13004 відвідувача онлайн
6 467 109

Близько 11 тисяч українських чоловіків нелегально перетнули кордон з Румунією від початку повномасштабного вторгнення, - румунська поліція

Майже 11 тис українських чоловіків нелегально перетнули кордон з Румунією

Про це пише румунська пресслужба "Радіо Свобода" з посиланням на дані від румунської прикордонної поліції, інформує Цензор.НЕТ.

Як розповів начальник прикордонної поліції Сігету-Мармацієй (одного з північних міст Румунії поблизу кордону) Флорін Коман, після нелегального перетину кордону чоловіки віком 18-60 років зазвичай просять захисту в румунських органів влади.

За словами Комана, 19 українських чоловіків загинули під час спроби перетнути кордон. З них 11 потонули у річці Тиса, а решта загинули в Карпатах. Чоловіки були без належного спорядження, а також свою роль зіграла зимова пора року.

Коман також зазначив, що у 2023 році дещо зменшилася кількість втікачів з України, проте у 2024 році ця тенденція знову посилилася. За словами представника румунської прикордонної поліції, у період з січня по квітень 2024 року було зафіксовано 1218 випадків нелегального перетину державного кордону з України до Румунії, у яких були задіяні 2373 громадяни України.

Раніше речник Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив, що з початку повномасштабної війни в Україні в річці Тиса зафіксовано 28 смертей осіб, які намагалися незаконно перетнути кордон з Україною.

Топ коментарі
+15
Півмільйона військових сидить в тилу два роки війни, не будучи жодного дня на фронті.
А Павлюк сказав, що формують 10 нових бригад, в тому числі для захисту Києва.
Питання, а ці військові, чисельністю більше 100 бригад, що сидять вічно в тилу, для чого, просто для краси, навіть для захисту Києва не годяться від ймовірного нападу рашистів?
показати весь коментар
10.05.2024 18:45 Відповісти
+13
Знайомий офіцерчик з династії військових не воював ні дня, в перший день війни був переведений на західний кордон. Має гарну платню, дві автівки і квартиру від держави та може піти на пенсію в сорок років. Його татко не воювати в ЗСУ влаштував - для цього є цивільні.
показати весь коментар
10.05.2024 18:51 Відповісти
+8
Пригадую, брався не так давно Сирський проводити аудит. Але дуже швидко припинив, мабуть порадили йому не лізти в справи тих "воїнів", що з початку війни сидять в тилу та отримують зряплату. Там мабуть всі синочки чиновників пригрілися.
показати весь коментар
10.05.2024 20:02 Відповісти

Завантаження...