4536 відвідувачів онлайн

Трамп збирається завершити війну РФ проти України, але питання гарантій безпеки буде покладено на Європу, - Волтц

Волтц про гарантії безпеки і завершення війни

Президент США Дональд Трамп збирається покласти край війні Росії проти України. Однак питання гарантій безпеки для України мають взяти на себе європейські союзники.

Про це заявив радник Трампа радник президента США з питань нацбезпеки Майк Волц в інтерв'ю каналу NBC, повідомляє Цензор.НЕТ.

Волтц заявив, що наступного тижня (10-16 лютого) держсекретар Марко Рубіо, міністр оборони Піт Гегсет, віцепрезидент Джей Ді Венс, спеціальний представник Кіт Келлог обговорюватимуть у Європі деталі того, як завершити війну РФ проти України.

За словами американського посадовця, Трамп готовий "залучити до переговорів всі сторони".

"Це означає, що за столом переговорів будуть обидві сторони. Він (Трамп, - ред.) сказав, що економіка Росії не в найкращому стані. Він готовий вводити податки, тарифи, санкції. Нам потрібно залучити всі сторони за стіл переговорів і покласти край цій війні. І це згадувалося в розмовах з президентом Сі (лідер Китаю Сі Цзіньпін, - ред), з прем'єр-міністром (Індії, - ред.) Моді, з лідерами на Близькому Сході. Всі готові допомогти президенту Трампу покласти край цій війні. Давайте запросимо всі сторони за стіл переговорів",- сказав Волтц.

Радник Трампа заявив, що глава Білого дому збирається завершити війну РФ проти України. Проте гарантії безпеки будуть на європейцях.

"І я думаю, що основний принцип тут полягає в тому, що європейці повинні взяти на себе відповідальність за цей конфлікт. Президент Трамп збирається покласти йому край. І тоді, з точки зору гарантій безпеки, це буде повністю на європейцях",- заявив американський посадовець.

Також, за словами Волтца, буде обговорене питання продовження американської допомоги Україні. 

"Нам потрібно відшкодувати ці витрати, і це буде партнерство з українцями щодо їхніх рідкісноземельних елементів, їхніх природних ресурсів, їхньої нафти і газу, а також щодо купівлі наших ресурсів. Ці розмови відбудуться цього тижня",- додав Волтц.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 мільйонів доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природнього газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.

Топ коментарі
+35
В США до влади дорвалися довбой@би. Сумна реальність.
показати весь коментар
09.02.2025 19:12 Відповісти
+35
Ох і хитродупіті рижі п.дори. За 500 млн баксів забрати в нас всі корисні копалини, на надати ні цента, ні патрона допомоги. Гарантії безпеки на Європі. Вирішувати умови миру, (перемирья)буде рижий з пуйлом. Геніальне по наглості кидалово.
показати весь коментар
09.02.2025 19:13 Відповісти
+30
В Україні така сама ситуація,реальність ще сумніша.
показати весь коментар
09.02.2025 19:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
******** ушльопок, пішов ти з таким миром
показати весь коментар
09.02.2025 19:46 Відповісти
"трамбон" заживо ,збирається вїхати в рай ,на європейському пісюну...Будапештський меморанду плаче в порівнянні з "трамбоновою " аферою
показати весь коментар
09.02.2025 19:48 Відповісти
Тоді *** вам, а не українські корисні копалини. І ще-ми зробимо ядерну зброю.
показати весь коментар
09.02.2025 19:50 Відповісти
Ми цю зброю уже маємо. П"ять АЕС. Потрібна лише грамотна політика шантажу як ворогів, так і союзників. Але поки це не на часі. Залишаємо цей варіант на критичний момент можливої зради з боку союзників.
показати весь коментар
09.02.2025 19:58 Відповісти
Ви мавпа з гранатою
показати весь коментар
09.02.2025 21:45 Відповісти
Грамотный шантаж союзн ков..
показати весь коментар
10.02.2025 04:27 Відповісти
5? Математик, ЗАЕС теж рахував? Повідомляю - вже не маємо. На інші ще не вимкнеться михрофон шантажиста а туда вже полетить спецназ усіх хто має і не має спецназ )
показати весь коментар
10.02.2025 13:21 Відповісти
Та чого там, колективний шантаж. Пропоную всім індивідуально битого скла наковтатися. Нехай знають, що як тільки почнуть трахати, так одразу й поріжуться.
показати весь коментар
10.02.2025 21:50 Відповісти
Вони чудово роблять вигляд, нібито є якась "друго сторона" у вигляді "гомо-самієнс" , але ж усі ознаки кажуть , що там мабуть й гомо-еректусу не існує . Там гомункули знаходяться , яким нема ніякої справи до їх же "економіки" , бо то як у батька алканавта , коли алкоголь в 3 рази подорожчав : "ні синку це не означає, що я буду меньше пити , це означає , що хтось буде меньше жерти" . Поки військовий бюджет не досягне 70-80% бюджета ... ***** тупо надрукує як більшовики більше дерев"яних рублів й коли почнеться гіперінфляція й тоді не факт , що якась там ******* відкриє на ***** рота .
показати весь коментар
09.02.2025 19:53 Відповісти
Если на Европу, то при чём тут ты тогда?

Как говорят в Одессе - если я тебе не нужен, то зачем ты мне сдалась?
показати весь коментар
09.02.2025 19:54 Відповісти
В чому тоді роль США якщо вони повністю знімають з себе гарантії безпеки, що є крєугольним каменем в закінченні війни???? Схоже на те, що рудий дурень хоче просто добитися тимчасового замирення, отримати нобелівську премію миру, а далі хоч трава не росте.
По суті, це той же самий будапештський меморандум коли Україну просто кинули як останнього лоха.
показати весь коментар
09.02.2025 20:00 Відповісти
а що таке Україна ? Це купка лохів і корупціонерів у владі
показати весь коментар
10.02.2025 07:22 Відповісти
А ти лох чи корупціонер?
показати весь коментар
10.02.2025 08:13 Відповісти
Це ще при тому, що США виступали гарантом безпеки згідно Будапештського меморандуму. Тепер цей гарант каже "маєте відшкодувати витрати"... Оце не по-пацанськи, так не вписуються.
показати весь коментар
10.02.2025 08:54 Відповісти
Не по-пацанськи. По техасько-ковбойськи.
показати весь коментар
10.02.2025 13:26 Відповісти
Згідно новини
- США посередник у врегульюванні
- США хочуть надавати подальшу допомогу в обмін на рідкоземельні ресурси
по факту давати гроші або зброю в обмін на ресурси
- Европа фізично обеспечує захист

ще треба прояснити, напад на европейські війська в Україні - буде вважатись нападом згідно ст.5 нато
показати весь коментар
09.02.2025 20:12 Відповісти
Ні, згідно 5.10 війська НАТО за межами НАТО не війська НАТО. А, немає 5.10? Буде. Трамп. Крапка
показати весь коментар
10.02.2025 13:28 Відповісти
волтц андоній ,так верніть нам ЯО ,те шо ви США обманом забрали , ...і їдіть нах...й !!! ми з ЄС з такою цяцькою, якось порішаєм як далі ...
показати весь коментар
09.02.2025 20:18 Відповісти
Це до біла клінтона й до демпартії . Який зв"язок має республіканець Трамп до цих ліво-ідарастичних блазнів ?!
Україна повинна була вступити в НАТО разом з Польшею , але для цього не потрібно було обирати кучмона . А потім ібуковича . Хто в 2010 році в другому турі змусив Юща агітувати за ібуковича ?! Таж патріотка Оксана Забужко бігала по ефірах в січні й агітувала за ібуковича ... бо дрібні образи й ревнощі виявились для цих двої важливішими за долю країни ! А Ющ був найкрайщим й найдемократичнійшим за усіх 6-тьох разом . Але клепок все одно не вистачило , прорахувати , в що вил"ється Україні ця банда з Єнакієво на Банковій ...
показати весь коментар
09.02.2025 20:40 Відповісти
Пам'ять підказує, що у другому турі вибір був без вибору між "ваною" та якуновичем.Цю перспективу Віктор Андрійович описував як два чоботи пара.Вана не менший ворог ніж хведорович.Це легко довести
показати весь коментар
10.02.2025 15:19 Відповісти
Требо буть розумово відсталим , що не розуміти , що в січні 2010 року особистое протистояння було вторинне . А первинним було протистояння проєвропейского електорату проти прокремлівського й йще на додаток йще абсолютної гопоти . Ось в 2019 році фофа щорефтік був членом молодіжної гілки ригоблювоти й стрибав на їх корпоротивах . Але ж коли відчув остаточно , що його електорат в подавній більшості займає проукраїнську позицію , то тепер воно ціль номер один у ********** ... (це вже інша стправа , що ти окри не розуміють, що фофан для їх найбільш оптимальний варіант й будь хто , кого оберуть буде для їх в рази страшнійшим ... ) Але ж тупізна відбулась, невігластво - теж , але зради 100 разів ні !
А Йуля в 10 разів крайща за кловуна хоча б тому , що професійний й фаховий політик . Й дуже рішучий , й завжди прислуховувался до фахівців в кожній галузі ...

Тобто тоді в лютні 2010 українці обрали себе на голову й захоплення й війну ... До речі це не тільки я так вважаю , але зовсім не юлєфани , а подавна більшість проукраїнських політологів , істориків й еспертів в галузі соціології й вивчання відкритого громодянського суспільства . Бо це аксіома , що жодний політик не здібен йти проти волі свого електората в принципових питаннях . Й тільки Забужко й Ющ не знали таку аксіому й через те просрали усю довіру суспільства , яка була ... Бо не голосували за ВАЮ , щоб він захищал крадений газ фірташа й вежі бойка . Й саме тому він отримав в першому турі 5% ... А в 2011 році мав рейтинг 1.5% ... А Забужко -- так вона білетристка , вона бездоганно володіє мовою , вона "мислить" почуттями й абсолютно не має хисту до моделювання процесів й аналітики історії та подій . Мислення візуальним образами "чоботів" дуже яскрава метафора (як до письменниці й фантазерки) , але в тому поєтичному образі не існує жодного змістового наповнення . Людина яка приймає рішення рефлекторно й на рівні емоцій й візуальної картинки , жестів , усмішок й хіханьки-хаханьки потім потрапляє на нуль під Бахмутом , бо в 2010 році приймав рінення не здоровим глуздом , а під примітивним враженням від яскравої метафори . Скільки людей можно було б зберігти , якби Ющ з Забужко не проштовхнули єнакієвську гопоту на Банкову
показати весь коментар
11.02.2025 00:31 Відповісти
Чомусь й Тягнибок , й Фаріон -- на порядок більші патріоти України ніж Ющ та Забужко висловилися тоді зовсім інакше . Цитую Тягнибока : "Як націоналіст я не можу агітувати за лібералів , про ворогів України я вже не кажу, але мій виборець самодостаній й без мене знає за кого ТРЕБО ГОЛОСУВАТЬ, й це точно не за антиукраїнського кандидата" . А жертва московитського терору Ірина висловилася йще конкретнійше назвавши результати вибоврів наслідком чоловічого шовінізму , який панує в Україні й досі (2022-й рік) . Бо цифри самі за себе кажуть , на львівщині в другому турі ібукович жодного разу не брав більше 1.0 - 1.2% . А в 2010 -- цілих 3% . Тобто люди, які народженні, щоб їми маніпулювали усякі Забужки самостіной мислити не можут , ось й почули про "сапоги" , згадали як дід казав , що жінка керувати чоловіками -- ні-ні ... й пійшли й проголосували за ібуковича ... Мабуть Фаріон особиста таких знала й бачила !
показати весь коментар
11.02.2025 00:54 Відповісти
Маячня зашкалює, а хто забирав в України важкі бомбардувальники і ракети, якими обстрілюють Україну?
Хто будував дороги, замість випуску озброєнь?
Хто розмінував дорогу з Криму?
показати весь коментар
09.02.2025 20:41 Відповісти
ви там всі боти , заступили на зміну ? на масу ,не треба ляти воду... прохерили все , поїзд пройшов , здали Україну всі % разом в 19р.ви вибрали свій смак ...їжте ...
показати весь коментар
09.02.2025 21:14 Відповісти
Здрисни, бюргерська підстілка
показати весь коментар
10.02.2025 13:29 Відповісти
...
показати весь коментар
10.02.2025 13:53 Відповісти
А хто змусів вже в 2019 році 33% у першому ж турі голосувати за невігласа ?! Й це після захоплення Криму , й більше половини йще 2 областей ... 10млн. опинилося під окупацією , а народ вважав , що можно голосувати "пАпріколу" ... А тепер тіж самі "приколісти" ховаються від призову ... Ті ж самі , які волали , що "не требо нам ніякого НАТО -- ми стравуси й зховаємо голову у пісок" !!!
Але в 2004-2009 усі помаранчові тим чи іншим чином виноваті : Й Ющ , й Юля , й Арсеній , й Пєтя з Юрком ... Бо не требо було в стратегічних питаннях дивитися на поточні рейтинги й чесно прошантажувати населення , таким чином , тільки 2 або :
1. Або негайний вступ до НАТО .
2. Або країна переходить на ізраїльску систему , з тотальни призовом й як мінімум 2 рокий кожнорічною резервисьткою службої й без будь яких відсрочок для студентів .

Тоді йще був шанс переконати більшість , а не так, як зробила трійка : опитування дають 30% за НАТО , а вони волюнтаристки й спекулятивно подали заявку . Відмовити , коли б за НАТО було б 60% (бо ніхто б не хотів би 2 роки служити регулярну армію й потім кожен рік ходити на сбори) . А зара іншого виходу просто нема ...
показати весь коментар
09.02.2025 20:58 Відповісти
Требо зрозуміти , якщо Польша змогла збільшити військових бюджет до 4.5% , то й Дойчі не можуть триматися на рівні 1.5% , а французи на рівні 2.5% . Такого не може буть , що якась там Бельгія на 2 месці у світи по рівню ВВП на одиницю населення , а США 15 , але чомусь бюджет США 4.5% на беспеку , а у Бельгії 1% В абсолютному виразі США все одно дає набагато більше усіх ... Але відсотки повинні буть рівними !!!
Гра в "непосильну" помочь Україні закінчилася . Або ЕС вкладає реальні гроші (хоча б у відсотках , стільки , скільки США) в реальну допомогу , щоб не гинули герої від нестачи набоїв й снарядів , або дійсно розвигают булки перед ****** й кадиркою . Війна таким чином, що жодна сторона не змогла перемогти є блюзнірський підхід лівих πідерів , які зіграють з усякими навальними й юліямилатинінами ... Це повна й відверта брехня , що в них не вистачає потужностєй , чи чого йщесь . Ці ЕСи навіть гроші московитськи відбирают дуже повільно ...
Коли їм байдуже то вони ************* , що не можливо довести прямий зв"язок ***** й герасімова с Бучею , Маріуполєм , Краматорськом й Оленівкою -- хоча це конкретні епізоди у конкретними іменами вбитих у потилицю . Але з яким ентузіазмом вони зачепилися за Галанта - а він лише штатський міністр , що не керує жодною військовою операцією й його повноваження обмежанні на одну каденцію демократичною процедурою . Це очевидні блазні які вживают потрійні стандарти й які йще великі бздуни , бо ***** їм може двух геїв кілерів заслати , а хамас приїхати й відпиляти голови ! Ось й бздять одну добу , потім їх б"є током -- бо здоровий глузд інколи просинається . Вони дають зброю по грамульці , а потім знову сидять й бздять !!!
показати весь коментар
09.02.2025 20:23 Відповісти
М-да, Європа нагарантує, звісно. Вони собі ради дати не можуть, не те, що гарантувати безпеку від паРаші. Єдина гарантія крім НАТО, це бути союзником США поза НАТО, ніяка Європа таке не компенсує. Але подивимося.
показати весь коментар
09.02.2025 20:42 Відповісти
Завершення війни відбудеться тільки після повернення усіх українських територій, ніяких гарантій Україні не потрібно, Україна поверне ядерне зброю і буде бити нею по кацапстану в разі якщо буде лише кривий погляд в нашу сторону!
показати весь коментар
09.02.2025 20:53 Відповісти
Ядерна зброя, найкраща гарантія безпеки України. Не робіть з трампа Бога. Воно вже смердить на весь світ.
показати весь коментар
09.02.2025 21:05 Відповісти
Для початку досить знешкодити кодло саботажників і процес піде сам по собі, будуть і міни якісні, і ракети з начинкою на любий смак.
показати весь коментар
09.02.2025 23:25 Відповісти
На перший погляд так, але надія є - українці вже не раз довели, що вміють ламати стереотипи.
показати весь коментар
09.02.2025 23:55 Відповісти
своя власна українська Ядерна зброя !
показати весь коментар
09.02.2025 21:17 Відповісти
вірним шляхом йдете таварісчі
намагання відновити яз -> підсанкційна країна їзгой -> БРІКС
до того як почнете всі притомні зʼї@уться
показати весь коментар
09.02.2025 22:01 Відповісти
Вєрним шляхом Трамп США веде - всі притомні під крило Китаю з'ї....ся або свою ядерку швидкісними темпами клепатимуть. Заїб...ться ваш держдеп санкції писати, а 335 ( чи 336?) млн американців залишившись без союзників відсмокчуть у 1460 млн китайців з союзниками. Ось про що турбуйся містер емігрант.
показати весь коментар
09.02.2025 23:36 Відповісти
та це видно що ви мрієте продатися китаю і не бачите себе серед західних демократій. все як заповідав агрохімія
показати весь коментар
10.02.2025 00:45 Відповісти
А де я написав, що ми мріємо? Я вам перспективу у виконанні Трампа розписав. Вангую, що Трамп нміх... не розлулить війну (звісно з таким підходом, як зараз), отоді на сцену вийде Сі, цикне на ***** і продемонструє всьому світу, хто відповідає за базар і хто може безпеку гарантувати.
показати весь коментар
11.02.2025 00:54 Відповісти
Сша забирають наші рідкісні землі, природні ресурси, нафту і газ, а гарантувати безпеку має Європа??
цей дебіл взагалі себе чує?? хто на таке піде??
показати весь коментар
09.02.2025 21:42 Відповісти
Україна і піде, чи сумніваешся ?
показати весь коментар
09.02.2025 22:01 Відповісти
Не Україна, але є одне просрочене
показати весь коментар
09.02.2025 23:39 Відповісти
хочу вірити що ні
показати весь коментар
10.02.2025 00:12 Відповісти
а що не так? це колективна відповідальність
проект припинення війни розподіляють так що одні відповідають за узгодження, а інші за реалізацію 😬 це нормальна практика
показати весь коментар
09.02.2025 22:06 Відповісти
за узгодження сша відповідають? тоді вони нам на х* не впали. Якось самі все узгодимо
показати весь коментар
10.02.2025 00:13 Відповісти
ну ок, нашому теляті та й вовка з'їсти
показати весь коментар
10.02.2025 00:49 Відповісти
Респи просто зараз знищують авторитет США у світі , не реагуючи на гітлерівські замашки божевільного кацапського сЦарька .
Авторитарні режими по всьому світу вже прям - воспрялі духом , побачивши що демократію більше нема кому захищати . Там он корейський ***** вже теж почав відкрито погрожувати війною Південній Кореї .
І боюся що це тільки початок всєобщєго 3.14здєца
показати весь коментар
09.02.2025 21:47 Відповісти
Розборки двох туземних царьків на авторитет америки не вплинуть ніяк.
показати весь коментар
09.02.2025 22:05 Відповісти
🤣🤣🤣🤡🤪🤣....da nu nah.....
показати весь коментар
09.02.2025 21:58 Відповісти
Шобла недоумків буде збиратися не для того, щоб перемогти кремлівське зло, а щоб покласти край. Який край? Куди покласти?
показати весь коментар
09.02.2025 22:44 Відповісти
Ну ви поняли. Трамп поселяє нас в одній квартирі з маньяком, за це бере собі нобелівську премію миру, а гарантувати безпеку буде сусід якомо все це в х*** не вперлось бо він даже сам себе захистити не може.
показати весь коментар
09.02.2025 23:03 Відповісти
Занадто хитрожопий Трампушка! Як би сам себе не перехитрив! Надіємось, в Америці ще залишились адекватні люди?
показати весь коментар
09.02.2025 23:22 Відповісти
Трамп віддає Україну з Європою *****. Це вже стає очевидним після заяви Волтца.
показати весь коментар
09.02.2025 23:29 Відповісти
Дивна логіка деяких наших "патріотів" . Війну дозволила імпотентна команда Байдена , і два роки ця компашка прикладала всі зусилля ,щоб ЗСУ не перемогли . А тепер у всьому винен Трамп ???)))
показати весь коментар
09.02.2025 23:25 Відповісти
Ще в 14-му потрібно було подавати позов в Міжнародний суд до Будапештських гарантів, а сьогодні нагальність аж кричить.
показати весь коментар
09.02.2025 23:43 Відповісти
я про це вже 3 роки кажу
показати весь коментар
10.02.2025 00:14 Відповісти
Я десять, як тільки Порох намастив лижі в Мінськ. Де тільки мене за це не банили, навіть тут. ТікТок намертво заблокував акаунт під приводом порушення правил. якісь ботоферми масово закидають безпідставними скаргами на форумах. Комусь дуже не подобається, коли розкриваєш, що Будапештський меморандум не пустий папірець і всі гаранти відповідальні, хоч зобов'язання порушив лише один.
показати весь коментар
11.02.2025 00:10 Відповісти
Війна проти України була питанням часу, а таймер відліку запустили коли вивезли з країни останню ядерну боєголовку. Ядерні країни не воюють, позбавивши Україну захисту натомість надавши як гарантію пусті декларації світ зайнявся самообманом. Можна на камені викарбувати, що 2014 рік це час смерті міжнародного права та ООН!
показати весь коментар
10.02.2025 00:32 Відповісти
В який? Той що Трамп обклав санкціями?
показати весь коментар
10.02.2025 08:44 Відповісти
Якщо шо, то МКС, на який тампон замахнувся, є лише складовою частиною Міжнародного суду. Думаю чим більше самовпевнений віслюк дратуватиме суддів, тим раніше його попруть самі ж американці. А ще врахувати, що за тиждень розісрався з половиною союзників, то, хоч на перших порах картина невесела, та його дії отримають відповідні протидії - цей закон Н'ютона стосується не тільки механіки. Позитив для нас, що патова ситуація зрушила з мертвої точки.
показати весь коментар
11.02.2025 00:39 Відповісти
якщо зосередитись на тому, що трамп робить, а не говорить - він руйнує основи США та дійсно обсирається з усими союзниками. При тому з москвою навпаки, все спуска з рук.
Чи зможе його хтось зупинити? Думаю, якщо на мітингах "проти трампа" з'являться антимітинги "за трампа", а активістів почнуть висмикувати якимись надуманими справами- ВСЕ, ДЕМОКРАТІЇ КІНЕЦЬ! А в трампа політтехнологи путіна і він працює на москву.
показати весь коментар
11.02.2025 09:12 Відповісти
Я б не сказав, що він руйнує основи США, принаймі поки що. Він руйнує усталені міжнародні взаємовідносини і економіку. Рано чи пізно це вдарить по долару і обвалить, але віслюку самотужки ніколи не зрозуміти, що буде важко, але Європа адаптується жити без США швидше ніж він "Отче наш" вивчить - європейська економіка вже існувала, коли в США ще лише індіанці за бізонами бігали.
показати весь коментар
11.02.2025 18:14 Відповісти
Геніально! Риже чмо перевершив сам себе. Гнида!
показати весь коментар
10.02.2025 06:45 Відповісти
Оце тампункт вигадав чисту формулу ніпалова. Він значить скаже, все війна закінчилась, а якщо пуйло пошле його накуй, тоді хай европа йде воювати, тоді в тилу за українською армією стоятиме європейська, а за європейською стоятимуть бариги трампа та ритимуть собі рідко земельні метали.
Врахуйте, що всі поклади знаходяться або в населених пунктах, або поруч, і те риття помножить екологічну катастрофу від війни в двічі
показати весь коментар
10.02.2025 08:42 Відповісти
Кароче Раша и Украша, - я порешал ваш вопрос! Европа платит!!
- А Европа знает?
- а кто ее спрашивать будеть! Не она, так тетка НАТО мазу потянет, обещала намедни...
показати весь коментар
10.02.2025 10:31 Відповісти
Гарантії безпеки нададуть,коли влада 5-6 патужних мененджерів зійде.
На Заході свідомі того,що все лягає на стіл путіна від 5-6 потужних,тому поки що утримуються від більш дієвої допомоги,включаючи гарантії безпеки,в т.ч. і через НАТО.
показати весь коментар
10.02.2025 10:58 Відповісти
Почалися перекидання гарантій, та ось, якщо вони а потім ми, новий шлягер тягучки кота за хвіст...
показати весь коментар
10.02.2025 13:58 Відповісти
Оригінальна концепція партнерства: корисні копалини Америці, а відповідальність за безпеку - Європі.
показати весь коментар
10.02.2025 14:46 Відповісти
Цей папірець буде мати ще менше ваги, ніж будапештський меморандум, на який росія поклала болт.
Це не гарантія , а відстрочка війни, кацапи наберуться сил і доб'ють Україну🤬
показати весь коментар
10.02.2025 15:39 Відповісти
Тобто ресурси України в США,а безпека України-це робота Європи?Покидьки!!!!
показати весь коментар
20.02.2025 16:24 Відповісти
Сторінка 2 з 2