10209 відвідувачів онлайн

РФ загрожують дуже жорсткі санкції, якщо не буде перемир’я, - Келлог

Кіт Келлог

США та Європа можуть ввести проти Росії найжорстокіші в історії санкції, якщо не буде досягнуто припинення вогню.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив Спецпредставник президента США Кіт Келлог в ефірі Fox Business.

Він нагадав, що в Конгресі США вже підготували законопроєкт про нові санкції проти Росії. Його підтримали понад 70 сенаторів. Обмеження можуть бути спрямовані насамперед на російський Центральний банк або "тіньовий флот", який перевозить більшу частину нафти РФ за кордон.

Та підкреслив, що близько 70% російської нафти транспортується через Балтійське море. І США можуть почати переслідувати "тіньовий флот".

"Ми попередили про це президента Путіна. Послухайте, це дуже серйозно Ці санкції дуже серйозні. Вони жорсткіші, ніж ми коли-небудь бачили раніше. Європейці дотримуються тієї ж думки", - наголосив Келлог.

Він також додав, що новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц дуже жорстко ставиться до нових санкцій. При цьому Європа стає на захист України.

Раніше Келлог заявив, що в межах потенційного врегулювання повномасштабної війни Росії проти України обговорюється можливість розміщення сил союзників на захід від Дніпра.

Топ коментарі
+18
Перемир'я не буде. Санкцій теж.
показати весь коментар
13.05.2025 19:16 Відповісти
+14
да З@**@ли вы импотенты ст@рые, кроме как языками 3,14здеть.

Тампон ни разу не осудил, не критиковал ху*ла... неужели кто то вам верит ?
показати весь коментар
13.05.2025 19:23 Відповісти
+9
Да, будет то же самое что и вчера и позавчера ,короче жуть...
показати весь коментар
13.05.2025 19:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перемир'я не буде. Санкцій теж.
показати весь коментар
13.05.2025 19:16 Відповісти
зато дадуть ракети про. Щоб ми не загинули за пару днів.
показати весь коментар
14.05.2025 00:10 Відповісти
Трамп запустить бороду і вуса?🤠🤡
показати весь коментар
13.05.2025 19:16 Відповісти
Ні! Підстрижеться налисо! Або пофарбується!
показати весь коментар
13.05.2025 19:39 Відповісти
🤣
показати весь коментар
13.05.2025 19:17 Відповісти
Да, будет то же самое что и вчера и позавчера ,короче жуть...
показати весь коментар
13.05.2025 19:19 Відповісти
Україна тільки втрачає час з цими пендосами, які водять її за ніс. Зараз потрібно сконцентрувати всі сиди і увагу на вирішенні внутрішніх проблем
показати весь коментар
13.05.2025 19:21 Відповісти
Якраз «внутрішня проблема» зібралася в Стамбул.
показати весь коментар
13.05.2025 19:42 Відповісти
да З@**@ли вы импотенты ст@рые, кроме как языками 3,14здеть.

Тампон ни разу не осудил, не критиковал ху*ла... неужели кто то вам верит ?
показати весь коментар
13.05.2025 19:23 Відповісти
Ну так введіть санкції зараз, якщо путін погодиться на мир зніміть.
показати весь коментар
13.05.2025 19:31 Відповісти
Тампон та його команда ІМПОТЕНТИ як у прямому сенсі так і у політичному
показати весь коментар
13.05.2025 19:49 Відповісти
Отмазуют путина
показати весь коментар
13.05.2025 19:57 Відповісти
Вони жорсткіші, ніж ми коли-небудь бачили раніше.

Наверное такие же "жесткие", как например против Ирана или КНДР?)
показати весь коментар
13.05.2025 19:30 Відповісти
Келлог заборонить Сонцю світити над Росією.
показати весь коментар
13.05.2025 19:34 Відповісти
Тільки над Україною. Тоді Ху"ло злякається і забереться геть.
показати весь коментар
13.05.2025 19:40 Відповісти
Може тоді й над Китаєм теж? Ну щоб два рази не забороняти?
показати весь коментар
13.05.2025 19:49 Відповісти
Китай може підняти мита на 300%.
показати весь коментар
13.05.2025 20:01 Відповісти
Існує дуже легкий принцип сприйняття інформації: у разі додавання до якихось тверджень слів "як що", "за умови"," в майбутньому", "колись" і т.і. - перед нами типова лажа,або дезінформація! Не дарма розвідники завжди цікавляться: звідкіля інфа? Сам бачив, читав, хтось сказав? А як що хтось сказав,то хто саме?
показати весь коментар
13.05.2025 19:39 Відповісти
Ой, я вас умоляю!! Які там страшики для прутіна, коли уже він, з 2022 року, ОСОБИСТО, відправив до Раю, уже більше 960.000 орків з московії!!
показати весь коментар
13.05.2025 19:46 Відповісти
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ - НЕТ, ви будете смоктати Пуйлу далі і казати що дуже смачно
показати весь коментар
13.05.2025 19:59 Відповісти
Я вибачаюсь хочу в пана запитати? Це будуть більш пекельні санкції як в Байден чи прям плазма?
показати весь коментар
13.05.2025 20:06 Відповісти
"на банк або флот". То банк чи флот? Ви навіть на такому рівні ще не визначилися?
показати весь коментар
13.05.2025 20:08 Відповісти
згідно санкцій-окуповані рашистом корисні копалини на території України переходять під контроль 3,14дерації на невизначений термін,а решту копалин України переходять під контроль США .БЕЗ ГАРАНТІЙ БЕЗПЕКИ ДЛЯ УКРАЇНИ І УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ .
показати весь коментар
13.05.2025 20:09 Відповісти
Они могут выпустить Кончиту Вэнса,
а Витькофф сменит ********* пальто на кожаную тужурку с красным бантом!
показати весь коментар
13.05.2025 20:10 Відповісти
Почему вы их не ввели год,два назад?Сейчас это выглядит как отмазки путину.Что **** сейчас произошло,что не было год назад.?Спасем рашку вместе!
показати весь коментар
13.05.2025 20:12 Відповісти
🤣 збіговисько маразматичних дідів