6961 відвідувач онлайн
1 617 12

Прем’єрка Естонії Каллас підтримала відправку західних військових до України: Страхи не мають під собою підстав

Каллас прокоментувала відправку західних військ до України

Прем’єрка Естонії Кая Каллас вважає, що відправка західних військових до України не втягне НАТО у війну проти РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Financial Times.

За її словами, "є країни, які вже готують солдатів на місцях", і вони робили це на свій страх і ризик.

Каллас зазначила, що. якщо російські війська атакуватимуть навчальний персонал, це не призведе до автоматичного спрацювання статті 5 НАТО.

"Я не можу собі уявити, що якщо там хтось постраждає, то ті, хто відправив своїх людей, скажуть: "Це стаття 5. Давайте ... розбомбимо Росію". Це не так працює. Це не відбувається автоматично. Тому ці страхи не мають під собою підстав", - пояснила прем'єрка Естонії.

"Якщо ви посилаєте своїх людей допомагати українцям. .. Ви знаєте, що в країні війна. Тому ви ризикуєте", - додала вона.

Відправка західних військ до України

У лютому 2024 року президент Франції Макрон заявив, що "не можна виключати" ймовірного відправлення західних військ в Україну. Згодом він додав, що його резонансні слова були ретельно продумані.

В контексті заяви про відправки військ в Україну Макрон зазначив, що Франція готова вкласти ресурси, щоб не дозволити Росії перемогти.

На початку травня 2024 року також Макрон заявив, що якби росіяни прорвали оборону й Україна попросила про допомогу, то Франція б думала про введення сухопутних військ.

Топ коментарі
+4
Балтійським країнам (не тільки колишнім радянським) треба зробити колективне звернення. Тоді можливо почують в Європі, НАТО, в ООН і у нас на Банковій. За умови, що дЄрмака нейтралізують таки патріотично настроєні .... Вважаю що українська "дуополія (солодка парочка)" пересиділа вже всі бажання українців. Якщо дуополія не чує голос народу, то народ не повинен слухати цю двоголову гідру з кацапськими коріннями.
показати весь коментар
20.05.2024 10:47 Відповісти
+2
ми не в нато і єс тому , що з 91 року мали узурпацію влади українофобною системою...
важко уявити щоб жодна нація в світі за 30 років не спромоглася приєднатися до будь якого альянсу
показати весь коментар
20.05.2024 09:41 Відповісти
+2
Якби навіть маленька Естонія направила батальион своіх солдатів в Украіну на передок і хтось загинув - то НАТО почало б кричати - наших б"ють -- і підтягнулись би и інші -- але тільки потужні балачки
показати весь коментар
20.05.2024 09:59 Відповісти

Завантаження...