8838 відвідувачів онлайн
1 438 16

МЗС про візит Орбана до РФ: Закликаємо усі держави дотримуватися принципу "жодних домовленостей про Україну без України"

МЗС України прокоментувало візит Орбана до РФ

Угорщина ухвалила рішення про візит до РФ прем'єр-міністра Орбана без погодження чи координації з Україною.

Про це йдеться у заяві МЗС України, інформує Цензор.НЕТ.

"Нагадуємо, що для нашої держави принцип "жодних домовленостей про Україну без України" залишається непорушним і закликаємо усі держави неухильно його дотримуватися.

Єдиним реалістичним шляхом до відновлення справедливого миру залишається Формула миру. Як засвідчив перший Глобальний саміт миру у Швейцарії, участь в якому взяла також Угорщина, понад сто держав і міжнародних організацій поділяють бачення миру засноване на повазі до територіальної цілісності України та Статуту ООН. Формат Саміту миру є ключовим майданчиком для пошуку шляхів відновлення справедливого миру", - йдеться в повідомленні.

Водночас, додали у Міністерстві, Україна залишається конструктивно налаштованою на подальшу роботу над розвитком двосторонньої співпраці та європейської інтеграції за результатами візиту Орбана до Києва.

Візит Орбана до Москви

Раніше повідомлялось, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан через кілька днів після візиту до Києва хоче відвідати з візитом Москву.

Глава Євроради Шарль Мішель заявив, що під час поїздки в Росію, прем'єр Угорщини Віктор Орбан не має мандата говорити з Путіним від імені ЄС.

Орбан заявив, що мирними переговорами щодо України "керуватимуть великі країни".

Високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що своїм візитом Орбан не представляє Євросоюз.

5 липня 2024 року стало відомо, що Орбан прибув до Москви, де зустрінеться із диктатором Путіним.

Топ коментарі
+3
тепер від цього цигана ****** воняє.
показати весь коментар
05.07.2024 15:38 Відповісти
+3
Та знали в МЗС, а в ОПі - тим більше знали про те, що Орбан привіз умови капітуляції України від *****! І знають, яку відповідь ЕрЗе Орбан повіз *****!
показати весь коментар
05.07.2024 15:40 Відповісти
+1
Якщо наше МЗС ну от реально серйозно не знало ще у вівтірок, що щось таке трапиться, їх усіх, *****, треба розстріляти, не те, що звільнити! Понабирали в міністерство поціновувачів у шоколадне око заглядати то орбану, то с, то *****! дбл блд
показати весь коментар
05.07.2024 15:30 Відповісти

Завантаження...