10557 відвідувачів онлайн
20 731 35

Під Вовчанськом ЗСУ взяли у полон близько 60 росіян. У місті тривають бої, - речник ОСУВ "Хортиця" Волошин

Під Вовчанськом ЗСУ взяли у полон близько 60 росіян

Під Вовчанськом на Харківському напрямку українські захисники взяли в полон близько 60 російських загарбників.

Про це у коментарі виданню LIGA.net розповів речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин, повідомляє Цензор.НЕТ.

Як зазначив Волошин, російських полонених Сили оборони взяли у неділю, 2 червня.

Станом на понеділок, 3 червня, у місті Вовчанськ точаться бої.

До слова, кількома днями раніше Волошин розповідав, що Сили оборони контролюють Вовчанськ приблизно на 70%.

У понеділок, 3 червня, речник ОСУВ "Хортиця" розповів про успіхи ЗСУ на Харківському напрямку. Зокрема, за його словами, за добу Сили оборони уразили три склади з боєприпасами, один склад з пально-мастильними матеріалами та 12 бліндажів окупантів. Загарбники втратили 130 осіб, із них 59 – безповоротні.

Топ коментарі
+36
@ "На харьковском фронте применены обычные мясные штурмы и наступление планировалось впопыхах. И на данном направлении воюет не дополнительные войска из воздуха взятые, а новый сформированный Ленинградский ВО, который должен стоять на Северо-Западе супротив Балтии и Финляндии."
@ "Я с самого начала ожидал, что новый Ленинградский ВО был создан для того, чтобы заманивать дегенератов "будете спокойно сидеть на границе с финкой, зарплату получать".
показати весь коментар
03.06.2024 22:09 Відповісти
+22
Хто їх взяв ,тому поради з форумів непотрібні.
показати весь коментар
03.06.2024 22:24 Відповісти
+18
Годуй зараз їх, дармоїдів...
показати весь коментар
03.06.2024 22:09 Відповісти

Завантаження...