12114 відвідувачів онлайн
7 883 19

Дві ГЕС вивели з експлуатації через обстріли окупантів

Дві ГЕС виведено з експлуатації через обстріли

Про це повідомила пресслужба Укргідроенерго, інформує Цензор.НЕТ.

"Дві ГЕС виведено з експлуатації. 8 травня, під час ранкових обстрілів критичної інфраструктури, значних уражень було завдано і обʼєктам гідроенергетики. Ворог продовжує масовано атакувати і знищувати енергетичну інфраструктуру України, завдаючи руйнівних цілеспрямованих ударів", - йдеться в повідомленні.

В "Укргідроенерго" зазначили, що вся гідрогенерація зазнала нищівних пошкоджень. Знищене обладнання потребує чималих зусиль для ремонту, відновлення і значних фінансових коштів.

Нічна атака РФ 8 травня

Російські війська у ніч на 8 травня завдали комбінованого удару ракетами та ударними БПЛА.

Окупанти застосували 55 ракет та 21 БПЛА. Сили ППО знищили 59 цілей - 39 ракет та 20 БПЛА.

Війська РФ атакували три ТЕС ДТЕК, внаслідок чого було пошкоджено обладнання. Також ворог уразив два об'єкти критичної енергетичної інфраструктури на Львівщині.

Топ коментарі
+11
а все було захищєно, блеяли зелені вівці...
а мо їм щє грошеняток?
від парнерів?
показати весь коментар
09.05.2024 13:04 Відповісти
+10
Причому у відповідь жодного удару по егерго генерації на параші. Навіть в Криму довбають ті нещасні корита а не Балаклаську ТЕС...
показати весь коментар
09.05.2024 13:10 Відповісти
+7
За 2 місяці з Сирським енергетики більше втратили, ніж за 2 роки з Залужним
показати весь коментар
09.05.2024 13:14 Відповісти

Завантаження...