5528 відвідувачів онлайн

Нічна атака "шахедів": масований удар по енергооб’єктах, - "Укренерго"

шахеди

Вночі 20 червня "шахеди" завдали чергового масованого удару по об'єктах цивільної енергетичної інфраструктури.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в НЕК "Укренерго".

Зазначається, що внаслідок атаки пошкоджено обладнання у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій та Київській областях.

"Наслідки уточнюються", - зазначили у компанії.

Нагадаємо, вночі 20 червня російські ударні БпЛА атакували Київ. У Вінницькій області внаслідок атаки шахедів є влучання в обʼєкт критичної інфраструктури. Також вибухи лунали у Дніпрі та Запорізькій області.

Топ коментарі
+8
За рахунок націоналістів, московський чобіт не топче Киїів , а ці росгаварящіє є причиною війни, бо путлер прийшов їх захищати, вбиваючи їх, знищуюучи їхні будинки , квартири!
показати весь коментар
20.06.2024 08:27 Відповісти
+7
в умовах військового стану
без революцій
вони повинні спокійно віддати владу
військовому комітету
З усіма націоналістами на чолі
Всіх рмовних бісять націоналісти
Отже, вони нам і потрібні
показати весь коментар
20.06.2024 07:46 Відповісти
+6
Ці всі прицільні "атаки" по енергооб"єктах
Які досі знаходяться у владі росолігархів
Нагадує скоріше домовленість
Раніше світло тупо відключали
Дурячи українців
Підіймаючи тарифи
Заробляючи мільярди
А тепер - "прицільно б"ють"
показати весь коментар
20.06.2024 07:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І хто має це робити і не робить?
показати весь коментар
20.06.2024 07:21 Відповісти
в умовах військового стану
без революцій
вони повинні спокійно віддати владу
військовому комітету
З усіма націоналістами на чолі
Всіх рмовних бісять націоналісти
Отже, вони нам і потрібні
показати весь коментар
20.06.2024 07:46 Відповісти
За рахунок націоналістів, московський чобіт не топче Киїів , а ці росгаварящіє є причиною війни, бо путлер прийшов їх захищати, вбиваючи їх, знищуюучи їхні будинки , квартири!
показати весь коментар
20.06.2024 08:27 Відповісти
+100500.
показати весь коментар
20.06.2024 12:11 Відповісти
В мене питання, а ці зелені шмаркачі на щось здатні? Чи тільки грабити український народ? В Україні дипломатія знищена, армія перейшла на совкові рейки в гіршому випадку, влада настільки некомпетентна, що є один вихід- нехай ідуть, разом із маленьким наполеоном нахер із влади! А народ створить уряд національної єдності!
показати весь коментар
20.06.2024 08:24 Відповісти
Ці всі прицільні "атаки" по енергооб"єктах
Які досі знаходяться у владі росолігархів
Нагадує скоріше домовленість
Раніше світло тупо відключали
Дурячи українців
Підіймаючи тарифи
Заробляючи мільярди
А тепер - "прицільно б"ють"
показати весь коментар
20.06.2024 07:44 Відповісти
Що там зараз касаби платять? Ставку чи за речення?
показати весь коментар
20.06.2024 09:52 Відповісти
Юрко, у вас всі вдома?
Йдіть перевірте, я почекаю
Я мельниківка, які до біса кацапи
мені платять?????????
кацапи при владі досі сидять
і добре заброньовані
Хай мирно віддають владу бандерівцям
Але ж не хочуть
Ще мільярди ротом і сракою
не нажерлись...
А вже бандерівці швидко зметуть твоїх кацапів
Ще б краще на всіх гілляках порозвішували
Кишками....
показати весь коментар
20.06.2024 14:31 Відповісти
То сповістили,що всі шахеди збиті. . А тут руйнування.
показати весь коментар
20.06.2024 09:31 Відповісти
Вася, це ж уламки "шахедів, котрі збиваються і падають саме на об"єкти енергетичної інфраструктури і руйнують українську енергетику (а, заодно і економіку, міста, села, об"єкти соціальної сфери...). Ще досі не "в"їхва"?
показати весь коментар
20.06.2024 10:34 Відповісти
Пробачте, а ми з вами в одному виші навчалися і були в одній групі?
показати весь коментар
20.06.2024 11:08 Відповісти
Так щахеди ж усі розбивали, звідки руйнування? Нам хтось дуже сильно бреше!
показати весь коментар
20.06.2024 09:51 Відповісти
Вище Васі я вже щось пробував пояснити. А Ви будьте обережні: модератор заблокує. Наша влада брехати не вміє...