6945 відвідувачів онлайн
19 813 71

Окупанти атакували 4 ТЕС ДТЕК, є серйозні пошкодження та постраждалі

тес,обстріл

Війська РФ у ніч на 27 квітня атакувала 4 ТЕС ДТЕК, серйозно пошкоджено обладнання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДТЕК.

У ДТЕК нагадують, що окупаційні війська масово обстріляли енергетичні об'єкти України.

За даними компанії, сьогодні вночі внаслідок атаки постраждало чотири теплоелектростанції ДТЕК.

"За попередньою інформацією, на жаль, є постраждалі. Надаємо всю необхідну допомогу. Серйозно пошкоджено обладнання підприємств. В ці хвилини енергетики намагаються ліквідовувати наслідки атаки", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що з початку ворожого повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК були обстріляні понад 170 разів.

Як повідомлялося, у ніч на 27 квітня російські окупанти вчергове атакували енергетичну інфраструктуру України.

Також Цензор.НЕТ інформував, що у ніч на 27 квітня під час масованої російської атаки у Дніпрі чули вибухи.

Топ коментарі
+26
Чому кацапські ТЕЦ працюють і в х@й не дують?
показати весь коментар
27.04.2024 08:13 Відповісти
+19
От знову буде стогін про підвищення тарифів...
показати весь коментар
27.04.2024 08:02 Відповісти
+18
показати весь коментар
27.04.2024 08:31 Відповісти

Завантаження...