Дві ГЕС вивели з експлуатації через обстріли окупантів

Про це повідомила пресслужба Укргідроенерго, інформує Цензор.НЕТ.
"Дві ГЕС виведено з експлуатації. 8 травня, під час ранкових обстрілів критичної інфраструктури, значних уражень було завдано і обʼєктам гідроенергетики. Ворог продовжує масовано атакувати і знищувати енергетичну інфраструктуру України, завдаючи руйнівних цілеспрямованих ударів", - йдеться в повідомленні.
В "Укргідроенерго" зазначили, що вся гідрогенерація зазнала нищівних пошкоджень. Знищене обладнання потребує чималих зусиль для ремонту, відновлення і значних фінансових коштів.
Нічна атака РФ 8 травня
Російські війська у ніч на 8 травня завдали комбінованого удару ракетами та ударними БПЛА.
Окупанти застосували 55 ракет та 21 БПЛА. Сили ППО знищили 59 цілей - 39 ракет та 20 БПЛА.
Війська РФ атакували три ТЕС ДТЕК, внаслідок чого було пошкоджено обладнання. Також ворог уразив два об'єкти критичної енергетичної інфраструктури на Львівщині.
а мо їм щє грошеняток?
від парнерів?