Близько 11 тисяч українських чоловіків нелегально перетнули кордон з Румунією від початку повномасштабного вторгнення, - румунська поліція

Про це пише румунська пресслужба "Радіо Свобода" з посиланням на дані від румунської прикордонної поліції, інформує Цензор.НЕТ.
Як розповів начальник прикордонної поліції Сігету-Мармацієй (одного з північних міст Румунії поблизу кордону) Флорін Коман, після нелегального перетину кордону чоловіки віком 18-60 років зазвичай просять захисту в румунських органів влади.
За словами Комана, 19 українських чоловіків загинули під час спроби перетнути кордон. З них 11 потонули у річці Тиса, а решта загинули в Карпатах. Чоловіки були без належного спорядження, а також свою роль зіграла зимова пора року.
Коман також зазначив, що у 2023 році дещо зменшилася кількість втікачів з України, проте у 2024 році ця тенденція знову посилилася. За словами представника румунської прикордонної поліції, у період з січня по квітень 2024 року було зафіксовано 1218 випадків нелегального перетину державного кордону з України до Румунії, у яких були задіяні 2373 громадяни України.
Раніше речник Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив, що з початку повномасштабної війни в Україні в річці Тиса зафіксовано 28 смертей осіб, які намагалися незаконно перетнути кордон з Україною.
А Павлюк сказав, що формують 10 нових бригад, в тому числі для захисту Києва.
Питання, а ці військові, чисельністю більше 100 бригад, що сидять вічно в тилу, для чого, просто для краси, навіть для захисту Києва не годяться від ймовірного нападу рашистів?