10137 відвідувачів онлайн
19 692 71

Окупанти атакували 4 ТЕС ДТЕК, є серйозні пошкодження та постраждалі

тес,обстріл

Війська РФ у ніч на 27 квітня атакувала 4 ТЕС ДТЕК, серйозно пошкоджено обладнання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДТЕК.

У ДТЕК нагадують, що окупаційні війська масово обстріляли енергетичні об'єкти України.

За даними компанії, сьогодні вночі внаслідок атаки постраждало чотири теплоелектростанції ДТЕК.

"За попередньою інформацією, на жаль, є постраждалі. Надаємо всю необхідну допомогу. Серйозно пошкоджено обладнання підприємств. В ці хвилини енергетики намагаються ліквідовувати наслідки атаки", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що з початку ворожого повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК були обстріляні понад 170 разів.

Як повідомлялося, у ніч на 27 квітня російські окупанти вчергове атакували енергетичну інфраструктуру України.

Також Цензор.НЕТ інформував, що у ніч на 27 квітня під час масованої російської атаки у Дніпрі чули вибухи.

Топ коментарі
+26
Чому кацапські ТЕЦ працюють і в х@й не дують?
показати весь коментар
27.04.2024 08:13 Відповісти
+19
От знову буде стогін про підвищення тарифів...
показати весь коментар
27.04.2024 08:02 Відповісти
+18
показати весь коментар
27.04.2024 08:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От знову буде стогін про підвищення тарифів...
показати весь коментар
27.04.2024 08:02 Відповісти
тарифи - це вже не сама велика проблема.
показати весь коментар
27.04.2024 08:06 Відповісти
розкажи це тим хто отримує мінімалку .
показати весь коментар
27.04.2024 09:34 Відповісти
шо розказати? їм буде вистачати навіть з мінімалкою.
показати весь коментар
27.04.2024 10:43 Відповісти
мова про те, що подекуди нема ні за яким тарифом
показати весь коментар
27.04.2024 15:03 Відповісти
Агов, ППО?
показати весь коментар
27.04.2024 08:08 Відповісти
Питання ПРО активно обговорюється провідними лідерами Західної цивілізації.
показати весь коментар
27.04.2024 08:14 Відповісти
що ж тепер робитонькиии!! ааааа!!! всепропало!!!
грошей немааа!!! ракет немаааа!!!

Ваша пропаганда настільки примітивна, що аж страшно
показати весь коментар
27.04.2024 08:13 Відповісти
Та то фсбшна ботва
показати весь коментар
27.04.2024 08:18 Відповісти
Наташа, что ты так сильно переживаешь из Франции?
показати весь коментар
27.04.2024 08:50 Відповісти
Як пускові установки вони знищать? Що ти мелеш? Досить фсбшну зраду розводити.
показати весь коментар
27.04.2024 08:17 Відповісти
здохни фсбешна курва , вже набридла примітивом
показати весь коментар
27.04.2024 08:19 Відповісти
Це злочинами проти цивільних цніхто вже не називає
показати весь коментар
27.04.2024 08:10 Відповісти
хруцькі наташи всі такі тупі?
показати весь коментар
27.04.2024 09:08 Відповісти
Чому кацапські ТЕЦ працюють і в х@й не дують?
показати весь коментар
27.04.2024 08:13 Відповісти
Так в Омані домовилися
показати весь коментар
27.04.2024 08:18 Відповісти
Тому що нам забороняють використовувати американську далекобійну зброю по території кацапії. А безпілотників, які б змогли завдати такої ж шкоди, що і крилаті/балістичні ракети, у нас немає.
показати весь коментар
27.04.2024 08:18 Відповісти
По нпз чомусь і БПЛА справляються.
показати весь коментар
27.04.2024 08:22 Відповісти
Там достатньо вивести з ладу ректифікаційну установку. Для цього великої кількості вибухівки не потрібно.
показати весь коментар
27.04.2024 08:25 Відповісти
А на ТЕЦ достатньо вивести з ладу трансформатор, машинну залу чи ЛЕП. Для цього великої кількості вибухівки не потрібно. Строки відновлення плюс мінус такі ж.
показати весь коментар
27.04.2024 08:39 Відповісти
Ну от спробуйте безпілотником щось подібне зробити

показати весь коментар
27.04.2024 08:41 Відповісти
Навіщо порівнювати х#й з трамвайною ручкою? По нпз БПЛА б'ють? Б'ють. По ТЕЦ можна досягати такого ж ефекту.
показати весь коментар
27.04.2024 09:32 Відповісти
Ну тобто те, що я написав вище про НПЗ, можна проігнорувати і вперто наполягати на своєму?

ОК, пишіть тоді до ГУР та СБУ. Думаю, там до Ваших пропозицій дослухаються і негайно завдадуть нищівного удару дронами одразу по всім ТЕС у європейській частині московії.
показати весь коментар
27.04.2024 10:40 Відповісти
Або ось таке:

показати весь коментар
27.04.2024 08:47 Відповісти
*****,стерли😆. Неадекват там вклинився один.Я там наполягав на тому,що шкода яка завдається нашими БПЛА для кацапських НПЗ і ТЕЦ в нашій ситуації одне й те саме.Якщо зовсім спрощено.
показати весь коментар
27.04.2024 17:10 Відповісти
показати весь коментар
27.04.2024 08:31 Відповісти
Топ-комент, вірніше - скріншот комента
показати весь коментар
27.04.2024 19:50 Відповісти
рашистські НПЗ наші палять ?
показати весь коментар
27.04.2024 16:16 Відповісти
На жаль влада бездіяльна мовчить ,світове співтовариство мовчить ,наша діаспора теж бездіяльна ,а тим часом ворог нищить Україну.А мали б бути антивоєні протести по всьому світі блокування посольств рф ,рашисти мають бути ізгоями в світі.
показати весь коментар
27.04.2024 08:40 Відповісти
Неможна, а то пуйло нападьоть...
показати весь коментар
27.04.2024 08:45 Відповісти
Пошла н**ер отсюда
показати весь коментар
27.04.2024 08:51 Відповісти
Ссыкливые розовые пони пусть готовятся к миллионам украинских беженцов к зиме.
показати весь коментар
27.04.2024 08:41 Відповісти
миллиардам) чего уж там мелочиться)
показати весь коментар
27.04.2024 08:52 Відповісти
кацапская ботва такая примитивная,вообще убогие не заморачиваються,понятно что их высеры расчитаны на самых примитивных совкодрочеров или паникеров но все же так смешно потуги их выглядят)
показати весь коментар
27.04.2024 08:51 Відповісти
Істерика тут зайва , це точно !!
показати весь коментар
27.04.2024 08:51 Відповісти
та то русня,при чем ну очччень примитивная,ей бы на бабские сайты а не проженный инет баталиями цензор,тут козломордых на первом предложении раскусывают на втором банят,каким бы продвинутым переводчиком не пользовались,недалекое ленивое убожество
показати весь коментар
27.04.2024 08:54 Відповісти
керiвництво ДТЕК мабуть дуже задоволено з цього приводу👈
буде хороший привiд бюджет розпiлити
показати весь коментар
27.04.2024 08:56 Відповісти
Це приватна компанія, вони зацікавлені у прибутках з продажу ел. енергії.

Нє ??
показати весь коментар
27.04.2024 16:17 Відповісти
Казяться суки, поки зброя їде. Коли вже кобзон на кримському мосту виступить
показати весь коментар
27.04.2024 09:01 Відповісти
Не факт що його справді збираються руйнувати зовсім. Крім того, це не зупинить рак. обстріли. Тільки знищення рашистських можливостей - аеродроми, заводи, НПЗ. літаки тощо. Плюс "чорні лебеді".
показати весь коментар
27.04.2024 16:19 Відповісти
Було б дивно, якби рашисти не кинулися терміново добивати майже беззбройну Україну! Китайці, корейці, іранці тихенько постачають раші зброю та ********** мідьонами штук і ніхто про це не триндить.
Важко демократіям боротись з тоталітаризмом...
показати весь коментар
27.04.2024 09:05 Відповісти
Бо демократії сцикливо ховаються за спину українців, та чекають, може ***** втомиться нас геноцидити і далі не піде. Вони взагалі не воюють.
показати весь коментар
27.04.2024 13:41 Відповісти
може Ренат Леонідович потрясе гаманцем і купить трохи ППО ? чи воно йому треба грошей настриг і за бугор ?
показати весь коментар
27.04.2024 09:41 Відповісти
де купить? На Калинівському ринку?
показати весь коментар
27.04.2024 14:54 Відповісти
там де купує Греція , Польща , Египет , Туреччина .
показати весь коментар
27.04.2024 14:59 Відповісти
Приватній особі такі не продадуть. Якісь дрібніші, може.

Крім того, він таки "гаманцем трясе" нормально.
показати весь коментар
27.04.2024 16:21 Відповісти
В цій країні є шось,окрім ДТЕК?Чому зранку до вечора мы жаліємо ахметівську фірму?Чому не коментує міненерго?Вони всі від шмигаля і умерова - колишні ДТЕКівці,отже нічого,крім ДТЕК іх не цікавить.
показати весь коментар
27.04.2024 09:46 Відповісти
Вони майже енергетичні монополісти. Держава теж великий власник.
показати весь коментар
27.04.2024 16:22 Відповісти
Ще два тижні тому повідомляли, що кацапи вразили всі ТЕС ДТЕК, а тут виявилося , що ще чотири є.
показати весь коментар
27.04.2024 09:55 Відповісти
тсс ...
показати весь коментар
27.04.2024 16:23 Відповісти
Надо создать петицию,на разрешение атаковать ************** энергосистему!нех...й подставлять вторую щеку,а надо бить в ответ!!!!!
показати весь коментар
27.04.2024 10:28 Відповісти
ЗСУ б*ють по електриці кацапських в/ч.

Захід боїться ескалації. Тому потихеньку. Крім того, можливостей малувато.
показати весь коментар
27.04.2024 16:25 Відповісти
Треба відправити на шибеницю цього през... през... президента і його злодюжну і продажну шоблу за не організацію і не забезбечення ППО і ПРО країни. Горітимуть у пеклі, будь вони прокляті.
показати весь коментар
27.04.2024 11:11 Відповісти
бенин Оманский Нарик с фсбэшником Елдаком, так где там атакамсы на 300 км??? или Оманский договорняк в силе с киностудиями и офшорами в маЦкве...???
показати весь коментар
27.04.2024 12:40 Відповісти
Чому ми теж не атакуємо по російським електростанціям, а тільки по НПЗ???
показати весь коментар
27.04.2024 12:58 Відповісти
ЗСУ б*ють по електриці кацапських в/ч.

Захід боїться ескалації. Тому потихеньку. Крім того, можливостей малувато.
показати весь коментар
27.04.2024 16:27 Відповісти
Скільки кацапська ТЕС в Криму буде ще працювати?
показати весь коментар
27.04.2024 15:21 Відповісти
Это называется игра в одни ворота.
показати весь коментар
27.04.2024 17:03 Відповісти
Молитись, молитись і ще раз молитись.
показати весь коментар
27.04.2024 21:49 Відповісти
Пока Запад даст ПВО-уже нечего им будет защищать. И где наши ответные удары по ТЕЦ рашки?
показати весь коментар
28.04.2024 11:21 Відповісти