5693 відвідувача онлайн
5 957 31

Шольц заявив, що готовий поговорити з Путіним про мир в Україні

Шольц каже, що готовий поговорити з Путіним про війну в Україні

Канцлер Німеччини Олаф Шольц підтвердив, що готовий провести переговори з російським диктатором Володимиром Путіним про справедливий мир в Україні. Однак чіткі принципи зберігаються.

Про це Шольц сказав у Бундестазі, виступаючи щодо майбутнього саміту лідерів ЄС, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Rheinische Post.

Говорячи про війну в Україні, канцлер згадав про згоду України на участь Росії у наступному Саміті миру.

"Тому також правильно, що коли нас запитують, чи будемо ми також говорити з російським президентом, ми відповідаємо: "Так, також так", - зазначив Шольц.

Канцлер Німеччини наголосив, що при цьому дотримується чітких принципів – ніколи не буде жодних рішень без врахування позиції України та без консультацій з найближчими партнерами.

Шольц також зазначив, що незліченна кількість російських солдатів щодня стають "жертвами імперіалістичного божевілля російського президента".

"Вони теж є жертвами його політики, спрямованої на розширення його країни. Це те, що не повинно повторитися в Європі", - додав Шольц.

Нагадаємо, раніше німецькі ЗМІ повідомили, що вперше за 2,5 роки канцлер Німеччини Олаф Шольц планує провести телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним.

Востаннє Шольц говорив з Путіним телефоном в грудні 2022 року.

Топ коментарі
+6
Шольц їде до Пукіна з таємними доповненнями до Плана Перемоги, які не озвучили українцям?...
показати весь коментар
16.10.2024 15:49 Відповісти
+6
Шольц нікуди не їде бо }{уйло впевнений що може перемогти через страусячу політику Заходу.
Тому його заява нічим не важливіша за клоунський план перемоги від зебіла
показати весь коментар
16.10.2024 15:59 Відповісти
+3
сцикло, де тауруси?
показати весь коментар
16.10.2024 16:13 Відповісти

Завантаження...