єр-міністр.

Трюдо додав, що членство Канади у НАТО було "наріжним каменем нашої безпекової та оборонної політики". "Вітаючи Швецію в Альянсі, ми розуміємо, що разом реагуватимемо на найбільші виклики нашого часу", - наголосив він.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 7 березня Швеція офіційно стала новим, 32-м, членом Північноатлантичного альянсу.

Топ коментарі
+2
Читаєш новини - наче якийсь анекдот.. до того ж, сумний анекдот..
показати весь коментар
08.03.2024 09:39 Відповісти
+2
Ви про заяву Херпіду? Про дії Херпіду? А що стосується Канади, то в них немає війни, а є купа зброї і вони в НАТО. А наш нарід 73% водив хороводи "НАТО ні" і все дружив із "братми" кацапами, а потім ще вибрав "какая разница" під час війни і продовжує ненавидіти Канаду і США.
Дякую Канаду за підтримку!!!
показати весь коментар
08.03.2024 10:14 Відповісти
+1
хороші налаштування компа, авто, станка, чи будь чого, нікуя не варті
якщо ця техніка без живлення.
просто купа металу чи пластика.
так само Україна і світ
які б налаштування не були хорошими а без зброї вони ПШИК!!!
щоб ви не казали, а ***** бомбить мовчки...
ви всі вписдите ротом а ***** вбиває мовчки...
ви вводите санкції а ***** має прибуток від енергоносіїв майже на рівні 2021 року
і робить все це мовчки
показати весь коментар
08.03.2024 09:45 Відповісти

Завантаження...