13024 відвідувача онлайн
4 626 76

Через 10 років Україна буде готова стати повноправним членом Євросоюзу, - посол Матернова

Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова

Посол Європейського Союзу в Україні Катаріна Матернова заявила, що через 10 років або навіть до кінця цього десятиріччя країна буде готова стати повноправним членом ЄС.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона сказала в коментарі для LIGA.net. 

"Я абсолютно переконана, що через 10 років Україна буде готова стати повноправним членом ЄС. Я б навіть насмілилася сказати, що буде готова до кінця цього десятиліття", – наголосила дипломатка.

Відповідаючи на питання про готовність ЄС інтегрувати таку велику і складну країну, як Україна, Матернова порівняла її з Польщею.

За її словами, 20 років тому ВВП Польщі був співставним із сьогоднішнім ВВП України.

"Тож географічно Україна є найбільшою країною Європи, але з погляду економіки її можна порівняти з тим, де була Польща. Вступ Польщі в ЄС – успіх. Не бачу причин, чому так не має бути з Україною", – додала пані посол.

Перемовини про членство України в ЄС

Нагадаємо, що 25 червня у Люксембурзі відбулася перша Міжурядова конференція, яка дає офіційний старт перемовинам про членство України в Європейському Союзі. 

Урсула фон дер Ляєн повідомила про початок переговорів, зазначивши, що шлях буде складним, але сповненим можливостей.

Топ коментарі
+22
В принципі про ЄС можна вже забувати. В наш час розраховувати на щось там через 10 років мінімум смішно.
показати весь коментар
26.06.2024 08:30
+14
Я про 10 років чую вже останні 20 років )))
показати весь коментар
26.06.2024 08:38
+9
І це за умови, що тут боротимуться з корупцією, а не очолюватимуть її.
показати весь коментар
26.06.2024 08:27
Коментувати
Сортувати:
Ну тоді нахіба ця 10 - ти річна гундьож
показати весь коментар
26.06.2024 08:23 Відповісти
В принципі про ЄС можна вже забувати. В наш час розраховувати на щось там через 10 років мінімум смішно.
показати весь коментар
26.06.2024 08:30 Відповісти
Ви не зрозуміли. Не 10-річна. Через десять років Україна не вступить, а лише буде готова вступити. Так що це все розтягнеться, дай бог, чине на сторіччя...
показати весь коментар
26.06.2024 08:34 Відповісти
Турків вже років 30 відгилюють - в НАТО взяли бо армія величезна і зброі багато
показати весь коментар
26.06.2024 08:39 Відповісти
Босфор. Це єдина причина.
показати весь коментар
26.06.2024 09:10 Відповісти
Так Суецькии канал - там двіж разів в 10 більшии - чогось Єгипет не запрошують
показати весь коментар
26.06.2024 09:18 Відповісти
Взяли щоб розташувати ядернi ракети ближче до Москви. Потiм через це почалася карибська криза.
показати весь коментар
26.06.2024 12:38 Відповісти
Ето шютка такоє?
показати весь коментар
26.06.2024 08:25 Відповісти
Най@бують і не червоніють.
показати весь коментар
26.06.2024 08:25 Відповісти
Най@бує тебе наша ЗЄвлада, а тут кажуть реальні речі. Корумпованих на всіх рівнях задрипанців, котрі обирають якщо не зеків, то клоунів ніхто з такими аж розкритими обіймами не чекає! Ти б взяв до себе додому жити злодія-рецидивіста? Так отож...
показати весь коментар
26.06.2024 09:03 Відповісти
Ну і що, тобі стало легше від цього епохального відкриття?
показати весь коментар
26.06.2024 09:24 Відповісти
Просто реалістичніше на речі дивитись треба, а не як ЗЄ, котрому всі винні (
показати весь коментар
26.06.2024 09:29 Відповісти
А яка реалістичність? Он Туреччина топчеться на порозі ЄС 30 років. Там теж клован винен?
показати весь коментар
26.06.2024 09:31 Відповісти
Туреччина багато в чому, як і Україна, не відповідає діючим в ЄС вимогам. Щоб вступити, потрібно не топтатись, як Туреччина, і не скиглити, як Зєля, а щось змінювати в країні.
показати весь коментар
26.06.2024 09:46 Відповісти
Скоріше всього турки зрозуміли що їм і так непогано і нічого у тих соплежуїв робити.
показати весь коментар
26.06.2024 09:59 Відповісти
Так а чого ж ви тоді так ображаєтесь, що якісь там "соплежуї" не беруть таких розумних, багатих, законослухняних і красивих українців??? Радійте разом з вашим ЗЄ і Туреччиною )))
показати весь коментар
26.06.2024 10:08 Відповісти
А мені чого ображатися? Я просто пишу що най@бують,та не червоніють. І ЗЄ мені не "вашим".
показати весь коментар
26.06.2024 10:49 Відповісти
"Я абсолютно переконана, що через 10 років Україна буде готова стати повноправним членом ЄС. Я АБСОЛЮТНО ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА ПОЛІТИЧНА АФЕРИСТКА, ЯК І ВСІ ЄВРОПЕЙСЬКІ АФЕРИСТИ ЛИЦЕМІРНО БРЕШЕ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ...(((ЄВРО3,14СДАБОЛИ)))
показати весь коментар
26.06.2024 08:26 Відповісти
У Вас капс залип...
показати весь коментар
26.06.2024 09:04 Відповісти
У Вас "думалка" залипла,коли великі літери бачить" ,а мозги сліпі думати,про що саме написано великими літерами.Таким як Ви й великі букви нічого не дають до розуміння .
показати весь коментар
26.06.2024 10:10 Відповісти
Ні, я просто принципово не читаю подібні істеричні верески ))) По-перше, це вже каже про рівень дописувача, а по-друге - елементарно не зручно.
показати весь коментар
26.06.2024 10:13 Відповісти
У Вас капс залип..- це є особисто Ваші "істеричні верески "По перше, а по -друге це вже каже про рівень дописувача
показати весь коментар
26.06.2024 10:17 Відповісти
рідкісний випадок, коли я з вами згоден
показати весь коментар
26.06.2024 09:28 Відповісти
І це за умови, що тут боротимуться з корупцією, а не очолюватимуть її.
показати весь коментар
26.06.2024 08:27 Відповісти
Матернова зуб даёт ?
показати весь коментар
26.06.2024 08:27 Відповісти
Коротше, показала зільонському і єрмаку - а хер вам а не Євросоюз!
показати весь коментар
26.06.2024 08:30 Відповісти
Він їм і не потрібен. ЄС - це порядок та закон (відносний), а вони звикли ловити рибку у брудній воді. "З'єрмаків" все влаштовує так як є.
показати весь коментар
26.06.2024 09:24 Відповісти
Какое-то ИПСО против наивеличейшего вступуна **********.
показати весь коментар
26.06.2024 08:30 Відповісти
" На першому фото представники ОЗУ зеленського-єрмака обіцяють вступ в НАТО за пришвидшеною процедурою, 2022 рік.
На другому фото представники ОЗУ зеленського-єрмака, обіцяють, що Україна буде повноправним членом ЄС, 2024 рік.

показати весь коментар
26.06.2024 08:30 Відповісти
Чогось згадалося минуле - "...посмотри на трех богатырей: в центре Илья Муромец - еврей".
показати весь коментар
26.06.2024 08:34 Відповісти
Головне, аби морквину перед мордою віслюка не забували щороку міняти!
показати весь коментар
26.06.2024 08:31 Відповісти
Комунізм на горізонтє!
Бюрократи і наші і їхні ще десять років нам лапшу будуть вішать, а самі в цей час їздити по конференціях, смачно їсти і мяко спати в найдорожчих отелях.
показати весь коментар
26.06.2024 08:31 Відповісти
Потужний оптимізм
показати весь коментар
26.06.2024 08:35 Відповісти
Ольга Віталіївна Стефанішина мабуть виступить "марафонно" і скаже, що все це куйн,.позаяк вона ще минулого року язиком Україну майже в ЄС "прозвизділа"
показати весь коментар
26.06.2024 08:36 Відповісти
Я про 10 років чую вже останні 20 років )))
показати весь коментар
26.06.2024 08:38 Відповісти
Ви логічно спитаєте , а як же так з 91 року Україна все ще не доєдналася до НАТО або ЄС ...
підозріло якось забагато років ...
все друзі дуже просто , система що править Україною , забетонувалася і є українофобною і по походженню і по суті , ось такі невтішні реаліі
показати весь коментар
26.06.2024 08:40 Відповісти
Ще 10 років наша країна потужного і ко не витримає.
показати весь коментар
26.06.2024 08:44 Відповісти
"Велике вступівництво" під загрозою!
показати весь коментар
26.06.2024 09:26 Відповісти
Спасибо, мать. Красиво послала. Хотя если посмотреть что творится в ЕС то не очень и хотелось. А вот если НАТО еще так пошлет то будет печалька. Хотя ясен пень что пока часть Украины окупирована то никуда нас не возьмут а только будут морковкой по губам водить и иногда ее втыкать куда не нужно
показати весь коментар
26.06.2024 08:45 Відповісти
Через 10 років вже Євросоюзу не буде
показати весь коментар
26.06.2024 08:47 Відповісти
наївні люди,
чому ви сварите ЄС?
ніби то наш керівний олігархат так охоче
хоче позбавитись корупції, несправедливих судів,
і перестати тирити собі мільярди
в один прекрасний день
У нас влада завжди йшла до влади,
щоб писки набивати
І якщо раптом ЄС скаже - завтра вступ
наші згори все робитимуть,
щоб цього не було
Це люди хочуть в ЄС,
а прорашанська влада - ніколи.
показати весь коментар
26.06.2024 08:48 Відповісти
Nu paka u vlasti shuti da klouni , 10 rokiv samii optimisticheski variant.......
показати весь коментар
26.06.2024 08:50 Відповісти
Нафіг нам вже той ЄС? Були купони, поміняли в 96 - му на гривні. А тепер поміняти на євро. І все.

Ідея краща - розібрати рашистські улуси. Вважаю, що з мене вийде непоганий хан Казанського каганату ))Тим ще й Ростовське є, і Ханти-Мансійське, їх там нам усім вистачить ))
показати весь коментар
26.06.2024 08:50 Відповісти
Така обіцянка -журавель в небі .
показати весь коментар
26.06.2024 08:54 Відповісти
Я бы даже осмелилась сказать, что будет готова до конца этого десятилетия Источник:
Та можешь и про высадку на Марсе что-то рассказать, если уж такая пьянка пошла)))
показати весь коментар
26.06.2024 08:55 Відповісти
Дуже смілива жінка . Схоже всі українці просто в захваті
від такої відваги .
показати весь коментар
26.06.2024 09:11 Відповісти
Ще одна морквина на шнурку для ослика
показати весь коментар
26.06.2024 08:55 Відповісти
и вспомнил Кличка
показати весь коментар
26.06.2024 08:59 Відповісти
А ми 10 років тому так сподівалися, вірили та чекали. Або лижі не їдуть або нас свої на..бали.
показати весь коментар
26.06.2024 09:00 Відповісти
А будет ли евросоюз через 10 лет ?
показати весь коментар
26.06.2024 09:11 Відповісти
Евросоюз буде, а де буде Україна? ось це питання.
показати весь коментар
26.06.2024 09:38 Відповісти
в 2022 мова йшла вже про 1-2 роки, а тепер що? дєрьмак сколотив нову ДУСю ще біль корупційну , чим в кучми/уща/яника разом взятих. і народу знову треба чекати все життя на покращення "вже сьогодні"
показати весь коментар
26.06.2024 09:17 Відповісти
Тільки посол Матернова не уточнила чиїх років - земних чи сатуріанських
показати весь коментар
26.06.2024 09:17 Відповісти
Е ні, нам подавайте меркуріанські!
показати весь коментар
26.06.2024 09:29 Відповісти
Як би ще й не плутонівськи.
показати весь коментар
26.06.2024 22:38 Відповісти
Йой, не треба
показати весь коментар
27.06.2024 08:36 Відповісти
Тут не відомо, що через пів року буде.
А ці лідери кожен день, на протязі років будуть майбутнім годувати.
показати весь коментар
26.06.2024 09:22 Відповісти
Коливан через 10 років, на такому теплому місці, і в камеру не влізе..
показати весь коментар
26.06.2024 09:22 Відповісти
Йдіть ви вже до біса. Я до вашого ЄС вже не факт, що доживу.
показати весь коментар
26.06.2024 09:23 Відповісти
Ясний пень, майже в кожному коменті вивергати стільки жовчі.
показати весь коментар
26.06.2024 09:34 Відповісти
За кораблем шуруй, дегенерат
показати весь коментар
26.06.2024 10:14 Відповісти
Знову 10 років...як обухом
показати весь коментар
26.06.2024 09:24 Відповісти
За десять років або падишах помре, або віслюк здохне.
показати весь коментар
26.06.2024 09:30 Відповісти
або віслюк стане падишахом
показати весь коментар
26.06.2024 10:38 Відповісти
Кучма: Через 10 років - Україна в ЄС. 21 вересня 2001, водять по колу, намагаючись заболтать людей. праві ті хто виїзжає,. нащо чекати ще 10, 20, 30 років. якщо є можливість, потрібно жити в ЕС. доречі де кучма живе зараз? в тій країні мрій, щосам будував? а діти і внуки теж в рідній Україні? отож.
показати весь коментар
26.06.2024 09:34 Відповісти
У 1991 році в Україні мешкало 52млн. людей, зараз залишилось
не більше 35 млн. А скільки буде через 10 років ?
Більшість ,яка виїхала з країни не бажає повертатися, а народжуваність
досить мала. Країна вимира, яка Європа ?
показати весь коментар
26.06.2024 09:45 Відповісти
Ви праві. ніхто не хоче жити в крайні , де є кріпосне право. ніхто з вільних людей сюди не повепнеться.
показати весь коментар
26.06.2024 09:55 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2024 10:11 Відповісти
три роки куйло винищує український народ, який з часів Майдану виявив бажання бути в ЄС,і всі ці багатосот тисячні жертви українців не вартують абсолютного нічого, для європейських аферистів і брехунів,котрі заховалися від рашиста, за могилами українського народу...брехливі потвори...
показати весь коментар
26.06.2024 10:15 Відповісти
Бо український нарід - ідіоти. Перш ніж вперти лізти кудись, слід було дізнатися, чи нас там справді чекають. Бо пісня "обов'язково, але колись папізже" вже співає десятиліттями.
показати весь коментар
26.06.2024 10:53 Відповісти
Український народ після того,що зараз відбувається,після сотень тисяч вбитих українців,понищеної інфраструктури, десятків тисяч калік,сиріт,вдів має мати написано кров'ью в кожному серці- "Україну і її народ ніхто нігде не чекав і не чекає.Ані в ЄС,ані в НАТО.Як тільки американський ,чи то європейський політичний рот ,відкривається із розмовами про те, (((що Україну десь там і колись там чекають ))) , зразу варто бути свідомим того,що це є нагла лицемірна брехня американо-європейських аферистів...
показати весь коментар
26.06.2024 13:21 Відповісти
Нам главное НАТО. И сразу обявлять дефолт и выходить пока из сот. Евросоюз сейчас нам вреден. Развивать промышленность и бороться с коррупцией.
показати весь коментар
26.06.2024 10:42 Відповісти
Яким би це не здавалось страшним, але ця війна нарешті позбавить майже повністю нас від совкової залежності, саме яка і не давала рухатись вперед. Всі ці "промислові підприємства", які вже давно не витримують жодної конкуренції, але навколо яких було стільки закручено корупції, майже повністю зруйновані. Україна стане більш аграрною і тому незалежною. Не кажучи вже за совкодрочерів, які до смерті будуть сидіти по кухнях дуже тихо, щоб не втратити здоров'я, чи масово звалять на свою парашу
показати весь коментар
26.06.2024 11:13 Відповісти
Тi пiдприємства не витримують конкуренцiї не тому, що виробляють погану продукцiю, а тому що державi завжди було похєр на їх пiдтримку. Я знаю про що кажу, бо 20 рокiв пропрацював на одному з таких пiдприємств, що може виробляти енергетичне обладнання не гiрше, та значно дешевше вiд того ж Ciменса та Мiтcубiшi. От неприклад Нiмеччина пiдтримує власну промисловiсть, тому й є економiчним лiдером європи. Бо в промисловостi додана вартiсть набагато вище нiж в аграрному секторi.
показати весь коментар
26.06.2024 12:46 Відповісти
Вы ещё ответите за ваши антиобшественные опыты!
показати весь коментар
26.06.2024 11:08 Відповісти