9804 відвідувача онлайн

Гілі вирушає до США: говоритиме про мирне врегулювання війни в Україні

Джон Гілі

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі відвідає США 5-6 березня, щоб обговорити, серед іншого, забезпечення сталого миру в Україні та зміцнення зв'язків між країнами-членами НАТО.

Про це повідомляє пресслужба британського уряду, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що під час дводенного візиту Гілі проведе зустріч з очільником Пентагону Пітом Гегсетом.

Цей візит також приурочений до завершення 50-х спільних навчань Великої Британії, США та Австралії Red Flag в штаті Невада.

В уряді Британії повідомили, що під час двосторонньої зустрічі 6 березня Гілі й Гегсет обговорять план мирного врегулювання в Україні, над яким працюють США, Велика Британія, Франція і європейські союзники.

Очікується, що дискусії також стосуватимуться поглиблення британсько-американських оборонних відносин.

Нагадаємо, раніше видання Daily Mail заявило, що Макрон та Кір Стармер готові поїхати до Вашингтону разом із президентом Володимиром Зеленським уже наступного тижня, щоб представити пану Дональду Трампу план врегулювання війни в Україні.

Британський прем'єр Стармер повідомляв, що Сполучене Королівство, Франція та інші країни будуть співпрацювати з Україною над планом припинення війну. Цей план Франція та Британія мають намір обговорити із США. Згодом стало відомо, що Макрон і Стармер пропонують встановити в Україні перемир’я на місяць "у повітрі, на морі і в енергетиці".

Міністр збройних сил Великої Британії Люк Поллард заявив, що між Францією та Британією не було досягнуто "жодної угоди" щодо пропозиції перемир'я в Україні.

Топ коментарі
+6
Який сенс балакати із Гегсетом, якщо він робить як скаже Трамп. А той у свою чергу-як скаже Маск. А Маск -як скажуть голоси в його голові. Навіть це не було б проблемою, якби вони не говорили російською.
показати весь коментар
05.03.2025 19:36 Відповісти
+5
розмовляти з гегсетом - це як грати у шахи з голубом.
показати весь коментар
05.03.2025 19:34 Відповісти
+3
Нема з ким там говорити!!! Від слова ,,зовсім"! Може досить принижуватись?! Тим паче країні чиєю колонією колись були сша!!!
показати весь коментар
05.03.2025 19:33 Відповісти

Завантаження...