4191 відвідувач онлайн

РФ відчує сильний вплив західних санкцій із літа 2026 року, - Зеленський

Коли санкції почнуть діти на РФ. Зеленський відповів

Президент Володимир Зеленський вважає, що Росія відчує вплив західних санкцій з літа 2026 року.

Про це він заявив на зустрічі з журналістами, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Червень 2026-го - ми всі сподіваємося, що війни вже не буде. Дуже. Але при цьому розуміємо, що економічне відчуття від санкцій у "рускіх" буде. Вже від тих, що прийняті. І вважаємо, що саме з того моменту, десь з літа 2026 року, їхня економіка буде це відчувати сильно

Зеленський назвав найбільшим викликом станом на зараз зростання російського військово-промислового комплексу.

"Ми бачимо, що він не зможе зростати в наступному році, він буде зменшуватись. І буде зменшуватись постійно. Тобто економіка повністю зміниться, вони все будуть витрачати на війну", - додав президент.

Також глава держави наголосив на важливості того, щоб Захід, особливо США, посилили санкційний тиск на Росію.

"Ми чекаємо санкції від Сполучених Штатів Америки. Європа зробила, є 17-й пакет. Ми проговорювали деталі 18-го пакета, щоб він був сильнішим, поки що непублічно з колегами з Євросоюзу – з Урсулою фон дер Ляєн і з Антоніу Коштою. Мені здається, там можуть бути сильні речі. Якщо хтось з лідерів не заблокує, то можуть бути сильні речі", - пояснив Зеленський.

Він вважає, що затримка з новим пакетом санкцій США проти Росії була прогнозована "через те, що Америка чекала на поступки з боку РФ".

"Я думаю, що Америка дуже сподівалася, і я думаю, що зараз трішки зменшене це відчуття у них – що Путін дійсно хоче закінчення війни", - підсумував він.

Топ коментарі
+11
Свежо предание. Нам бы дожить с таким верховным. Могу сказать ему только одно "Хватит постоянно пи@деть и пи@дить."
показати весь коментар
28.05.2025 10:33 Відповісти
+8
І шо нам робити з цією інформацією - радіти, що попереду ще рік війни, смерть, обстріли а у кацпів економічне відчуття від санкцій.???
показати весь коментар
28.05.2025 10:46 Відповісти
+8
За 4 роки не відчули, але у 2026 відчує, ото вже ****** обкурений по повній програмі
показати весь коментар
28.05.2025 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
28.05.2025 10:28 Відповісти
А пам'ятаєте як рік чи два назад наш президент волав на увесь світ: "ніхто, ніхто не вірить так у нашу перемогу, як я!" І де ж ця віра тепер? Невже справді хтось хоч трохи повернув його до реальності? Бо справжня реальність може бути ще гіршою: рашка буде воювати до останнього або кацапа, або українця...
показати весь коментар
28.05.2025 11:48 Відповісти
Що за белькотіння?
показати весь коментар
28.05.2025 10:32 Відповісти
Ти не жінка. Ти щось.
показати весь коментар
28.05.2025 12:04 Відповісти
Lena #608675

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 28.05.2025
показати весь коментар
28.05.2025 10:53 Відповісти
Вы снова зарегились после бана на цензоре именно чтобы выяснять с кем-то отношения? Посмотрим как на это отреагируют админы. Хотя я и так знаю как.
показати весь коментар
28.05.2025 11:12 Відповісти
ОПешна шавка. Зареєструвалося і скавчало тут вчора, і сьогодні зареєструвалося і скавчить.
показати весь коментар
28.05.2025 11:09 Відповісти
Та чхать им на санкции, всю жизнь ходили в лаптях голодными и ещё походят, ракеты нужно производить и каждый день шарашить им по головам, тогда может и начнёт доходить мал по малу..
показати весь коментар
28.05.2025 10:32 Відповісти
Ракеты уже производились в 2019. Часть была испытана и принята на вооружение. Кто же все это угробил в 2019-2021 годах?
показати весь коментар
28.05.2025 10:34 Відповісти
Свежо предание. Нам бы дожить с таким верховным. Могу сказать ему только одно "Хватит постоянно пи@деть и пи@дить."
показати весь коментар
28.05.2025 10:33 Відповісти
Потужнометр показав 73 Vоva
показати весь коментар
28.05.2025 10:33 Відповісти
ничего не меняется, клоун всегда в своих прогнозах говорит за год (чтоб все забыли к тому моменту а балы набирать надо) и в итоге нихера не сбывается
показати весь коментар
28.05.2025 10:34 Відповісти
Я давно повторяю - У нас власть будущего. В настоящем у них нет ничего, все просрано. У них все когда-то потом будет, нужно только еще подождать. А все, кто напоминает про ранее данные обещания - враги и порохоботы.
показати весь коментар
28.05.2025 10:43 Відповісти
Справжні наступники совдепії, в якій теж говорили на державному рівні: ще трошки почекайте і прийдемо до комунізму, ось-ось і настане світле майбутнє!
показати весь коментар
28.05.2025 11:39 Відповісти
Еко остапа понесло
показати весь коментар
28.05.2025 10:37 Відповісти
был один "пророк" 2-3 недели ... и вот еще один рождается .... в 2026 году все забудут что ты писал сегодня
показати весь коментар
28.05.2025 10:38 Відповісти
люди моляться, коли вже ця безглузда бійня закінчиться, а цей підорас про 26 рік говорить. Кончена мразь, диктатор і виродок.
показати весь коментар
28.05.2025 10:41 Відповісти
він звичайно мразь і виродок, це безсумнівно, але ті всі молитви до сраки - навіть якщо ти на ][уйла молитимешся. Війна скінчиться коли русня не матиме сил її вести.
показати весь коментар
28.05.2025 10:58 Відповісти
до того моменту ніякої України вже давно не буде.
показати весь коментар
28.05.2025 12:21 Відповісти
А я начитався місцевих експертів і думав, шо санкції вже майже розвалили москальську економіку, шахеди й ракети не робляться, буханка хліба по 2000 рублєй. А воно бач - вже й літо 2026 пішло в хід...
показати весь коментар
28.05.2025 10:42 Відповісти
Два старезних діди на лавочці.
- А пам'ятаєш, нам у ті війну в окопах давали такі рожеві пігулки, щоб ми менше про баб думали?
- Еге ж!
- Так от на мене вони тіко зараз подіяли! (с)
показати весь коментар
28.05.2025 10:42 Відповісти
Черговий гундосик, пробачте прогноз.
показати весь коментар
28.05.2025 10:42 Відповісти
ВАНГУЄ...ЦЮЦЮРОН!
показати весь коментар
28.05.2025 10:43 Відповісти
Десь зажурився Буданов, бо стратегічні прогнози, то його ніша!
показати весь коментар
28.05.2025 10:44 Відповісти
Не мешайте человеку. Он занят, он кофе на набережной Ялты пьет и ноги мочит в Черном море.
показати весь коментар
28.05.2025 10:52 Відповісти
І шо нам робити з цією інформацією - радіти, що попереду ще рік війни, смерть, обстріли а у кацпів економічне відчуття від санкцій.???
показати весь коментар
28.05.2025 10:46 Відповісти
За 4 роки не відчули, але у 2026 відчує, ото вже ****** обкурений по повній програмі
показати весь коментар
28.05.2025 10:48 Відповісти
Поки сонце зiйде, роса очi виїсть.
показати весь коментар
28.05.2025 10:51 Відповісти
І тому ми пАтужно продовжуємо качати нафту немитої на 20млн$ щодня!
Ось так треба обвалювати економіку моськи((
показати весь коментар
28.05.2025 10:55 Відповісти
Ага! Можу сказати навіть точніше коли відчує. 1-го липня 2026 року о 17.37
показати весь коментар
28.05.2025 11:02 Відповісти
Тут медіашльондри писали про партію ждунів та ухилянтів - тепер ,я зрозумів ,хто їх лідОр
показати весь коментар
28.05.2025 11:02 Відповісти
Процес скрамлювання України в пащу рашкийде за планом ху..ла, обережно, дбайливо, шматочками, аби це падло не вдавилося, ше і кров'ю людською дають запивати(
Су..а це ж так очевидно!
Нянькі ху..ла!
показати весь коментар
28.05.2025 11:04 Відповісти
Залишилось 2-3 роки.... Або 2-3 століття. Чекаємо розпаду Росії.
показати весь коментар
28.05.2025 11:04 Відповісти
ми готові об'єднатися навколи нашого потужгного вождя і страждати від війни скільки треба- практично всі бюджетні паразити
показати весь коментар
28.05.2025 11:22 Відповісти
Гнати піzdуна в шию.
показати весь коментар
28.05.2025 12:00 Відповісти
Класичний дисонанс.
З одного боку: "війни вже не буде";
З іншого боку: "вони все будуть витрачати на війну".
Про один той самий червень 2026 року, дві взаємовиключні думки. Війни не буде, але на віну якої не буде, вони будуть витрачати все.
Аналізуючи багато його виступів (матеріал дуже обширний) можна зробити висновок, що це не намагання задурити суспільну думку, це справжній, натуральний дисонанс у його голові, у який він свято вірує, і не бачить протирічь.
показати весь коментар
28.05.2025 12:23 Відповісти
Так так вже 4й рік так відчуває шо з 30 шахедів до 500 збільшила виробництво і так по всій номенклатурі. А тут в 26му відчує і збільшить до 1000