8235 відвідувачів онлайн
4 730 33

Зеленський про повернення держзрадників до України: Є складнощі

Зеленський про повернення держрадників до України: Є складнощі

Наразі є складнощі з поверненням до України держзрадників, які втекли за кордон.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час форуму "Україна 2024. Незалежність", повідомляє Цензор.НЕТ.

Глава держави розповів, що процес екстрадиції держзрадників, які втекли за кордон, є доволі непростим.

"Є складнощі щодо повернення держзрадників, колаборантів тощо. Дуже складний процес екстрадиції. По-перше, країни не депортують людей, у яких така стаття (держзрада - ред.), тому що вони (зрадники - ред.) подають там у суд і кажуть, що це політичне переслідування", - пояснив Зеленський.

Крім цього, президент зауважив, що є низка країн Євросоюзу, звідки вкрай складно повернути когось. Як приклад, він назвав Австрію, Молдову, Румунію та Угорщину.

"Потрібно нарощувати домовленості між міністерствами внутрішніх справ та міграційними службами. По-іншому ніяк. Я думаю, якби ми були б у ЄС, то не було б цього питання зовсім", - сказав очільник держави.

Також він не виключає, що для вирішення цієї проблеми можуть бути запропоновані зміни до законодавства.

"Побачимо план - будемо робити висновки", - підсумував президент.

Топ коментарі
+18
Сьогоднішня пресконференція - це тези до книги «Спогади наркомана»?
показати весь коментар
27.08.2024 17:20 Відповісти
+10
Можуть здати ермака та татарова з портнртновим, хазяїв гундосої дупи?
показати весь коментар
27.08.2024 17:18 Відповісти
+8
Цікаво,МОСАД когось повертав ?
показати весь коментар
27.08.2024 17:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Можуть здати ермака та татарова з портнртновим, хазяїв гундосої дупи?
показати весь коментар
27.08.2024 17:18 Відповісти
А послуги Інтерполу вже не працюють?
показати весь коментар
27.08.2024 18:47 Відповісти
Молдова вже в Євросоюзі...
показати весь коментар
27.08.2024 17:19 Відповісти
Цікаво,МОСАД когось повертав ?
показати весь коментар
27.08.2024 17:19 Відповісти
так мразь єйхмана, з аргентини, шоб повісити
показати весь коментар
27.08.2024 17:42 Відповісти
Дайош нардепа Рабіновіча!
показати весь коментар
27.08.2024 17:56 Відповісти
Сьогоднішня пресконференція - це тези до книги «Спогади наркомана»?
показати весь коментар
27.08.2024 17:20 Відповісти
"Побачимо план - будемо робити висновки" - йому план ще недовезли..
показати весь коментар
27.08.2024 17:39 Відповісти
І план недовезли і мізками не укоплектували!
показати весь коментар
27.08.2024 17:48 Відповісти
Є складності - можуть здати Зєлю...
показати весь коментар
27.08.2024 17:24 Відповісти
Та він сам і є складністю нашої країни.
показати весь коментар
27.08.2024 21:17 Відповісти
А як щодо тих, хто сидить в ОПі (наприклад, подоляки, єрмаки, татарови)? Чи вони не держзрадники, а просто служать іншій державі?
показати весь коментар
27.08.2024 17:24 Відповісти
якщо складнощі то ліквідація на місці
показати весь коментар
27.08.2024 17:31 Відповісти
"Адольф Эйхман - нацистский военный преступник, был похищен группой агентов «Моссада»"
"Гасан Файез Канафани - лидер НФОП - был взорван в своём автомобиле."
"Абдель Ваиль Зуайтер (также Ваэль Абу Цвайтер) - представитель ООП в Риме - был застрелен у входа в свой дом."
"Махмуд аль-Хамшари - № 2 в организации «Чёрный сентябрь» и представитель ООП в Париже, координировавший Теракт на мюнхенской Олимпиаде - был тяжело ранен взрывом бомбы, спрятанной в телефонном аппарате в его квартире. Скончался в больнице."

И т.д. и т.п.
"Израильская разведка с 70-х годов организует покушения и похищения противников Тель-Авива в разных точках мира"
показати весь коментар
27.08.2024 17:31 Відповісти
Одне питання до всіх, тут зЄлєпукін перднув що він не може звільнити татарву, тому що воно в перші дні війни разом з єрмакОВИм відстрілювали кадирівців в місті Києві !!! Ну так само як лЮся відстрілювала спецназ!!! Чи хтось чув про такі випадки??? Я думаю що зЄлєпукін знову збрехав на весь світ!!!
показати весь коментар
27.08.2024 17:36 Відповісти
В тебе під носом в ОПі кубло зрадників, а ти по за кордонах вишукуєш. До речі вони повтікали саме завдяки тобі!
показати весь коментар
27.08.2024 17:45 Відповісти
Деньги уплочены. Возвращать их складно.
показати весь коментар
27.08.2024 17:57 Відповісти
"Є складнощі щодо повернення держзрадників, колаборантів тощо. Дуже складний процес екстрадиції. По-перше, країни не депортують людей, у яких така стаття (держзрада - ред.), тому що вони (зрадники - ред.) подають там у суд і кажуть, що це політичне переслідування" Так, можливо, не потрібно їх випускати? Х*йло ти безтолкове.
показати весь коментар
27.08.2024 17:57 Відповісти
Головна складнощ, всі вони мої друзі!
показати весь коментар
27.08.2024 17:59 Відповісти
"...і я їх привів у владу/парламент/місцеву раду."
показати весь коментар
27.08.2024 18:08 Відповісти
Чому головний зрадник ще тут?
показати весь коментар
27.08.2024 18:10 Відповісти
Та, да. "Складнощі".
Це тобі не простим громадянам дрібно нашкодити і гучно про то заявити.
Тут же ж "всі свої".
показати весь коментар
27.08.2024 18:12 Відповісти
Ну-ну
)))))
показати весь коментар
27.08.2024 18:21 Відповісти
Покинути Україну, з часів Януковича, у зрадників проблем немає. А ось із поверненням складнощі.
показати весь коментар
27.08.2024 18:21 Відповісти
Это инструкция куда валить?
показати весь коментар
27.08.2024 18:22 Відповісти
показати весь коментар
27.08.2024 18:46 Відповісти
показати весь коментар
27.08.2024 18:22 Відповісти
У пана Аугусто Піночета з цим ніяких складнощів не було !
показати весь коментар
27.08.2024 18:25 Відповісти
Президент Украины Владимир Зеленский в следующем месяце ознакомит президента США Джо Байдена с планом победы Украины в войне с Россией. Об этом он заявил на пресс-конференции во вторник. Он сказал, что план будет представлен также кандидатам на следующий президентский срок - Камале Харрис и Дональду Трампу.

https://www.svoboda.org/a/zelenskiy-predstavit-baydenu-plan-pobedy-ukrainy-v-sentyabre/33094540.html
показати весь коментар
27.08.2024 18:38 Відповісти
цитата Зеленського: Татаров і Малюк звільняли Киів від кадирівців,
показати весь коментар
27.08.2024 18:57 Відповісти
Є складності з заміною випадкової влади в Україні і чим далі тим гірше.
показати весь коментар
27.08.2024 19:41 Відповісти
Складнощі-це корупційне болото в Україні.
показати весь коментар
27.08.2024 20:20 Відповісти
Гловне не дати здриснути самому ішаку. Воно само сприяло, а тепер ************* складнощами.
показати весь коментар
27.08.2024 22:02 Відповісти