8708 відвідувачів онлайн

Китай висунув умови для відновлення торговельних переговорів зі США, - Bloomberg

США та Китай

Китай вимагає низку попередніх кроків від адміністрації Дональда Трампа як умову для початку нових торговельних переговорів зі США.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела в китайському уряді, інформує Цензор.НЕТ.

Зокрема, Пекін хоче:

  • більшої поваги з боку Вашингтона та припинення зневажливих висловлювань членів уряду Трампа (йдеться, зокрема, про заяви віцепрезидента Джей Ді Венса щодо "китайських селян");

  • чіткішої та послідовної позиції США у відносинах із Китаєм;

  • гарантій, що санкції та позиція щодо Тайваню будуть обговорюватися у прийнятному для Пекіна ключі;

  • призначення координатора переговорів зі США, який матиме мандат від Трампа й зможе готувати майбутню угоду між лідерами обох країн.

Китайські чиновники не впевнені в намірах США через різкі заяви окремих представників адміністрації. Незважаючи на більш стриману риторику самого Трампа щодо Сі Цзіньпіна, у Пекіні вважають, що відсутність публічного спростування цих заяв з боку президента США свідчить про його згоду.

Як зазначається, під тиском американських тарифів у розмірі до 145% Китай отримав значну суспільну підтримку для жорсткої відповіді, що дало лідеру КНР додаткові політичні аргументи проти початку переговорів.

Трамп наполягає на прямих переговорах, зокрема 15 квітня знову закликав Пекін зв'язатися з ним. Однак у Пекіні наголошують: будь-яка взаємодія можлива лише за умови взаємної поваги.

Трамп запровадив тарифи

Нагадаємо, Трамп підписав указ про введення мінімального 10-відсоткового тарифу на майже всі товари, що надходять до США. Для деяких країн тарифи вищі. Зокрема, Китай - 34%, Євросоюз - 20%.

Згодом стало відомо, що Трамп оголосив надзвичайний стан в економіці країни.

Китай відреагував на наміри Трампа підвищити мита. Речниця МЗС КНР Мао Нін заявила, що уряд КНР вживатиме заходів у відповідь, якщо США підвищить тарифи на китайські товари.

Топ коментарі
+21
Не дуже вболівайте за того червоного комуняцького дракона. Все те шобло рашоіранокитайське та інші вороги нормального світового порядку, а трампакс ще й америку до них приєднав.
показати весь коментар
16.04.2025 14:03 Відповісти
+18
Бгг.
Висувальщикам ультиматумів висунули ультиматум...
показати весь коментар
16.04.2025 13:55 Відповісти
+14
Відверто кажучи мені до лампочки усі ці спроби країн якось вгамувати дебільного Трампа, але мені не байдуже те як українські депутати намагаються звинуватити військових у тому що десь відбуваються акції нагородження військових ніби це "виправдовує", наприклад, удар рашистів по центру Сум. То що, коли у багатоквартирному домі проживає сім'я військових то цей дім "виправданно" можуть цілком руйнувати кремляді, а якщо у якомусь магазині з'являється військовий аби купити картоплю то й його "можна" стерти у порох?! Україну теж "можна" цілком знищувати тільки через наявність у неї армії???!!! Усіх цих покидьків-депутатів треба самих знищувати аби вони не несли таку тупість у маси як дебілка Безугла!!!
показати весь коментар
16.04.2025 14:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось так великий дракон ставить у стойло общипану курку срампа
А для мага-чортів - нагадаю , навіть ваші срані червоні картузи - зроблені у Китаї
показати весь коментар
16.04.2025 13:55 Відповісти
Не дуже вболівайте за того червоного комуняцького дракона. Все те шобло рашоіранокитайське та інші вороги нормального світового порядку, а трампакс ще й америку до них приєднав.
показати весь коментар
16.04.2025 14:03 Відповісти
Так в тому то і парадокс, що порівняно з фашиським режимом пуделя путіна. Навіть Китай виглядає більш-меньш пристойно. Це наскільки сильно воно перетворило США у ФША
Доречі цікаво, якщо Україна згодить на купівлю зброї з Китаю , він - відмовить так само ,як ФША , чи ні ?
показати весь коментар
16.04.2025 14:48 Відповісти
Уявляєте - більшого антикомуніста, ніж Черчіль, важко було знайти. Але, коли журналісти, нібито, запитали його, чому він пішов на союз зі Сталіним, він, нібито відповів: "Щоб перемогти Сатану, я піду на союз хоч з чортом...".
В даному випадку Китай виступає нашим (і Європи), тимчасовим ситуативним союзником"... Чому ми повинні від цього союзу відмовляться? Адже Трамп не відмовився від підвищення митних тарифів, стосовно нас та Європи. У випадку перемоги Трампа у протистоянні з Китаєм, наступними станемо ми з Європою - бо "апетит приходить під час їди...". Тому, в даний момент, ми повинні стать на бік Китаю - щоб "відбить апетит" Трампу... Та й, в умовах того хаосу, який сіє Трамп, Європі варто мать "альтернативного торговоро партнера"...
показати весь коментар
16.04.2025 15:41 Відповісти
Ви впихуєте невпихуєме, то був союз у боротьбі з ворогом на час боротьби. Наш ворог рашка, яка може бути боротьба китаю з рашкою в ролі нашого союзника, якщо він допомагає рашці?
показати весь коментар
16.04.2025 16:22 Відповісти
А чиїм союзником зараз виступає Трамп? Задавить Китай - почне давить Європу. Європа стане рятувать себе. Значить, не зможе допомагать нам... Далі зрозуміло?
А Китай такий самий "ситуативний помогатель" Росії... Він з кацапами "васькається", щоб вони максимально ослабли у протистоянні з нами, і китайці безболісно анексують Сибір...
показати весь коментар
16.04.2025 16:34 Відповісти
Я всетаки надіюсь, що на рудого виродка знайдеться снайпер. Інакше можна і до ядерного кінця світу докотитись.
показати весь коментар
16.04.2025 17:36 Відповісти
"Надіця вмирає останньою...".
показати весь коментар
16.04.2025 17:41 Відповісти
"Надія"
показати весь коментар
16.04.2025 17:42 Відповісти
Бгг.
Висувальщикам ультиматумів висунули ультиматум...
показати весь коментар
16.04.2025 13:55 Відповісти
вболіваємо за обидві команди
показати весь коментар
16.04.2025 14:11 Відповісти
Andrew, скоріше засунули ультиматум ))
показати весь коментар
16.04.2025 14:19 Відповісти
Обидва так і ходять з висунутими ультіматумами.
показати весь коментар
16.04.2025 16:52 Відповісти
Все эти условия подразумевают - тампон целует си в его красивую жопу.
показати весь коментар
16.04.2025 13:57 Відповісти
А ви бачили жопу Сі шо робити таки висновки?
У вас було з чим порівняти?
Ну, наприклад срака ***** або срака пуйла чи то срака Кабаєва?
показати весь коментар
16.04.2025 14:11 Відповісти
Я смотрю ты проФФФесор по сракам.
И я цитировал тампона.
показати весь коментар
16.04.2025 15:35 Відповісти
Куди мені у цьому питанні до тебе, касаб.
показати весь коментар
16.04.2025 16:36 Відповісти
Жабогадюкінг...
показати весь коментар
16.04.2025 13:57 Відповісти
Ну що, американське бидло задоволено ржьйот?
Українське бидло привело війну в свою країну.
Американське привело війну у світ, чи може хтось надіється, що це само розсосеться? Ню-ню
показати весь коментар
16.04.2025 13:59 Відповісти
Московія вимагає від США здати їй Україну, Кєтай - здати йому Тайвань... Для Трмпа це "чудові оборудки"!

"Китай отримав значну суспільну підтримку..." (Цікава це штука - суспільна підтримка у тоталітарній державі...) Джерело: https://censor.net/ua/n3547118
показати весь коментар
16.04.2025 13:59 Відповісти
Да ладно, введите миллион %% пошлины друг другу, и по домам на майские шашлычки.
показати весь коментар
16.04.2025 13:59 Відповісти
"Дай боже вам побитись, а нам подивитись!" (с)
показати весь коментар
16.04.2025 13:59 Відповісти
Нас херачать цілодобово а бариги вирішили під шумок вирішувати свої шкурні питання.
показати весь коментар
16.04.2025 13:59 Відповісти
лясь рудому по макітрі
показати весь коментар
16.04.2025 14:00 Відповісти
І угоду про рідкоземельні метали, нехай вимагають...
показати весь коментар
16.04.2025 14:06 Відповісти
Відверто кажучи мені до лампочки усі ці спроби країн якось вгамувати дебільного Трампа, але мені не байдуже те як українські депутати намагаються звинуватити військових у тому що десь відбуваються акції нагородження військових ніби це "виправдовує", наприклад, удар рашистів по центру Сум. То що, коли у багатоквартирному домі проживає сім'я військових то цей дім "виправданно" можуть цілком руйнувати кремляді, а якщо у якомусь магазині з'являється військовий аби купити картоплю то й його "можна" стерти у порох?! Україну теж "можна" цілком знищувати тільки через наявність у неї армії???!!! Усіх цих покидьків-депутатів треба самих знищувати аби вони не несли таку тупість у маси як дебілка Безугла!!!
показати весь коментар
16.04.2025 14:06 Відповісти
Придеться Додіку Сі у сраку цюлювати. Взасос. Ну, то пусте у порівнянні скількі він та його оточення з республіканцями рубанули бабла на бірже на скупці дешевих акцій за добу до того як Трампон заявив про відтермінування введення тарифів. Один поцілунок сраки Сі у порівнянні з десятками міліардів зароблених Додіком шахрайським методом то дійсно пусте.
показати весь коментар
16.04.2025 14:09 Відповісти
Мені цікаво. Таке рубання бабла прямо протиречить законодавству і може бути прямим приводом для імпічменту. Навіть якшо не імпічмент, то перевірки і проблеми тим, хто скуповував акції. Невже в них все це так прогнило, шо все пройде непоміченим?
показати весь коментар
16.04.2025 15:11 Відповісти
Пишуть шо в Конгресі трохи заворушились з цього приводу. Демократи а республіканці ні.
показати весь коментар
16.04.2025 15:31 Відповісти
"Трамп звичайно сукин син, але це наш сукин син" (майже С). Республіканцям проти нього нема сенсу рипатись.
показати весь коментар
16.04.2025 16:06 Відповісти
Пишуть шо республіканці, конгресмени, теж скуповували акції. Мабуть були в курсі
показати весь коментар
16.04.2025 16:34 Відповісти
Тромб повиненн змиритися і підписати з Китаєм мирну угоду. Це божевілля і торговельна війна повинна припинитись. Тромб повинен стати навколішки і поцілувати Сі в сраку ради миру. Таку резолюцію повинна видвинути Україна сша
показати весь коментар
16.04.2025 14:11 Відповісти
Трампуйло ще повинно віддати Китаю Каліфорнію і аляску. Тоді буде мир.
показати весь коментар
16.04.2025 14:57 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2025 14:13 Відповісти
https://x.com/turkmendagz

Черный Абдулла ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАIНИ!@turkmendagz



Пишут что Рыжая Вашингтонская калоша призывает Европу, Канаду, Японию и Австралию сделать выбор: они за Америку или за Китай. Я ху....ю с этого маразматика. Сначала ты на них плюешь , а потом спрашиваешь не обиделись ли они. Идиот. И Д И О Т !!!
показати весь коментар
16.04.2025 14:17 Відповісти
Чубатому дурнику, спочатку треба було пройтися по магазинах та подивитися скільки там товарів з Китаю, а скільки американських, та їхній асортимент. Потім прикинути чи обійдеться Америка без всіх тих китайських товарів...
показати весь коментар
16.04.2025 14:33 Відповісти
Він знає, що їх там дуже багато. І хоче, щоб їх виробляли у Штатах. Але чи схочуть їх виробляти американці за китайську зарплату...?
показати весь коментар
16.04.2025 14:43 Відповісти
Ніт.
показати весь коментар
16.04.2025 14:45 Відповісти
За китайську зарплату їх схочуть виробляти багато країн.
"По данным международных аналитиков, средняя зарплата в Китае в 2023 году составляет около 1.227 долларов США или 106 тыс. юаней в месяц.
Понятие минимального размера оплаты труда было введено в КНР в 1994 году.
Размер минимальной заработной платы в Китае остался без изменений и составил 2590 CNY/месяц (354.795 USD/мес) в 2023."
показати весь коментар
16.04.2025 15:37 Відповісти
Не ведіться на це. Це як середня температура по лікарні. Хтось заробляє мільон, хтось - пів миски з рисом. Там такі умови праці, шо треба бути китайцем, шоб на таке погодитися.
показати весь коментар
16.04.2025 16:09 Відповісти
Середня так. Мінімальна (в залежності від регіону, встановлюється на місцевому рівні) не може бути нижчою.
показати весь коментар
17.04.2025 10:06 Відповісти
якщо читати поміж рядків то китай не здається у цій собачій гризні але і не підвищує ставки як трамп.
поміркована сильна позиція=невідомо що собою представляють.
показати весь коментар
16.04.2025 14:34 Відповісти
Та годі вже нам отим тромбом вуха тромбувати. Начасі вже забути про того ідіота, хай він зламає собі зуби та шию об Китай, Іран, Канаду та інших. Годі вже плазувати перед рудим чмом
показати весь коментар
16.04.2025 14:54 Відповісти
Прикольно Сі наносить удар у відповідь. Трамп розраховував, шо китайці прогнуться. А вони не тільки не прогнулися, але й поставили Трампа раком. Тепер китайці вижмуть цю ситуацію по максимуму.
показати весь коментар
16.04.2025 15:09 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2025 15:12 Відповісти
Нагадало старий віршик, вибачте, що мовою оригіналу

Расскажу вам анекдот,
как Федот козла е**т...
Два неловких поворота
- и козел е**т Федота!
показати весь коментар
16.04.2025 16:29 Відповісти