10955 відвідувачів онлайн
8 227 78

Лідер словацьких націоналістів Данко вимагає, щоб Україна повернула €3,5 млрд наданої допомоги

Лідер націоналістичної

Заступник голови Національної ради Словаччини, лідер ультраправої Словацької народної партії (SNS), яка входить до урядової коаліції, Андрей Данко заявив, що Україна повинна повернути фінансову допомогу, надану Києву попереднім урядом. Ця сума начебто становить 3,5 мільярда євро.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав у відео на Фейсбуці. 

Відео називається "Чи повернуть українці наші гроші?".

Данко відреагував на інформацію про те, що США близькі до укладення угоди з Україною, яка закріпить за ними частку українських надр і, за словами Трампа, поверне США гроші, вкладені в Україну, яка вже три роки протистоїть російській агресії.

"Як Зеленський поверне ті 3,5 млрд євро, які ми туди направили? Для нас 3,5 млрд євро –– це величезні гроші" - заявив словацький політик.

Він зазначив, що якщо німці, французи й американці проситимуть повернути кошти, то Словаччина "не може мовчати".

За його словами, через три роки після "подій в Україні" люди починають "розплющувати очі".

"Треба сказати, що, як ми завжди говорили, росіяни залишаться на тих позиціях, на яких вони перебувають. Україна скористалася цим конфліктом, щоб отримати грошову допомогу, яку вони часто розкрадали", - стверджує Данко.

Голова націоналістів Словаччини вважає, що бойові дії в Україні незабаром припиняться.

"Побачимо, чи зрадить Зеленський Європу і віддасть копалини Трампу, тому що тоді він буде брехати Європейському Союзу", - додав Данко.

Зазначимо, що упродовж відео словацький політик не згадував, що Росія вторглася в Україну, називаючи війну "конфліктом" або "подіями в Україні".

Угода про копалини зі США

Нагадаємо, Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 млрд доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природного газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.

Президент Зеленський заявив, що угода зі США про корисні копалини буде підписана на рівні міністрів за готовності і за умов гарантій. Наразі цей документ не готовий, щоб захистити інтерес України.

Згодом Трамп сказав, що Україна зірвала угоду щодо рідкісноземельних металів. Угода була потрібна, щоб США могли повернути витрачені на підтримку України кошти.

Адміністрація президента США Дональда Трампа передала Україні "покращений" проєкт угоди про корисні копалини, яка "відповідає українському законодавству".

Президент Володимир Зеленський заявив, що якщо США хочуть бачити в угоді про корисні копалини конкретні цифри, то згідно з українським законодавством необхідна буде ратифікація Верховною Радою.

Топ коментарі
+37
Трамп відкрив скриню Пандори
показати весь коментар
25.02.2025 15:13 Відповісти
+33
показати весь коментар
25.02.2025 15:13 Відповісти
+22
" лідер ультраправої Словацької народної партії (SNS), яка входить до урядової коаліції, Андрей Данко" Як вже заї..ли ці кремлівські шавки...
показати весь коментар
25.02.2025 15:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трамп відкрив скриню Пандори
показати весь коментар
25.02.2025 15:13 Відповісти
" лідер ультраправої Словацької народної партії (SNS), яка входить до урядової коаліції, Андрей Данко" Як вже заї..ли ці кремлівські шавки...
показати весь коментар
25.02.2025 15:17 Відповісти
Лесь Подерв'янський.Данко
(Фєєрія)Дійові особи

Данко
Натовп


Дiя перша.

Ліс, зроблений з папьє-маше. Входить натовп. Натовп дико і страшно реве. Подекуди можна почути обривки розлючених фраз типу: "Хлопці! Хорош ноги бить. Начальство очки гребе, а ми синці лопатою вигребаємо." Входить Данко та стріля з пістолету в повітря.
показати весь коментар
25.02.2025 15:49 Відповісти
Якщо допомога не допомогла, то немає за що платити! Допомога має допомогти перемогти у війні, інакше це не допомога!
показати весь коментар
25.02.2025 15:17 Відповісти
Трамп,звісно,мерзотник але "скриню" відкрив "найвеличніший" самостійно запропонувавши США цю оборудку!
показати весь коментар
25.02.2025 15:20 Відповісти
він її під інші умови пропонуав. Не пишіть маячню
показати весь коментар
25.02.2025 18:53 Відповісти
То все клятий Бідон заздалегідь з ****** домовився!
показати весь коментар
25.02.2025 19:27 Відповісти
Словаки ітак користуються українськими надрами, землею і людьми- з того часу як відшматували частину Лемківщини у 1920-х роках від Підкарпатської Русі (Закарпаття) і назад у 1945 вже не повернули. Мова йде про гірський регіон Лемківщину (Гуменне, Прешов, Нова весь...).
показати весь коментар
26.02.2025 01:39 Відповісти
Цей теж кудись балотується і йому потрібні рейтинги?...
показати весь коментар
25.02.2025 15:13 Відповісти
Якби у словаків були такі гроші , вони б на америку напали .
показати весь коментар
25.02.2025 15:13 Відповісти
показати весь коментар
25.02.2025 15:13 Відповісти
Якщо пройдуть кацапи, то вам, імбецилам, все повернуть. І курорти сонячного Магадана теж.
показати весь коментар
25.02.2025 15:14 Відповісти
А прийдуть вони разом з українцями. Тільки так.
показати весь коментар
25.02.2025 15:35 Відповісти
Не мели дурниць .
показати весь коментар
25.02.2025 16:10 Відповісти
Чому дурниць? Перше, що роблять кацапи на окупованих територіях, це мобілізація.
показати весь коментар
25.02.2025 17:05 Відповісти
І ви підете вбивати невинних , станете орком ?
показати весь коментар
25.02.2025 17:42 Відповісти
якшо його мобілізують иам - в нього буде вибір?
показати весь коментар
25.02.2025 18:54 Відповісти
Вибір завжди є , або ти залишаєшся людиною, або ти нікчемний орк . Більшість залишаться людьми .
показати весь коментар
25.02.2025 19:15 Відповісти
це легко разлагольствовать коли це тебе особисто не стосується
показати весь коментар
26.02.2025 01:03 Відповісти
Semen Pistruil ви -провокатор .
показати весь коментар
25.02.2025 17:44 Відповісти
Вибачте, нема законних підстав для повернення.
показати весь коментар
25.02.2025 15:14 Відповісти
а для сша вони є?
показати весь коментар
25.02.2025 18:55 Відповісти
Зараз! - тільки шнурки зав"яжу
показати весь коментар
25.02.2025 15:14 Відповісти
Ну ка выгляни в окно, то не мы там бабки складируем...
показати весь коментар
25.02.2025 15:14 Відповісти
Нічого дивного, словаки-союзники гітлерівської Німеччини часів Другої світової....
показати весь коментар
25.02.2025 15:16 Відповісти
Прем'єр-міністр Словаччини Йозеф Тисо і його братан.
показати весь коментар
25.02.2025 15:42 Відповісти
Ну пишайся тим що наш нарід йшов мясом під краснимі звездами. Як би тоді Бандера не напртачив з німцями, зараз би все було інакше .
показати весь коментар
25.02.2025 15:46 Відповісти
Так це німці напртачили з Бандерою, а не Бандера з німцями. Це ж не Бандера німців в концтабір кинув.
показати весь коментар
25.02.2025 16:11 Відповісти
Ти історію для початку почитай щоб мати хоч якесь уявлення про причинно-наслідкові зв'язки. Саме тому і кинули в концтабір бо напартачив.
показати весь коментар
25.02.2025 18:41 Відповісти
Мне взагалі дивує як нам всю історію вдається з усіма пересратися. Зараз з США, до того з Німцями, а ще до того з Поляками. І як результат - ми завжди без союзників і в дупі.
показати весь коментар
25.02.2025 18:43 Відповісти
Зараз чек намалюємо та віддамо...
показати весь коментар
25.02.2025 15:16 Відповісти
Стервятник!
показати весь коментар
25.02.2025 15:16 Відповісти
Всі хочуть репарацій і контрибуцій з жертви війни, ****** не встать 21 вєк.
Пора ломать всі правила поведінки в суспільсті, витерти жопу жванецкіми конвєкціями, та не чіпати ґакерів які будуть обкрадати амерекинських платників податків, фішингом і взломом иманюючи їх гроші, пойняли СБВУшники?
показати весь коментар
25.02.2025 15:18 Відповісти
Це не має ніякого відношення до репарацій чи контрибуцій.
показати весь коментар
25.02.2025 15:19 Відповісти
а ви знищіть на цю суму, пропорційно, стільки ж кацапів-людожерів, як геройські ЗСУ, захищаючі вас, щурів тилових - словацьких політиків, від смерті та втрат - тоді й можна обговорювати цю тему, гниди *************, ру-бльові..
показати весь коментар
25.02.2025 15:18 Відповісти
Залишилось трі партсігара атєчєствєнних
Брать будете?
показати весь коментар
25.02.2025 15:19 Відповісти
А є папірець у якому написано шо Україна взяла в борг ці гроши😃?
показати весь коментар
25.02.2025 15:22 Відповісти
Смокчи х#й, кацапська шлюха).
показати весь коментар
25.02.2025 15:22 Відповісти
Я думаю потрібно віддавати - бурятами і північними корейцями. Надіюсь в словацьких націоналістів вдома унітазів вистачить
показати весь коментар
25.02.2025 15:24 Відповісти
Команда мародерів, з легкого жесту США починає збільшуватись....
показати весь коментар
25.02.2025 15:27 Відповісти
Я думаю, однієї нашої бригади ЗСУ вистачило б дійти до Братислави та хлопці особисто в нього запитали про те, що йому там муляє
показати весь коментар
25.02.2025 15:29 Відповісти
Можна почати з дзеркальних заходів: перейменувати готель "Братислава" в готель "Братиганьба".
показати весь коментар
25.02.2025 16:08 Відповісти
Україні будуть повертати ядерну зброю?
показати весь коментар
25.02.2025 15:34 Відповісти
Супер думка ! Тре вимагати повернення яо , а потім гроші .
показати весь коментар
25.02.2025 16:11 Відповісти
Я чув що психічні захворювання мають іноді ознаки "заразних", але не чув щоб вони розповюджувались так швидко. Мабуть тут без "каталізатора" у вигляді московських грошей не обійшлось!
показати весь коментар
25.02.2025 15:37 Відповісти
з рота видере, добре, що в лікарі не пішов
показати весь коментар
25.02.2025 15:44 Відповісти
Тепер розумієте яку кабальну угоду готує Тампакс проти України? Це буде прицидент і завтра вистроїться черга відірвати в України шматок і рвати будуть хто за що вхопить. Трамп путінський виродок і з ним ніяких угод окрім поставок зброї по лендлізу
показати весь коментар
25.02.2025 15:48 Відповісти
Договір про повернення допомоги є? Нема?
*****!
показати весь коментар
25.02.2025 15:52 Відповісти
скажіть це сша
показати весь коментар
25.02.2025 18:57 Відповісти
А чому орбик мовчить?
показати весь коментар
25.02.2025 15:53 Відповісти
Вийшов кави попити.
показати весь коментар
25.02.2025 15:54 Відповісти
Такий момент прогавив!!!
показати весь коментар
25.02.2025 15:55 Відповісти
Та в нього просто попередній уряд, це він сам, і він нічого не давав)
показати весь коментар
25.02.2025 16:03 Відповісти
danko ! Idi u sraku !
показати весь коментар
25.02.2025 15:53 Відповісти
Якщо рашка захопить Україну, дві армії об'єднаються, і тоді ми прийдемо до Словаччини віддамо всі борги сповна.
показати весь коментар
25.02.2025 15:59 Відповісти
Приїдеш ти на сраці до дідька разом зі своєю срашкою.
показати весь коментар
25.02.2025 16:02 Відповісти
Майбутнє Європи - це ультраправий Неофашизм. Нам від цього не легше, але і їм нехай буде фуйово.
показати весь коментар
25.02.2025 16:00 Відповісти
Не тільки Європи , весь світ , крім нас мабуть , якщо ми будемо існувати .
показати весь коментар
25.02.2025 16:13 Відповісти
А що каже Зе! ?
показати весь коментар
25.02.2025 16:03 Відповісти
Торчіль зараз "не буде добирати слів"
показати весь коментар
25.02.2025 16:26 Відповісти
Хто і на яких умовах давав нам гроші не завадило би і пояснити.
показати весь коментар
25.02.2025 16:29 Відповісти
Парад стервятников
показати весь коментар
25.02.2025 16:15 Відповісти
Ще не всі ультраправі х.уйлососи повилазили вслід за трампаксом?
показати весь коментар
25.02.2025 16:24 Відповісти
показати весь коментар
25.02.2025 16:25 Відповісти
Досить вже цитувати всіляких путінських обсосів. Воно щось давало, щоб йому повертати? І що давало, на яких умовах? Де договір? Повна Хрня.
показати весь коментар
25.02.2025 16:25 Відповісти
Гадаю, відсутність вагнерів на вулицях Тренчина та Кошице вартує дорожче, тож ще доплатити прийдеться.
показати весь коментар
25.02.2025 16:30 Відповісти
показати весь коментар
25.02.2025 16:46 Відповісти
Местной полиции имеет смысл проверить его счета на предмет недавних необоснованных поступлений. В рублях...
показати весь коментар
25.02.2025 17:04 Відповісти
А разве он давал?! Шантажем попахивает!
показати весь коментар
25.02.2025 17:11 Відповісти
Запіши каандашом сєбє в блокнотік ету цифру, поц
показати весь коментар
25.02.2025 17:22 Відповісти
Це той данко, про якого максим горький писав? Хай іде слідом за сруським кораблем.
показати весь коментар
25.02.2025 17:23 Відповісти
Треба частіше на Бентлях з українськими бляхами до європейських казіно підїзджати. Тоді і питань не буде де гроші Зіна
показати весь коментар
25.02.2025 17:29 Відповісти
показати весь коментар
25.02.2025 17:52 Відповісти
трамп зробив небезпечний прецендент і тепер в чергу можуть стати багато хто.
Чому Україна жує соплі і досі не подала в міжн. суд на росію з рахунком на сьог. день?
Було б рішення цього суда: за його виконанням могла б прибігти словачччина і піндоси і витрушували б з кацапії свою долю.
А так те що відбувається - то маразм. Треба рішення суда на рос. агресію. Що заважає???
показати весь коментар
25.02.2025 19:00 Відповісти
Данко. Що, падлюки. Тепер довольні? (Натовп мовчить)
Данко. Тепер Вам піздєц! (помирає) (С) Митець
показати весь коментар
25.02.2025 20:57 Відповісти