Шольц попередив партнерів про намір поговорити з Путіним за місяць до дзвінка, - ЗМІ

Канцлер ФРН Олаф Шольц розповів лідерам США, Великої Британії та Франції про свій намір поговорити з диктатором РФ Володимиром Путіним майже за місяць до дзвінка.
Про це пише DW з посиланням на Bild, інформує Цензор.НЕТ.
Президенти США Джо Байден, Франції Емманюель Макрон і прем'єр-міністр Британії Кір Стармер перебували зі спільним візитом у Берліні 18 жовтня. Саме тоді, за інформацією ЗМІ, Шольц і поділився з ними своїми планами поговорити з очільником Кремля.
Нагадаємо, що 15 листопада канцлер ФРН Олаф Шольц вперше за два роки поговорив телефоном із диктатором РФ Володимиром Путіним. Після цієї розмови Шольц має намір поговорити із Зеленським.
Ввічливість вимагає, перед тим як пернути, попереджувати оточуючих!