6722 відвідувача онлайн
3 396 25

7000 доларів за місце другого водія - на Львівщині поліцейські заблокували злочинну схему для ухилянтів

Чоловіків оформлювали водіями, щоб вони могли перетнути кордон

Чоловіків призовного віку влаштовували на підприємства, які обслуговують  міжнародні вантажні перевезення, та вносили їхні дані до бази. Завдяки цьому ухилянти безперешкодно перетинали кордон.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Зазначається, що злочинну схему організували мешканці Львова. За грошову винагороду вони  "організовували" підстави для виїзду за кордон. Охочих оформлювали як других водіїв до підприємств, що здійснюють міжнародні вантажні перевезення. Надалі відомості вносили до інформаційної бази. Вартість такої послуги становила 7000 доларів з людини.

30 квітня оперативники спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП у Львівській області викрили одного з фігурантів під час отримання коштів.

За клопотанням Львівської обласної прокуратури суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і з правом внесення понад 242 000 гривень застави. Також  підозру буде оголошено другому учаснику злочинної схеми.

За незаконне переправлення осіб через державний кордон України загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

На Львівщині затримали чоловіків, які оформляли ухилянтів водіями
На Львівщині затримали чоловіків, які оформляли ухилянтів водіями
На Львівщині затримали чоловіків, які оформляли ухилянтів водіями

Нагадаємо, з початку війни прокуратура зареєструвала понад 10,7 тис. кримінальних проваджень щодо ухилянтів.

Топ коментарі
+6
Коли ви вже візьметеся за депутатів,охорону,прокурорів,суддів,мусорів..?
показати весь коментар
01.05.2024 16:58 Відповісти
+5
А проїзд по дзвінку з ОПи скільки коштує?
показати весь коментар
01.05.2024 17:01 Відповісти
+4
Що попові можна те дякові зась! (с)
показати весь коментар
01.05.2024 16:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що попові можна те дякові зась! (с)
показати весь коментар
01.05.2024 16:43 Відповісти
А сколько сейчас стоит на теплую должность в полицию устроиться??
показати весь коментар
01.05.2024 17:34 Відповісти
а це правомірно?
показати весь коментар
01.05.2024 16:45 Відповісти
ну і ..? ну заборонити другого водія на міжнародні рейси всього-на-всього
показати весь коментар
01.05.2024 16:48 Відповісти
Тоді продаватимуть першого.
показати весь коментар
01.05.2024 16:52 Відповісти
дорого вийде ухилянство за вартістю трака з причепом. Я взагалі то маю категорію С, але на трак треба іншу. А її повинні видавати після якогось терміну роботи на С. Як вони оформляють другого водія без досвіду (як він отримав ту категорію)?
показати весь коментар
01.05.2024 17:50 Відповісти
Навпаки, треба на корму брати чим побільше людей і газувати щодуху,
а коли на горизонті замаячить тонований бусік, то на ходу скидати по одному тцкашникам, як баласт, щоб відірватися від погоні !
показати весь коментар
01.05.2024 17:05 Відповісти
Тільки мені задєься що інспекція партнерів над владою запрацювала? Сказали здивовано - у вас немає грошей? - копайте!!!
показати весь коментар
01.05.2024 16:53 Відповісти
Партнерам пох... на те... чи є у нас гроші чи немає... чи у нас корупція чи немає...

у них свої інтереси.... скільки років вони дають кредити на різні реформи... з яких ні одна нічого не дала але дальше дають гроші на нові реформи не вимагаючи довести старі до завершення.... а реформи судів... САП і т.д. це все під їх керівництвом...

тут просто чиновникам не хватає уже коштів в бюджеті от вони і активувались
показати весь коментар
01.05.2024 17:39 Відповісти
Відрізняємся тим,що в рашаорді таких тупих кацапів як ти-більшість,а у нас -меншість.
показати весь коментар
01.05.2024 17:19 Відповісти
Он воно що, кілька діб стояло несамовите виття, ой рятуйте, геноцид далекобійників,
а виявляється це не бідні мальчікі ухилянти в трусіках, а злосні бариги )
показати весь коментар
01.05.2024 16:57 Відповісти
Не відкашляли перепрезу.
показати весь коментар
01.05.2024 16:57 Відповісти
Коли ви вже візьметеся за депутатів,охорону,прокурорів,суддів,мусорів..?
показати весь коментар
01.05.2024 16:58 Відповісти
А проїзд по дзвінку з ОПи скільки коштує?
показати весь коментар
01.05.2024 17:01 Відповісти
а на днях водии возмущались, шо их пакуют в ТЦК после пересечения границы,....
показати весь коментар
01.05.2024 17:06 Відповісти
Не водії, а якраз оце паньство що рубало по 7.000 баксів з ухилянта. Якась асоціація перевізників.
І нах ті "перевезення" при таких альтернативах..
показати весь коментар
01.05.2024 17:19 Відповісти
який же то ухилянт другий водій, коли він вернувся із-за кордону і його спакувало тцк?
показати весь коментар
01.05.2024 17:52 Відповісти
Прекрасна країна за виїзд з якої готові платити від 7 до 20 к баксів
Скоро будемо складати конкуренцію космічним туристам
показати весь коментар
01.05.2024 17:14 Відповісти
Не скигли.Можеш щось запропонувати?Маєм те,що самі набудували за 30 років.Тепер потрібно з цього виплутуватись.
показати весь коментар
01.05.2024 17:23 Відповісти
Цікаво ,а якою фурою арестович емігрував.
показати весь коментар
01.05.2024 17:53 Відповісти
Шлях- схема перевірена часом, третій рік працює. Це ж не пустопорожня маячня тг-канала стосовно заплива Тисою.
Ніколи такого не було, і ось знову.
показати весь коментар
01.05.2024 18:36 Відповісти
Не той рівень, - за виїзд з північної Кореї дають 13-15т долярів, ще не дотягуєм