4694 відвідувача онлайн
4 746 54

Ми повинні зробити все, щоб у 2025 році війна закінчилась дипломатичним шляхом, - Зеленський

Коли закінчиться війна

Україна має зробити все для того, щоб у 2025 році війна закінчилася дипломатичним шляхом. 

Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю Українському радіо, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"З нашого боку ми повинні зробити все, щоб наступного року війна закінчилася дипломатичними шляхами", - заявив Зеленський.

Він наголосив, що це важливий аспект, над яким потрібно працювати.

Президент додав, що українці повинні пам'ятати, з ким воюють, оскільки росіяни не цінують людей та техніку.

"Ніхто не хоче миру, як ми. Зміна політика США говорить про те, що, на мою думку, війна буде завершена. Я не знаю - як. Наше завдання - відстояти міцну позицію. Завершення цієї війни - для нас дуже важливий справедливий мир і щоб не було відчуття, що ми втратили кращих заради несправедливості, яку вам нав’язали. І тому не можна схилити голову, тому хтось великий, а ви менший. Ми - великий народ і ми маємо це довести", - сказав глава держави.

Він також наголосив, що війна закінчиться не абстрактно.

"Але точної дати немає. Але точно з політикою цієї команди, яка зараз очолить Білий дім, війна закінчиться швидше. Це їх підхід, це їх обіцянка і для них це також дуже важливо", - сказав президент.

Раніше Зеленський також назвав умови для початку переговорів з РФ. Також Зеленський заявляв, що Путін прагне знищити Україну, він не хоче результату від перемовин про завершення війни. Окрім того, він запевняв, що війна завершиться швидше за адміністрації Трампа, а риторика "Сідай і слухай" не працює.

Топ коментарі
+32
Війни закінчуються або перемогами, кабо поразками, іншого не буває. Боневтік Потужний готує українців до поразки "какая разница, лиш би не стреляли?" Воно все зробило, щоб ми поклали на фронті самих патріотичних і найкращих і не перемогли ворога. Воно не дурне, воно ворог. Це воно розимінувало, відвело війська, знищило ракетні програми і всі гроші закатало в асфальт. Це воно зняло керівний скад армії і поставило туди своїх дуполизів. Це воно розвело корупцію в армії, на місцях в органах влади, МСЕК, на кордоні, в правоохоронних органах і судах. Це воно розвалило інститути влади для себе єдиного любимого.
показати весь коментар
16.11.2024 12:22 Відповісти
+25
активное оманское мыкало
показати весь коментар
16.11.2024 12:14 Відповісти
+18
Ось.Він не може дозволити зсу перемогти,йому одному потрібні лаври переможця-"того що зупинив війну".І байдуже якою ціною та на яких умовах.Йому головне зберегти владу.Йому немає різниці чи бути президентом України чи гауляйтером малоросії
показати весь коментар
16.11.2024 12:15 Відповісти

Завантаження...