Близько 600 північнокорейських військових ліквідовані в боях проти України, - розвідка Південної Кореї

У боях на боці РФ вже ліквідовано близько 600 північнокорейських військовослужбовців.
Про це повідомляє Reuters, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на espreso.
У середу, 30 квітня, законодавці з Південної Кореї посиланням на розвідувальне відомство заявили, що близько 600 північнокорейських військовослужбовців ліквідовані на війні в Україні. Загалом, за їхніми даними, на фронт було відправлено близько 15 тис. солдатів.
Також посадовці зазначають, що військові з КНДР "продемонстрували ознаки поліпшення своїх бойових можливостей".
Нагадаємо, нещодавно росіяни вперше визнали участь військових Північної Кореї у війні проти України, зокрема у бойових діях у Курській області.
КНДР офіційно повідомила про відправлення військ до Росії відповідно до договору про стратегічне партнерство.
У Держдепі США заявили, що Північна Корея, а також треті країни, що сприяють продовженню війни РФ проти України, несуть за це відповідальність.
Навчилися розосереджуваться і ховаться від наших дронів?