10164 відвідувача онлайн

Росіяни заявили, що нібито відбили "терористичну атаку київського режиму" на аеродроми у 3 регіонах

Спецоперація СБУ Павутина

Російське міністерство оборони заявило, що буцімто відбило "терористичну атаку київського режиму" із застосуванням FPV-дронів на військові аеродроми у трьох із п'яти регіонів.

Про це йдеться у повідомленні російського оборонного відомства, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні "київський режим" здійснив теракт із застосуванням FPV-дронів щодо аеродромів у Мурманській, Іркутській, Іванівській, Рязанській та Амурській областях. На військових аеродромах в Іванівській, Рязанській та Амурській областях усі терористичні атаки було відбито", - стверджують окупанти.

За даними ворожого міноборони, на базах "Бєлая" та "Оленья" все ж є ураження кількох літаків: там "сталося загоряння кількох одиниць авіаційної техніки".

"Загоряння ліквідовано. Жертв серед військовослужбовців і цивільного персоналу немає. Деяких учасників терактів затримано", - додало російське оборонне відомство.

Міноборони рф

Спецоперація СБУ "Павутина"

За даними джерел Цензор.НЕТ, 1 червня Служба безпеки України здійснила спецоперацію "Павутина", завдавши масованого удару дронами по російських аеродромах стратегічної авіації.

Під атакою опинилися аеродроми "Оленья", "Белая", "Дягілєво" та "Іваново". Уразити вдалося 41 російський літак — серед них А-50, Ту-95 та Ту-22 М3.

Спецоперацію "Павутина", в результаті якої СБУ вразила 41 літак стратегічної авіації РФ, готували понад півтора року.

Топ коментарі
+62
сьогодні в кремлі

показати весь коментар
01.06.2025 18:46 Відповісти
+34
Ага квадрокоптери збивали стратегічними бомбардувальниками.
показати весь коментар
01.06.2025 18:50 Відповісти
+32
показати весь коментар
01.06.2025 18:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
сьогодні в кремлі

показати весь коментар
01.06.2025 18:46 Відповісти
)(уйло сьогодні в штани сере-не встигають чумадани міняти.
показати весь коментар
01.06.2025 18:48 Відповісти
піпец чемоданіще!
Це зі шкір недолугих фсб-шніків та гу-шніків що за наркоторгівлею похерили елементарні правила контрозвідки
Ручка точно зі шкіри буя александра васільєвіча бортнікова...
... а підошва зі сраки сергея евгеньевича нарышкина
... в елементах декору однозначно є пальці патрушева, костюкова...
показати весь коментар
01.06.2025 18:59 Відповісти
ШУТКА - а може у Путіна вже агенти України сидять , чи "табакерку готові в нього кинути"за історією вбивства царів у рашці? Призначили перемовини на завтра , саме з козирями викладеними Україною за день до ТОГО?
ОЙ! Чи це наші цей день визначили? ЩО ЦЕ БУЛО?
показати весь коментар
01.06.2025 19:47 Відповісти
AXIOS ВИПРАВИЛО ІНФОРМАЦІЮ ТА ЗАЯВИЛО, ЩО УКРАЇНА НЕ ПОВІДОМИЛА АДМІНІСТРАЦІЮ ТРАМПА ПРО АТАКИ НА АЕРОДРОМИ РФ
показати весь коментар
01.06.2025 19:49 Відповісти
... - Я такі взялся за етот чємодан, і шо ви думаєтє? Нє поднял!

- Ладно, ладно, Штірліц! Ето лучшє, чем та ваша історія про крокоділа, которого ви застрєлілі, а потом какой-то урка сдєлал із нєго чємодан, забив стєрєть отпєчаткі вашіх пальцєв!... (с)
показати весь коментар
01.06.2025 20:33 Відповісти
Моцковити правди не скажуть.
Зараз цікаво, що робити будуть? Всмоктувати або обтікати?
показати весь коментар
01.06.2025 18:47 Відповісти
Как что делать будут? Опять но нашей энергетике бить! Старого пса новым трюкам не научишь!
показати весь коментар
01.06.2025 18:57 Відповісти
тіпа є домовленість - кацапи не бьють по енергетиці, україна не вибиває нафтобази
але час іде - поживемо побачимо
показати весь коментар
01.06.2025 19:01 Відповісти
А ми і не били по нафтобазам ....
Про аеродроми стратигічної авіації розмови не було ...
показати весь коментар
01.06.2025 19:06 Відповісти
😁
показати весь коментар
01.06.2025 18:47 Відповісти
Тєрорістічєскій акт? Таке скажете😂
показати весь коментар
01.06.2025 18:47 Відповісти
Як це террористичну
Всі військові цілі !
показати весь коментар
01.06.2025 18:48 Відповісти
Кацапи будь-які військові дії за межами заявленої їми "зони сво" називають терористичними - для вас це новина?
показати весь коментар
01.06.2025 19:19 Відповісти
Ага квадрокоптери збивали стратегічними бомбардувальниками.
показати весь коментар
01.06.2025 18:50 Відповісти
Первый раз вижу что бы атаку дронов отбили топливными баками самолетов.
показати весь коментар
01.06.2025 18:50 Відповісти
"Кієвскій рєжим", "тєрорісти" і порівняйте як інформують наші - "російське оборонне відомство", "росіяни". Одразу видно хто законно проводить "спецоперацію", а хто бунтівний сєпаратіст...
показати весь коментар
01.06.2025 18:50 Відповісти
100% - вже давно , про це , пишу - наші вперто не хочуть вчитися інформвійні ...((
показати весь коментар
01.06.2025 19:05 Відповісти
Да там ніхто це не сприймає, більшість розуміє, що вони вторглися в суверенну державу. Так само і у нас люди розуміють, що відбувається і хто терорист
показати весь коментар
01.06.2025 19:43 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 18:51 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 18:52 Відповісти
Кікабідзе наша людина
показати весь коментар
01.06.2025 19:03 Відповісти
Слава Україні! Героям Слава!!! Слава Українському троянському коню!!!!
показати весь коментар
01.06.2025 18:51 Відповісти
Відбилися - від берега ногами
показати весь коментар
01.06.2025 18:52 Відповісти
могли б і всі відбити, але ***** з обісраними портками пізно вибіг й ********** ними розігнав тільки пару дронів і то, в основному жидкими бризками з них та запахом ))
показати весь коментар
01.06.2025 18:53 Відповісти
з воронєжа там масового бєгства ще нема? а зря!! ))
показати весь коментар
01.06.2025 18:56 Відповісти
«патєрь нєт» 🤣🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
01.06.2025 18:58 Відповісти
Мы атбили фсе дроны нашими самолётами 🤣
показати весь коментар
01.06.2025 18:59 Відповісти
Ми мірно бомбім українскоє насєлєніє, а анє подло терарістічєскі нападают на наші ваєнниє аерадроми.
показати весь коментар
01.06.2025 19:01 Відповісти
Вже відомо, що в Сєвєроморську горить база підводних човнів та ракетний крейсер, вражені українськими дронами.
показати весь коментар
01.06.2025 19:40 Відповісти
По Североморську можна прямо з Мурманських гаражів, яких багато за Ростою, дрони відправляти. Там відстань невелика.
показати весь коментар
01.06.2025 19:45 Відповісти
Після цього кремлівський варвар мав би застрілитись, знищено чи пошкоджено половина стратегічної авіації рашистана ,цей виродок веде росію до повного краху ,але рашиське бидло мовчить .
показати весь коментар
01.06.2025 19:01 Відповісти
Ну, який же він виродок, якщо веде росію до повного краху? Він молодець! Не зупиняйте його!
показати весь коментар
01.06.2025 19:10 Відповісти
А навіщо нам ця "інформація" ..?!
показати весь коментар
01.06.2025 19:04 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 19:04 Відповісти
Як це воно їсти гівно яке тобі замотали в обгортку від цукерки і при цьому говорити що це шоколад щоб із тебе не сміялись?
показати весь коментар
01.06.2025 19:05 Відповісти
Стратегической авиацией отбивались. Все серьезно нужно признать.
показати весь коментар
01.06.2025 19:05 Відповісти
Коли вони пишуть "атака відбита, всє дрони збіто на подльотє", значить добряче прилетіло.
Коли вони пишуть "возгораніє ліквідіровано, потєрь нєт", значить не просто прилетіло, а все розкідорашено вхлам, є загиблі.
показати весь коментар
01.06.2025 19:09 Відповісти
Малюк показав 4 палаючих літака. Заперечувати це нерозумно навіть для путлера. Можливо чекали цієї реакції і завтра покажуть ще 37. Сподіваюся, що так.
показати весь коментар
01.06.2025 19:11 Відповісти
Повний інтернет відео і фоток димів. Кацапи самі викладають відеодокази. Стільки диму не може бути просто так. Окрім того в тієї сторони справжня істерика. Зараз вони трохи оговтаються і почнуть брехати. Але так, як в кацапів все завжди через сраку, то брехати будуть по різному, протиречити один одному. Згадайте коли МН-17 збили.
показати весь коментар
01.06.2025 19:17 Відповісти
Теж думаю, що чекають поки почнуть брехати. Тоді викладуть відеодокази по іншим. Вони є 100%. Дрони ж передавали картинку.
показати весь коментар
01.06.2025 19:26 Відповісти
Тільки на "Олєньїй" я нарахував 4 Ту-95, і один або Ил-76, або А-50 (центроплан не бачу з-за диму). У радянські часи я стояв на КДП, з вікна якої велась, сьогодні, зйомка (чи з його попередника") Тому вид на ЗПП я непогано пам"ятаю...
А ще чотири аеродроми? Там що, "просто прагулялись"?
показати весь коментар
01.06.2025 19:26 Відповісти
Я бачив тільки те, що опубліковано на Цензорі:

СБУ масово атакує аеродроми РФ. Відомо про ураження понад 40 літаків, серед яких стратегічні бомбардувальники, - джерела. ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/n3555469

Три Ту-95 + транспортний поруч з вертольотом.
показати весь коментар
01.06.2025 19:35 Відповісти
Синку... Ти просто далеко сидиш, і тобі погано видно... Приїдь в Україну, і подивися... Бо у тебе Влтава тече поряд х Долгопрудним...
показати весь коментар
01.06.2025 20:28 Відповісти
Він правий, я побачив те саме. Три ту-95, далі якийсь транспортник, крило перетинаєтся з фюзеляжем під прямим кутом.
показати весь коментар
01.06.2025 21:06 Відповісти
У тебе погано з "арихметикою"... Перерахуй точніше... А "транспортник" може буть і А-50-м, літаком дального авіанаведення... У них однаковий "носій". А це набагато цінніше, ніж навіть Ту-95-й...
показати весь коментар
02.06.2025 08:30 Відповісти
А хіба в а-50 крило під прямим кутом з фюзеляжем? Більше схоже на якийсь Ан чи Іл. Ви можете нормально розмовляти, без тицяння, "арихметики", чи справді не зрозуміли питання, не знаєте про такий момент як кут між крилом та фюзеляжем, який неоднаковий в різних літаках?
показати весь коментар
02.06.2025 08:47 Відповісти
Читати не вмієте саме Ви. Літак з прямим крилом - це транспортник (швидше за все ан-12), який аж ніяк не може бути літаком а-50, як Ви безглуздо припускаєте. Бо в а-50 крило під певним кутом. Бути патріотом - це добре, але саме завдяки й Вам теж, складається враження, що патріоти - це, м'яко кажучи, не дуже розумні люди. М'яко кажучи!
показати весь коментар
02.06.2025 09:33 Відповісти
Ти "арихметику перевірив"? Літаки перерахував? Навіть західні супутникові знімки кажуть про мінімум ЧОТИРИ знищені Ту-95-ті.
Про "лексику" я вже мовчу - ти поняття не маєш стосовно того, для чого використовується слово "можливо"...
До речі - спасибі, що "звинувачуєш" мене в "патріотизмі" - деякі твої "сабратья па цеху" мене звинувачують в НКВД-измі...
(а Ан-12-ті використовуються для перекидання крилатих ракет з глибини країни, до аеродромів "стратегів"... Так що і його знищення - доволі корисне...).
показати весь коментар
02.06.2025 09:44 Відповісти
Та я не сказав, що не корисне. Я намагаюся зрозуміти: що, де, коли, скільки, бо журналістка наших часів - це справжнісіньке дно. Чи то 40 бобрів знищено, або ж 4, хтось нолем помилився. Добре, дякую.
показати весь коментар
02.06.2025 10:31 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 19:09 Відповісти
це типу та соска лібералка яку таскали по ефірах шмарафону ще до недавна ?
показати весь коментар
01.06.2025 19:29 Відповісти
так
показати весь коментар
01.06.2025 19:33 Відповісти
"зеленский только что открыл новый этап войны - принципиально другой." Схоже ця руда кацапська **** піарить зелідора, бо 100% зелупу поставили до відома вже коли удари по аеродромах відбулися, інакше б мали те саме, що під час "авгнергейту" у 2020 - злив нашої спецоперації москалоті.
показати весь коментар
01.06.2025 20:08 Відповісти
я так думаю що зеленському про неї і не розказували. бо здав би як і вагнрівців.
показати весь коментар
01.06.2025 20:11 Відповісти
@ "Рашисти називають сьогоднішнє «российский Перл-Харбор».
На Перл-Харборі віроломно атакували країну, яка не перебувала у стані війни. Україна ж завдала удару по цілях, які усю війну вбивають її мирних мешканців.
Це не підлість. Це справедливість."
показати весь коментар
01.06.2025 20:43 Відповісти
Рашисти ж дебіли сер. Більш днбільне порваняння міг видкмпти тільки Трамп. Або Віткоф. Або Венс. Або Маск з Келлогом тощо.
показати весь коментар
01.06.2025 21:28 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 19:13 Відповісти
текнолоджія !

показати весь коментар
01.06.2025 19:15 Відповісти
А баннер: ето нє Орєшнік, ето нє чємодан і т.д. ))))
показати весь коментар
01.06.2025 19:17 Відповісти
Якби террористи не тримали в застінках офіцера Червінського то вже б цапи і без ракет Орєшніка і Альошніка / Альошика залишились...
Уявляєте які сили простоюють, які агентурні і інші зв'язки чекають свого часу - повернення ПРОФІ до влади і Штаби 🙏
показати весь коментар
01.06.2025 19:16 Відповісти
Це ж скілки зараз стало екіпажів без борта? Ось і поповнення буде для піхоти свинособак.
показати весь коментар
01.06.2025 19:19 Відповісти
Так вот как кацапы подмахивают, когда их трахают!
показати весь коментар
01.06.2025 19:22 Відповісти
Российские OSINT-паблики считают, что дроны, которые сегодня атаковали аэродромы в РФ, собирались на арендованном складе в Челябинске.

К такому выводу они пришли, сопоставив фото склада, публикуемое украинскими СМИ, с объявлением о сдаче похожего склада в аренду в Челябинске.

Помещение с идентичным краном и такими же окнами ранее сдавалось в аренду за 350 тысяч рублей в месяц. Склад идентифицировали по форме окон, занавесу дверей, крану-балке, несущим конструкциям помещения. На одной из стен есть надпись (вероятно, это номер телефона), который виден и на фото из украинских источников. (c)
показати весь коментар
01.06.2025 19:24 Відповісти
Надо признать складскую деятельность єкстремисткой..склади закрить
показати весь коментар
01.06.2025 19:33 Відповісти
звісно що успішно відбили, літаками
показати весь коментар
01.06.2025 19:25 Відповісти
Звісно бо то аналогавнєтниє літаки - їм для того щоб відбити атаку навіть злітати не потрібно. Т - текнолоджі!
показати весь коментар
01.06.2025 19:58 Відповісти
ПАтьЄрь нЄт, мляТЬ.
показати весь коментар
01.06.2025 19:34 Відповісти
Вже відомо, що в Сєвєроморську горить база підводних човеів та ракетний крейсер, вражені українськими дронами. Супер!
показати весь коментар
01.06.2025 19:38 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 19:39 Відповісти
А вони ж так і напишуть! І пуцину у папку покладуть! 😁 І тут одразу на думку приходить старий анекдот:
"Правда ли, что академик Рабинович выиграл в лотерею «Волгу»?
В целом верно, только не академик, а футболист; не Рабинович, а Иванов; не выиграл, а проиграл; не в лотерею, а в «очко» и не «Волгу», а три рубля."
показати весь коментар
01.06.2025 19:43 Відповісти
полностью обосрались и не знают как теперь оправдаться!
показати весь коментар
01.06.2025 19:48 Відповісти
навіть якщо наші прибрехали а росіяни сказали правду - всерівно це перемога.
отже, чекаємо аналітику від осінтерів.
тримаюся своєї думки - якби держава купувала ідеї у винахідників то подібні речі вам ще б в 22 році принесли і не тільки одну атаку а багато.
просто почніть воювати в 21 сторіччі - залучайте усіх хто має ідеї, платіть за ідеї і тоді можна буде перевернути ситуацію бо зараз сухопутку ми програємо тоді як море вигране а техно в паритеті.
показати весь коментар
01.06.2025 19:50 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 20:02 Відповісти
"Поза межами можливого": західні експерти про атаку на аеродроми РФ
показати весь коментар
01.06.2025 20:03 Відповісти
плюй курві в очі,а вона каже,що дощ падає🤣
показати весь коментар
01.06.2025 20:08 Відповісти
Ну і слава Богу…, а літаки повзривали виходить самі…, ага,…ну і ладно ))
показати весь коментар
01.06.2025 20:16 Відповісти
Тепер до мене дійшло, чому водіїв вантажівок називають далекобійниками.
показати весь коментар
01.06.2025 20:32 Відповісти
Всупереч твердженням ворожого військового відомства, публікуються кадри, де зображено дим від пожежі над аеродромом "Северный біля Иваново.

показати весь коментар
01.06.2025 20:50 Відповісти
Ще одне таке «відбиття» і справних ТУшок не залишиться.
показати весь коментар
01.06.2025 21:13 Відповісти
https://x.com/milisrael2017



https://x.com/milisrael2017

MILITARY Israel@milisrael2017



https://x.com/milisrael2017/status/1929138130918998331

https://x.com/Q0MT6pFmbVqynsM

Это что же получается? Страна без флота и ядерного оружия, за три года уничтожила не только один из флотов, но и часть ядерной триады противника? Панове, наше вам уважение и глубокий респект! Так держать!
показати весь коментар
01.06.2025 21:24 Відповісти
А заправка террористическая отсосать не нагибаясь
показати весь коментар
01.06.2025 21:28 Відповісти
не знаю, нащо вони на транспортники витрачалися. Стратеги треба лупити в 1у чергу. І єлабугу.
А загалом- респектище!!!!
показати весь коментар
02.06.2025 00:07 Відповісти