Якщо я не зможу допомогти, то "відступлю" від переговорів, - Трамп

Президент США Дональд Трамп вкотре заявив, що готовий вийти з переговорного процесу між Україною та РФ, якщо не буде прогресу.
Про це інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на CNN.
Так він заявив, що під час їхньої двогодинної телефонної розмови запитав правителя Росії Володимира Путіна, коли той "припинить це кровопролиття" в Україні.
Президент США також сказав, що якщо він вважатиме, що не може допомогти, то "відступить" від переговорів. Він додав, що тут залучені "дуже великі его".
"Кажу вам, залучені великі его, але я думаю, що щось станеться. А якщо цього не станеться, я просто відступлю, і їм доведеться продовжувати", - стверджує Трамп.
На запитання, чи просив він зустрітися з Путіним під час їхньої розмови, президент відповів, що "розмовляв з ним про це".
Нагадаємо, раніше він провів більш ніж двогодинну розмову з диктатором РФ Володимиром Путіним.
«Я зупиню війни за один день» - «Ну якщо не зупиню, то вирішуйте там самі».
За давніх часів молодості курсантом був один знайомий (думаю, що в кожного такі знайомі є) - язик у нього не зупинявся - у нього там знайомі, там 129 гурій, туди запрошує на Мальдіви на курорт, сюди організовує ще щось - «та ось, та зараз, та тут усе підхоплено».
На ділі, за два дні після зарплати, пилять, пакет мівіни і чекушка горілки в нього в кишені на місяць наперед...
Ось коли спостерігаю Трампа, то ось той персонаж із давньої молодості відразу згадуєтьсяві