8473 відвідувача онлайн

Медведєв про зустріч "Коаліції охочих" у Києві: "Засуньте мирні плани у свої дупи"

Дмитро Медведєв відреагував на зустріч Коаліції охочих у Києві

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв відреагував на зустріч європейських лідерів у рамках "Коаліції охочих" у Києві 10 травня та мирну пропозицію щодо повного безумовного припинення вогню.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у соцмережі Х.

"Макрон, Мерц, Стармер і Туск зібралися для обговорення миру у Києві. Замість цього вони погрожують Росії. Або перемир'я для перепочинку бандерівських орд, або нові санкції. Ви думаєте, це розумно, так? Засуньте ці мирні плани у свої пангендерні дупи", - стверджує він.

У Росії відреагували на зустріч Коаліції охочих у Києві

Зустріч Коаліції охочих 10 травня

Нагадаємо, у суботу, 10 травня 2025 року, у Києві розпочалася зустріч лідерів країн "Коаліції охочих".

До української столиці прибули президент Франції Емманюель Макрон, премʼєри Польщі та Великої Британії Дональд Туск і Кір Стармер, а також канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.

Після зустрічі "Коаліції охочих" у Києві 10 травня президент України Володимир Зеленський та низка європейських лідерів поговорили телефоном з очільником Білого дому Дональдом Трампом.

Топ коментарі
+52
От вам і відповідь на всі пропозиції
показати весь коментар
10.05.2025 14:55 Відповісти
+52
показати весь коментар
10.05.2025 14:55 Відповісти
+44
Оце вірно сказав. Їб@шить їх треба, щоб аж шуба заварачівалась, а не шукати миру там, де його бути не може в принципі.
показати весь коментар
10.05.2025 14:56 Відповісти

Завантаження...