5604 відвідувача онлайн
2 857 23

РФ накопичила приблизно 300 крилатих ракет Х-101, до 50 одиниць може виробляти щомісяця, - ГУР

Росія мала на озброєнні близько 300 крилатих ракет Х-101

Станом на 11 листопада Росія мала на своєму озброєнні приблизно 300 крилатих ракет Х-101. Під час атаки 17 листопада ворог застосував близько ста таких ракет.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у відповіді ГУР на запит 24 каналу.

Так, у розвідці розповіли, що станом на 11 листопада 2024 року на озброєнні збройних сил Росії перебувало приблизно 300 крилатих ракет повітряного базування Х-101.

За даними ГУР, частину із них російська армія уже використала під час останнього масованого обстрілу, 17 листопада.

Однак ворог може не зупиняти виробництво ракет цього типу і щомісячно виготовляти по декілька десятків одиниць цієї смертоносної зброї, зазначили в ГУР.

За оцінками військової розвідки України, російські підприємства можуть виробляти 40-50 одиниць таких ракет щомісяця.

Довідка

Х-101 – це стратегічні авіаційні дозвукові крилаті ракети класу "повітря – земля", які взяті на озброєння РФ лише у 2013 році. Приблизна вартість однієї становить 13 мільйонів доларів.

Росіяни запускають їх зі стратегічних бомбардувальників Ту-160 або Ту-95 МС по 12 ракет та 8 ракет відповідно. Вони можуть пролетіти понад 5,5 тисячі кілометрів.

Нагадаємо, що у ніч на 17 листопада 2024 року російські окупанти здійснили масований комбінований удар по об’єктах енергетичного сектору України ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування, а також ударними БпЛА типу "Shahed".

Топ коментарі
+14
показати весь коментар
18.11.2024 17:22 Відповісти
+11
писали що наш президент, сонечко, новий план написав- незламної потужності
нащо нам ті ракети , якщо є він
показати весь коментар
18.11.2024 17:36 Відповісти
+10
це той ГУР керівник якого обіцяв два роки тому що ракет на два місяці?
показати весь коментар
18.11.2024 17:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І де наша відповідь?
А потім дивуються шо мобілізація в армію куколдів провалена
показати весь коментар
18.11.2024 17:21 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2024 17:22 Відповісти
В нас ЗЕ накопичує потужні відосики та вже знову починає будувати дороги
показати весь коментар
18.11.2024 17:47 Відповісти
це той ГУР керівник якого обіцяв два роки тому що ракет на два місяці?
показати весь коментар
18.11.2024 17:28 Відповісти
На 2 місяці до наступної партії
показати весь коментар
18.11.2024 17:49 Відповісти
ГУР знає, скільки Україна накопичила крилатих ракет і скільки може виробляти щомісяця?
показати весь коментар
18.11.2024 17:29 Відповісти
ГУР поки не вдалося завербувати агента в міністерстві Умєрова. Всі кандидати вже скуплені ГРУ.
показати весь коментар
18.11.2024 17:36 Відповісти
Як завжди займаються або прогнозами, або констатацією фактів, але не діями.
"рф готується до масованого обстрілу"
"рф накопичила n-кількість ракет"
"внаслідок масованого обстрілу пошкоджено ... "
"зима буде складною" і тд
показати весь коментар
18.11.2024 17:34 Відповісти
писали що наш президент, сонечко, новий план написав- незламної потужності
нащо нам ті ракети , якщо є він
показати весь коментар
18.11.2024 17:36 Відповісти
Тобто замість ракети по кримському мосту запустити бубочку? А що? Варіант не найгірший.
показати весь коментар
18.11.2024 17:42 Відповісти
А скільки накопичив ze dlb і його посіпаки??? На мій погляд вони вже повинні давно баланду істи і ніякої коаліції в них вже давно немає.
показати весь коментар
18.11.2024 17:38 Відповісти
Вже напевне запускає-захід, тривога!
показати весь коментар
18.11.2024 17:40 Відповісти
https://x.com/Ray_net_ua



https://x.com/Ray_net_ua

Ray



https://x.com/Ray_net_ua

@Ray_net_ua


Русские выродки этот набор крылатых и баллистических ракет готовили для зимней атаки по энергетике Украины. Украина из заявленного Зеленским миллиона дронов и 100 ракет построенных в этом году не сделала ничего. Если ракеты дадут США, Британия и ЕС, то будут ответные удары по рФ.
показати весь коментар
18.11.2024 17:49 Відповісти
https://x.com/Ray_net_ua

Ray



https://x.com/Ray_net_ua

@Ray_net_ua

·

https://x.com/Ray_net_ua/status/1858519195866046694 1 ч

рФ ожидаемо нарушила договор с Зеленским и ударила по энергетике Украины обесточив Одессу. По всей Украине происходят аварийные отключения. Ну, и какой ответ от узурпатора Зеленского будет? В бесчисленные планы потужності, перемоги, незламності, стійкості добавит очередной пункт?
показати весь коментар
18.11.2024 17:57 Відповісти
Так звана россія не здатна виконувати договори. Це весь світ знає. Нема про що з ними розмовляти.
показати весь коментар
18.11.2024 18:57 Відповісти
Ни одна ракета не обходится для рашистов бесплатно. Украине нужно создать все условия чтобы каждая ракета для рашистов обходилась в миллиард долларов. Это удары по энергетической системе чтобы военные предприятия в ракетной отрасли попросту остановились, а так же удары по складах с электроникой и комплектующими.
показати весь коментар
18.11.2024 17:59 Відповісти
для того у нас мають бут союзники і партнери, а не то г*но що торгує з кацами
показати весь коментар
19.11.2024 00:22 Відповісти
Якась маячня..Свинособаки працюють в три зміни і виробляють 50 ракет на місяць?
показати весь коментар
18.11.2024 18:27 Відповісти
це просто банальна дезинформація - а насправді кацапам не хватає двигунів і на Х-101 вони ліплять двигуни, що знімать зі старих Х-55
показати весь коментар
18.11.2024 19:16 Відповісти
В нашій країні накопичені великі гори неякісного асфальту. Чому асфальтом не збивають ракети?
показати весь коментар
18.11.2024 18:55 Відповісти
Та невже?!
показати весь коментар
18.11.2024 19:03 Відповісти
Треба шарахнути чітко по Москві - по самому центру, по Садовому - перед Новим роком.
Годі панькатись із цими садистами - поки "масквічі" не відчують, що таке ракети
на власній зажраній шкурі - все так і триватиме.
Кола розходяться із центру.
Або епіцентру.
показати весь коментар
18.11.2024 19:34 Відповісти
Вони 50 на місяць а ми 100 на рік!
Хто більше?
показати весь коментар
18.11.2024 23:55 Відповісти