7943 відвідувача онлайн

Бундестаг проведе другу спробу обрати канцлера сьогодні, - ЗМІ

Прапор Німеччини

Німецький Бундестаг у вівторок пообіді спробує вдруге обрати нового канцлера.

Про це повідомляють німецькі ЗМІ, зокрема Die Welt, із посиланням на парламентські джерела, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається, Фракції ХДС/ХСС ініціюють другий тур голосування вже сьогодні, однак для цього необхідно скоротити міжтуровий термін - рішення має підтримати дві третини депутатів. Таким чином, коаліція ХДС/ХСС та СДПН потребує голосів або Лівої партії, або "Альтернативи для Німеччини", щоб реалізувати це рішення.

Відомо, що парламентські фракції досягли попередньої домовленості завершити процес обрання канцлера до п’ятниці. Голосування в Бундестазі має відновитися о 15:00 за місцевим часом.

Нагадаємо, сьогодні Мерц у першому турі виборів канцлера ФРН не набрав необхідної кількості голосів.

Потім повідомили, що сьогодні Бундестаг не проводитиме другий тур голосувань за канцлера ФРН.

Топ коментарі
+8
давайте, німці, напружтесь, невже ви хочете бути на підтанцовці у кацапів, як орбан та фіцо...
показати весь коментар
06.05.2025 15:44 Відповісти
+2
з комсомолкой анжєлкой, домовились?
от і добре!
показати весь коментар
06.05.2025 15:50 Відповісти
+1
Швидко Бундестаг прийшов до тями
показати весь коментар
06.05.2025 15:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
давайте, німці, напружтесь, невже ви хочете бути на підтанцовці у кацапів, як орбан та фіцо...
показати весь коментар
06.05.2025 15:44 Відповісти
Там в Румунії ще один підтанцовщик може скоро вилупитись...
показати весь коментар
06.05.2025 16:55 Відповісти
так, румуни мене теж розчарували...(
показати весь коментар
06.05.2025 17:26 Відповісти
Швидко Бундестаг прийшов до тями
показати весь коментар
06.05.2025 15:48 Відповісти
з комсомолкой анжєлкой, домовились?
от і добре!
показати весь коментар
06.05.2025 15:50 Відповісти
Мерц мерцнув і зник....
Шольц! Може на 2-й захід?
показати весь коментар
06.05.2025 15:50 Відповісти
Мерці пролетів?
А шо сі сталось?
показати весь коментар
06.05.2025 15:52 Відповісти
У Австрії коаліцію без нацистів спасли ЗЕЛЕНІ +6 голосів дали ... А тут ребус-задачка - дві абсолютно протилежні домовлялки , й причому - ліві теж раніше були прокремлівські , це зараз кремль став бильш фашистським ...
Європа крокує кульгаво ПОКИЩО не правою , тобто кінець- некінець кульгавості буквально в термінах наступного виборчого етапу у Франції 2027 рік , де сьогодні уже опитування показало перемогу правим.
показати весь коментар
06.05.2025 15:52 Відповісти
В Німеччині не хочуть зелених - щоб не ділити портфелі на трьох
показати весь коментар
06.05.2025 16:14 Відповісти
Кому б вони що не пообіцяли лівим чи правим під час умовлялок - але тепер усі голосування задля України (проти Кремля) будуть висіти на волосині або їх не буде . Це ж не обісрате ОПЗЖ в Україні.підголосовує Слугам Єєрамка .. За правими тут кожен 4-ий німець!!!
показати весь коментар
06.05.2025 17:02 Відповісти