8974 відвідувача онлайн

Україна повернула з російського полону 205 військових (оновлено). ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Сьогодні, 6 травня 2025 року, між Україною та РФ відбувся черговий обмін військовополоненими. 

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається, із ворожого полону повернули 205 українських військових. 

"Сьогодні Україна повернула 205 воїнів. Молоді хлопці й дорослі чоловіки з майже всіх видів і родів військ. Захисники Маріуполя та оборонці всієї лінії фронту. Вони були розкидані по багатьох російських регіонах, увʼязнені тюремною системою з єдиним завданням: знущання і знищення людяності.

Ми повернули їх. І я дякую всім, хто працював над цим обміном. Дякую партнерам, передусім Обʼєднаним Арабським Еміратам, за посередництво й допомогу. Дякую тим, хто небайдужий і продовжує говорити про українців у полоні.

Щодня ми боремося за наших людей. Обовʼязково зробимо все, щоб повернути кожного й кожну", - зауважив глава держави.

обмін полоненими 6 травня
обмін полоненими 6 травня
обмін полоненими 6 травня
обмін полоненими 6 травня
обмін полоненими 6 травня
обмін полоненими 6 травня
обмін полоненими 6 травня
обмін полоненими 6 травня
обмін полоненими 6 травня

Як повідомили у Координаційному штабі, до України повернули трьох українських офіцерів та 202 солдатів і сержантів. Серед звільнених - військові ЗСУ, зокрема Військово-морських сил, Повітряних сил, Десантно-штурмових військ, Сил ТрО, а також Нацгвардії, Держприкордонслужби, уточнили у Координаційному штабі.

"Це вже п’ятий обмін цього року, загалом з початку повномасштабного вторгнення вдалося повернути 4757 українців", - наголошують у штабі.

Нагадаємо, 19 квітня Україна повернула 277 військових з російського полону. У ГУР зазначали, що вже готуються наступні операції з повернення наших полонених.

Топ коментарі
+35
Удивительно .... Даже под этим сообщением написать о всякой ***** ...
А просто порадоваться за тех , кто вышел живым из кацапского плена , не пробовали ... ?
показати весь коментар
06.05.2025 15:52 Відповісти
+28
З поверненням, рідні наші Сонечки! Радію разом з вашими родинами!!
показати весь коментар
06.05.2025 15:52 Відповісти
+24
👏 вітаємо, хлопці!

А можна всіх полонених на всіх зелених поміняти?
показати весь коментар
06.05.2025 15:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Удивительно .... Даже под этим сообщением написать о всякой ***** ...
А просто порадоваться за тех , кто вышел живым из кацапского плена , не пробовали ... ?
показати весь коментар
06.05.2025 15:52 Відповісти
Йому не за це платять, щоб радіти...
показати весь коментар
06.05.2025 16:35 Відповісти
👏 вітаємо, хлопці!

А можна всіх полонених на всіх зелених поміняти?
показати весь коментар
06.05.2025 15:40 Відповісти
Хіба шо сказать ***** шо не будемо чіпати його парад, хай спокійно проводить, все рівно нічим туди бить, тільки потрібно провести обмін "всіх на всіх" для цього
показати весь коментар
06.05.2025 19:13 Відповісти
ну нарешті.... а то вже деякі тг канали вже зранку анонсували..., яке щастя..., вітаю всіх, й тих, хто повернувся, й тих, хто дочекався, й тих, хто цьому сприяв...
показати весь коментар
06.05.2025 15:42 Відповісти
З поверненням, рідні наші Сонечки! Радію разом з вашими родинами!!
показати весь коментар
06.05.2025 15:52 Відповісти
добре що хлопці вдома.

мабуть цим обміном ***** підмазав зейлу, щоб пабєдобєсіє пройшло без наших дронів....
показати весь коментар
06.05.2025 15:54 Відповісти
Ну от як навчитися на таке без сліз дивитись!
показати весь коментар
06.05.2025 15:54 Відповісти
Вітаємо! ...таких новин чекаємо найбільше
показати весь коментар
06.05.2025 15:56 Відповісти
припускаю, що кацапопідари погодилися (заставив потужний) на обмін, щоб наші не валили по параду. за хлопців радий, що повертаються додому
показати весь коментар
06.05.2025 15:57 Відповісти
Що за дурня з "ура"? Так і до "слава кпрс" недалеко!!!
показати весь коментар
06.05.2025 16:00 Відповісти
Ну то можете здатись кацапам, потім приклад показати - що після звільнення кричати. Чи нам турки вже вороги?
показати весь коментар
06.05.2025 16:41 Відповісти
Вітання хлопцям на рідній землі.Одужуйте.
показати весь коментар
06.05.2025 16:05 Відповісти
Скільки ж цей с.ка Содоль здав хлопців в Маріуполі вмісті з Зермаками
показати весь коментар
06.05.2025 16:11 Відповісти
Полонених з ,,Азова" нема
показати весь коментар
06.05.2025 20:14 Відповісти
З поверненням, рідненькі.
показати весь коментар
07.05.2025 11:13 Відповісти
Слава Богу вже дома! Для когось закінчилися тортури!
показати весь коментар
07.05.2025 12:10 Відповісти