9204 відвідувача онлайн
6 961 97

Україна не готова до переговорів з Росією через недостатню підтримку Заходу, - ОП

Україна не готова до переговорів із Росією через відсутність достатньої підтримки Заходу – Єрмак

Україна поки не готова розпочинати переговори з Росією, адже для цього не має достатньої підтримки з боку західних партнерів.

Про це керівник Офісу президента Андрій Єрмак розповів в інтерв’ю "Суспільному", інформує Цензор.НЕТ.

"Ми повинні йти на такі переговори з позиції сили та впевненості, коли зможемо вести діалог на рівних. Поки що цього немає", - сказав Єрмак в інтерв'ю.

Єрмак підкреслив, що "мова ультиматумів" із боку Кремля є неприйнятною для президента Володимира Зеленського. "Не буде ніяких нових "Мінськів" чи "нормандських форматів", - зазначив він.

На запитання, чи Україна достатньо сильна для переговорів, Єрмак відповів: "Сьогодні ще ні".

"Нам не вистачає зброї. Нам не вистачає статусу, про який ми говоримо - що нам дуже потрібно запрошення до НАТО. І розуміння чітких гарантій, які убезпечили би нас, щоб ми були впевнені, що це ніколи не повториться і Путін не повернеться за 2-3 роки. Саме тому ми сьогодні говоримо з партнерами, чому так важливо посилити Україну", - додав він.

Також керівник ОП прокоментував інформацію щодо можливого "мирного плану" Дональда Трампа. За словами Єрмака, такого плану поки не існує, але команда Трампа готова обговорювати бачення України щодо завершення війни.

Нагадаємо, раніше президент Зеленський заявив, що передвиборчу обіцянку Трампа завершити війну в Україні "за 24 години" не варто сприймати буквально. ЗМІ повідомляють, що під час зустрічі в Парижі Зеленський та Емманюель Макрон обговорювали з Трампом своє бачення сталого миру, але деталей не розкривали.

Топ коментарі
+17
не догодили йому, бач, нормандський формат і мінські протоколи... коли війна йшла в лайт-версії...
Йому дуже хочеться стамбульський...
показати весь коментар
13.12.2024 13:51 Відповісти
+16
Хто за посадою оце чучело? І хто йому дозволив стромляти своє рило не в посадові справи? Якщо зеля-то обох під суд за узурпацію влади!
показати весь коментар
13.12.2024 13:52 Відповісти
+15
- ФОРТИФІКАЦІЇ - все вкрадено
- МІНИ браковані
- власне виробництво НЕМА

зараз все спишуть на "недостатню допомогу заходу" і підуть діставати 3 зірку героя РФ
показати весь коментар
13.12.2024 13:53 Відповісти

Завантаження...