6485 відвідувачів онлайн

В атакованому автобусі люди їхали на евакуацію, більшість загиблих - жінки пенсійного віку, - голова Білопільської громади Зарко

Окупанти атакували автобус із цивільними, є загиблі

Зранку 17 травня 2025 року війська РФ ударили дроном по рейсовому автобусу у Білопіллі. 9 осіб загинули, 5 поранені.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне.Суми".

"У цьому автобусі люди їхали на евакуацію. За містом в автобус ударив "Ланцет", його навів розвідувальний безпілотник. Нині маємо 9 загиблих та 5 поранених. Останні отримали на місці медичну допомогу та їх відправили у Суми в лікарню. Зараз ми вивозимо тіла загиблих. Особи деяких з них поки не встановлені. Переважна більшість це жінки пенсійного віку, також загинули 2-3 чоловіки", - повідомив голова громади Юрій Зарко.

Як повідомлялося, зранку 17 травня російський дрон атакував автобус із цивільними. Станом на 8 ранку загинуло дев'ятеро людей. У Білопіллі на Сумщині оголосили триденну жалобу.

Топ коментарі
+12
Тварини ху... лостану за перемовини, ще одне підтвердження
показати весь коментар
17.05.2025 09:26 Відповісти
+10
Може ти знаєш як це зробити безпечно?
показати весь коментар
17.05.2025 09:46 Відповісти
+6
А може на совісті кацапів? Це була звичайна маршрутка а не евакуаційна.
показати весь коментар
17.05.2025 09:47 Відповісти

Завантаження...