8641 відвідувач онлайн

До Росії виїхали 70 зрадників у рамках обміну "1000 на 1000", - проєкт "Хочу к своим"

Під час обміну 23 травня в Росію виїхало 70 колаборантів

23 травня відбувся перший етап обміну полоненими між Україною та Росією за форматом "1000 на 1000". У його рамках до Росії були передані 70 осіб, засуджені в Україні за злочини, пов'язані з колабораціонізмом та державною зрадою.

Про це повідомляє український проєкт "Хочу к своим", інформує Цензор.НЕТ.

"23.05.2025 року в рамках державного проєкту "Хочу к своим", який реалізується Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за підтримки ГУР МО, СБУ та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, до Російської Федерації виїхали 70 колаборантів з паралельним поверненням десятків українських цивільних заручників з російської неволі, які роками незаконно утримувалися російською владою", - йдеться у повідомленні.

Профілі 31 колаборанта, які сьогодні залишили територію України, представлені на сайті проєкту "Хочу к своим" з поміткою "Виїхав/виїхала".

Російські ЗМІ повідомляють, що до Росії виїхали люди, які "давно бажали цього". Вони нібито "не бачили свого майбутнього в Україні та ідентифікують себе як росіяни".

Росія забрала 70 осіб, які в Україні були засуджені за злочини, пов'язані з колабораціонізмом, державною зрадою, тероризмом.

Нагадаємо, що 23 травня до України з російського полону повернулися 390 українців. Це перший етап в рамках обміну полоненими у форматі "1000 на 1000".

Топ коментарі
+27
Невже, і єрмак серед них?
показати весь коментар
23.05.2025 18:59 Відповісти
+20
Росія забрала 70 осіб, які в Україні були засуджені за злочини, пов'язані з колабораціонізмом, державною зрадою, тероризмом.

скільки засуджених на пожиттєво, захисників маріуполя, забрала україна?
показати весь коментар
23.05.2025 19:01 Відповісти
+19
А тут обурювались, що повернено 120 цивільних.
Поміняли 120 людей на 70 шматків лайна.
Непогано.
показати весь коментар
23.05.2025 18:59 Відповісти

Завантаження...