6242 відвідувача онлайн
6 697 68

Президент Словаччини Пеллегріні відмовився їхати до України через зупинку транзиту російського газу: нехай ніхто не ображається

Пеллегріні не хоче їхати в УКраїні через зупинку транзиту газу

Президент Словаччини Петер Пеллегріні заявив, що відмовляється їхати з офіційним візитом до Києва через те, що Україна припинила транзит російського газу, який отримувала Словаччина. Раніше Пеллегріні заявляв про наміри приїхати до України.

Про це пише Aktuality, інформує Цензор.НЕТ.

"За цих обставин, що склалися про мою поїздку в Україну наразі не може бути й мови. Якщо мені доведеться їхати туди, щоб просто сфотографуватися, а мені скажуть, що жодна крапля нафти і газу не піде до Словаччини, то я дійсно не повинен туди їхати. Нехай ніхто на мене не ображається", - заявив президент Словаччини.

Пеллегріні заявив, що рішення України припинити транзит російського газу своєю територією "фундаментально загрожує енергетичній безпеці Словаччини".

"У ситуації, коли український парламент приймає закон про заборону транспортування нафти до Словаччини, незважаючи на те, що у нас є діючі контракти, про мою поїздку в Україну наразі не може бути й мови",- додав політик.

Зупинка транзиту газу РФ

Нагадаємо, о 07:00 1 січня 2025 року в інтересах національної безпеки зупинено транспортування російського природного газу територією України.

У Кабміні заявили, що Україна у встановленому порядку поінформувала Єврокомісію про припинення транзиту газу. Європейські країни підготувалися.

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо раніше також погрожував зупинити експорт електроенергії в Україну та значно скоротити підтримку українським біженцям у відповідь на припинення транзиту російського газу через українську територію.

Топ коментарі
+46
не переймайся - ніхто не образився
показати весь коментар
11.01.2025 19:26 Відповісти
+37
Які образи??? Повітря чистіше буде. На дідька ти тут потрібен.
показати весь коментар
11.01.2025 19:27 Відповісти
+22
рашисти вбивають українців а українці мають допомагати транспортувати рашистський газ щоб у них було більше грошей продовжувати вбивати українців...Так петер пеллегріні???
показати весь коментар
11.01.2025 19:34 Відповісти

Завантаження...