6744 відвідувача онлайн
7 586 26

Росіяни хочуть створити буферну зону на Харківщині, відкинувши ЗСУ на 10 км від кордону РФ, - Reuters

рф,окупанти,арміярф,рашисти

Російські окупаційні війська поблизу Вовчанська хочуть створити буферну зону.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters із посиланням на високопоставленого військового чиновника.

Джерело повідомило, що російські війська планували відкинути ЗСУ на 10 км від російського кордону.

Ситуація на Харківщині

Міноборони заявило, що вранці рашисти намагалися прорвати лінію оборони ЗСУ на Харківщині.

Глава Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що російські окупаційні війська завдають ударів по півночі Харківщини. Загрози для Харкова наразі немає.

Топ коментарі
+10
****** ботоксному на рило , а не сан. зону
показати весь коментар
10.05.2024 14:29 Відповісти
+5
Ми теж можемо робити 10 кілометрову буферну зону вздовж кордону, але з кацапської сторони.
показати весь коментар
10.05.2024 14:27 Відповісти
+4
Яка « буферна зона»?!!!

Для кого ця лапша?

Вони хочуть взяти Харків, Суми, Полтаву, та інші украінськи міста!

Усі міста України! Їм потрібна теріторія України а не 10 км біля свого кордону.
показати весь коментар
10.05.2024 15:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а ми хочемо, відкинути лаптєй за урал.
готовий вступити до перемовин: "десь посередині"
показати весь коментар
10.05.2024 14:26 Відповісти
десь посередині знаходиться концерт кобзона..
показати весь коментар
10.05.2024 14:43 Відповісти
Яка « буферна зона»?!!!

Для кого ця лапша?

Вони хочуть взяти Харків, Суми, Полтаву, та інші украінськи міста!

Усі міста України! Їм потрібна теріторія України а не 10 км біля свого кордону.
показати весь коментар
10.05.2024 15:24 Відповісти
а я хочу, що б ми відігнали кацапів, за урал.
показати весь коментар
10.05.2024 15:30 Відповісти
Ми теж можемо робити 10 кілометрову буферну зону вздовж кордону, але з кацапської сторони.
показати весь коментар
10.05.2024 14:27 Відповісти
як коли не можно стріляти з американської зброї по кацапії ? і на Хамерах заїжджати на Бєлгородщину не можно !
показати весь коментар
10.05.2024 14:51 Відповісти
Нам не потрібно туди заїзджати, а на глибину 10 км достатньо вітчизняної зброї. Можна зробити зону непридатну для життя - без електрики, водопроводу, каналізації, продуктових складів, доріг, мобільного звязку та інших важливих для життя населення та війська кацапів обєктів. Той досвід який отримали ми можна повернути кацапам взад.
показати весь коментар
10.05.2024 14:59 Відповісти
де її взяти вітчизняну зброю ? ви бачили відео залпу з Вільхи ? крім Богдан немає нічого ! а непридатними до життя стали С-Буда , Білопілля , скоро буде Дружба .
показати весь коментар
10.05.2024 15:18 Відповісти
Наш нарід сам обрав таку долю попередній лідер їх не влаштовував бо переозброював армію і фінансував ракетну програму. Обравши Зеленського і делегувавши йому найвищу владу громадяни змінили своє майбутнє в який бік ви бачите. Такий шлях)
показати весь коментар
10.05.2024 16:28 Відповісти
Хіба що віртуально.
показати весь коментар
10.05.2024 15:02 Відповісти
****** ботоксному на рило , а не сан. зону
показати весь коментар
10.05.2024 14:29 Відповісти
Я б зараз запостив ще кращу картину, але знову забанять на три доби
показати весь коментар
10.05.2024 14:45 Відповісти
показати весь коментар
10.05.2024 14:31 Відповісти
А це під яку сакральну дату ? Де ці наші "мудрі" експерти, які то під дату, то на помсту дії ***** списують ? Гітлер теж був цінителем сакральностей ? Для довідки: сталін вважав сакральним тільки своє день народження.
показати весь коментар
10.05.2024 14:34 Відповісти
Зеленська приїхала в Кременчук .. поліціянти перекрили всі вокзали
показати весь коментар
10.05.2024 14:38 Відповісти
Хотєлкі *****.
показати весь коментар
10.05.2024 14:39 Відповісти
Це підготовка до наступу в іншому місці.
показати весь коментар
10.05.2024 14:40 Відповісти
тож не орки і не окупанти....
росіяни....
брати, *****
своїх загиблих не називають Українцями, а особами
а підарів, росіянами...
показати весь коментар
10.05.2024 14:52 Відповісти
а це з 19 року традиція всього шапіто: все що ідентифікує українців, ховати й соромитись.

навіть на відосиках бубочки ви хрін знайдете Прапор чи Тризуб : їх або немає взагалі, або ледь помітні в кадрі, щоб не образити ждунів руського міра ..
показати весь коментар
10.05.2024 15:26 Відповісти
Відкидувать на 10 км вони будуть свої ратиці у лаптях, коли АTACMS прилетять.
показати весь коментар
10.05.2024 15:06 Відповісти
А якщо не прилетять?
показати весь коментар
10.05.2024 16:24 Відповісти
Прилетять, обіцяю.
показати весь коментар
10.05.2024 16:29 Відповісти
А мы их отбросим на 40 км.
показати весь коментар
10.05.2024 17:51 Відповісти