4532 відвідувача онлайн

Вражено 34% стратегічної авіації РФ вартістю 7 мільярдів доларів, - СБУ

Спецоперація СБУ Павутина

7 мільярдів доларів США, така орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога, яка була вражена сьогодні в результаті спецоперації СБУ "Павутина".

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише пресслужба Служби Безпеки України.

Вражено 34% стратегічних носіїв крилатих ракет на основних аеродромах базування РФ.

В СБУ обіцяють розповісти про деталі спецоперації пізніше.

Та наводять для росіян цитату Ліни Костенко, як коментар сьогоднішнього удару: "А ви думали, що Україна так просто? Україна - це супер. Україна - це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни".

"Робимо все, аби вигнати ворога з рідної землі! Будемо бити його на морі, в повітрі і на землі. А якщо треба - дістанемо і з-під землі", - додають Службі Безпеки.

Спецоперація СБУ "Павутина"

За даними джерел Цензор.НЕТ, 1 червня Служба безпеки України здійснила спецоперацію "Павутина", завдавши масованого удару дронами по російських аеродромах стратегічної авіації.

Під атакою опинилися аеродроми "Оленья", "Белая", "Дягілєво" та "Іваново". Уразити вдалося 41 російський літак — серед них А-50, Ту-95 та Ту-22 М3.

Топ коментарі
+48
Все по трампу. У путіна всє козирі . Україна програє, бо слабша. А тут кабздиць і 34% стратегічної авіації знищено. СБУ паше за США.
показати весь коментар
01.06.2025 20:07 Відповісти
+42
показати весь коментар
01.06.2025 20:05 Відповісти
+37
показати весь коментар
01.06.2025 20:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Какие скрепние фамилии..настоящие русичи
показати весь коментар
01.06.2025 21:23 Відповісти
якщо це дійсно так, то це без іронії самий потужний удар по рашизму. Щиро сподіваюся, що це зменшить інтенсивність обстрілів КР
показати весь коментар
01.06.2025 21:14 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 21:18 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 21:22 Відповісти
Лише насторожує формулювання "вражено". Скажіть точну цифру бортів які знищено / не підлягають відновленню - ось це справжній результат.
показати весь коментар
01.06.2025 21:26 Відповісти
https://x.com/rogersmile6700



https://x.com/rogersmile6700

Roger@rogersmile6700



Москва вміє вести війну тільки коли вона в односторонньому порядку бомбить якусь державу, а коли отримує у відповідь по зубам це вже для неї не війна,а тєракт,клоуни в лаптях)))
показати весь коментар
01.06.2025 21:26 Відповісти
як взагалі можна назвати "терактом" удар по воєнних, ****, цілях, по зброї, яку вже застосовували для вбивств та руйнувань, ще й під час війни? Вони хоч в словнику то слово можуть знайти?
показати весь коментар
01.06.2025 21:41 Відповісти
Я думаю можно и реактивные дроны научить наводиться на бомберы.
показати весь коментар
01.06.2025 21:28 Відповісти
Одна фура с дронами взорвалась не доехав до аэродрома в Амурской области.

показати весь коментар
01.06.2025 21:29 Відповісти
серце розриваться Скільки б вона могла ще уразити літаків....
показати весь коментар
02.06.2025 00:00 Відповісти
Прикро, але на мою думку операція проведено фантастично і ефективно. Якщо б у кацапів була та оборона, якою вони усіх лякають, то ми б не уразили нічого. А так зниження третини стратегічної авіації - це подвиг.
Низький уклін СБУ і усім хто брав участь 🔥🔥🔥
показати весь коментар
02.06.2025 05:17 Відповісти
Та вон пишут, там, на Амуре, вроде кто-то в ту фуру полез, а она и самоликвидировалась. Мародер проклятый, такую операцию сорвал, гад.
показати весь коментар
02.06.2025 00:28 Відповісти
https://x.com/Q0MT6pFmbVqynsM

Пан Пачковский@Q0MT6pFmbVqynsM



https://x.com/Q0MT6pFmbVqynsM/status/1929168243769459116

В Сети обратили внимание на символичную деталь: ровно 1 июня 1996 года Украина передала России своё ядерное и стратегическое оружие в рамках Будапештского меморандума, включая стратегические бомбардировщики, которые 29 лет спустя - 1 июня 2025 года - были поражены на аэродромах

https://x.com/kuban_republic



https://x.com/kuban_republic

Кубанская Народная Республика@kuban_republic



https://x.com/kuban_republic/status/1929215516205306158

Вдумайтесь: Атаку на военные аэродромы с военными бомбардировщиками, постоянно убивающими людей в Украине, идиоты назвали ТЕРАКТОМ!!! ТЕРАКТОМ,!!!
показати весь коментар
01.06.2025 21:31 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 21:36 Відповісти
Якби в ***** була хоч краплина гордості та честі - він мав би невідкладно самовбитися після такого ганебного розйобу.
показати весь коментар
01.06.2025 21:39 Відповісти
Да, вот расейские паблики говорят что это были FPV - дроны управляемые по оптоволокну..
показати весь коментар
01.06.2025 21:51 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 21:53 Відповісти
Якраз в ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ. УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ!
показати весь коментар
02.06.2025 09:31 Відповісти
сейчас трамп в а х уе, не зная как написать свою ярость, что его друга болодю обижают.
показати весь коментар
01.06.2025 22:57 Відповісти
Блін- проспав! Доброго вечора!
показати весь коментар
01.06.2025 23:36 Відповісти
Наш Малюк сьогодні, дуже міцно, взяв на себе управління силою горіння Главгоспердака росії.
показати весь коментар
02.06.2025 00:12 Відповісти
.. значить наступним буде зняття Малюка з посади очільника СБУ... ))) Зелений такого не вибачить...
показати весь коментар
02.06.2025 08:18 Відповісти
ВЫВСЕВРЕТИИИ !!!
мирные стратегические бомбардировщики отрицательно НЕ пострадали, их колличество отрицательно увеличилось !!!
показати весь коментар
02.06.2025 03:32 Відповісти
Красівоє ))))
показати весь коментар
02.06.2025 07:20 Відповісти
Это тоже уже видели наверно, но на всякий случай оставлю

https://x.com/mixvoronezh/status/1929314642825806169

П.С. Там написано Part 6, а предыдущие тоже где-то есть? И еще интересно, с чего съемка? Один из дронов был для наблюдения или это их вебкамера?
показати весь коментар
02.06.2025 07:33 Відповісти
Ювелірна робота. Посібник для всіх воєнакадемій світу.
показати весь коментар
02.06.2025 09:36 Відповісти
This is footage from ArmA 3. The Ukrainian attack used FPV drones not manned aircraft, artillery, and missiles as shown in the video.
показати весь коментар
02.06.2025 18:29 Відповісти
Найкраща операція з можливих проти логістики ворога.

Як проти логістики військової по доставці ракет/бомб, так і проти цивільної логістики.

Сподіваюсь, всі ж розуміють, що всі фури, вантажівки та навіть бусики тепер будуть дрючити по повній. А це - додаткові витрати, хабарі, зниження ефективності тощо.
показати весь коментар
02.06.2025 09:25 Відповісти
Трєпєщі Європа! 2-я армія міра надвігаєтса!
показати весь коментар
02.06.2025 09:41 Відповісти
урря!
показати весь коментар
02.06.2025 10:33 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2025 13:53 Відповісти
...оце так выдкриття!!! Виявляється атомну бомбу можна кидати як КАБ?!!!! І мова йде про ядерну бомбу... де **вільно** бомбити Вам ніхто не дасть...)))
показати весь коментар
02.06.2025 16:02 Відповісти
Маячня - це звинувачувати мене в тому, що я казав про якісь морські розвідники та інші екзотичні модифікації. Зробить ласку розмовляти нормально, та уточніть будь ласка: маєте на увазі, що вражено саме ті машини, що не є носіями ядерної зброї? А ті, що є її носіями - не постраждали? Так, чи шо? Відпочатку, про що ми сперечаємося: є просто крилаті ракети, а є ядерні. Для тушок це відповідно Х-101 та Х-102. Некоректно казати, що літак запускає просто крилаті ракети, замість підкреслити його належність до ядерної тріади.
показати весь коментар
02.06.2025 17:01 Відповісти
... що ..і які постраждали... чи носії..чи не носії мені невідомо... Знаю точно...що спалений Ан-12 та пара А-50 точно не носії.. і Ту-22М3 теж саме... Не пересмикуйте... бо про знищених мова не йшла..а йшла взагалі за поняття... НОСІЙ ЯЗ! Ви почали кидати ядерні бомби як КАБи... Ви довели..що крім КР та бомб Ту-95МС... ще запускає ракети з балістичною траєкторією... Плюс Ви знаєте що букви нічого не значать... Тому я і написав... Не лізьте у теми..де Ви нічого не розумієте. Про ЗНАЄТЕ я навіть не писав. Тому і відповіді..чому кацапи стріляють з Каспію..я так і не дочекаюся. Бо Ви не знаєте..від слова ЗОВСІМ..тому і уникаєте відповіді. Писав Вам толерантно..тому не ображайтеся...)))
показати весь коментар
02.06.2025 17:28 Відповісти
Допис, який ми обговорюємо, містив такий вислів: "Вражено 34% стратегічних носіїв крилатих ракет". Я запропонував змінити на "носіїв ядерної зброї". Згоден що ан-12 та а-50 взагалі не є носіями нічого, тобто фразу треба ще глибше переробляти. Ви кажете: "не знаю скікі з них є носіями ЯЗ". Це не дає Вам підстав чисто по-болотному принижувати співрозмовника висловами на кшталт "не ходи на форум, не висловлюй свою думку, сиди мовчки!" тощо. Ми наче дорослі цивілізовані люди. Але я вже не впевнений.
показати весь коментар
02.06.2025 17:37 Відповісти
.. а судячи по Вашому роздуму стосовно носіїв... Іл-76..який везе пару ядерних бомб теж може бути *носієм..))) Чи спалений Ан-12? Нічого страшного... Відкрив вантажний люк і викинув бомбу..))) Стратегічний ? Тріада ядерна? Доречі... у дев*яностих Ан-12 доволі успішно бомбардирували у Конго... у Судані... Але я ж не влажу у теми..де нічого не розумію.... !!! А Ви собі дозволили коментувати те... в чому нуль. Ви самі себе принизили. Я більше 40 років у кабіні літака..як військового..так і цівільного... і то не лізу у вертольотну авіацію... бо не все розумію і знаю. А Ви... ? Все знаєте..і впевненно доводите навіть про букви!!! Там чим відрізняється наприклад Ан-12БП від Ан-12БК-ППС? Отак і у дальників... Все різне і неоднородне. Так про Каспій буде щось?
показати весь коментар
02.06.2025 17:52 Відповісти
Носієм вважається саме ударна машина, яка застосовує зброю, а не вантажник, що її перевозить. Досвід 40 років в кабіні літака не дає Вам права розмовляти із громадянами України як із бид лом. Втім, якщо Ви офіцер, це багато що пояснює, для них це характерно з часів російської імперії.
показати весь коментар
02.06.2025 18:22 Відповісти
Так от і розберіться... що таке ударна машина... а то Ви все звалили у кучу ..фразою... що всі Ту-22..95.160..у Вас УДАРНІ!!! А досвід дає мені право написати тому... хто цього не розуміє... щоб не ліз туди... де нічого не розуміє. І що Ви маєте проти офіцерів... ? Може як у двадцятих... всіх офіцерів під ніж? І власть рабочим и крестьянам? Може командувати почнемо ставити солдатів? В кабину літака посадимо Колю Декапольцева..який все знає про носії...і вже стовідсотково точно писав.. чи думав...що не потрібно було віддавати рашці українські Ту-160 та Ту-22М3 з Полтави...?!))) От би зараз пуляли по рашці....))).. Ну так пане Диекапольцев.... Чому рашики пуляють з Каспію..а не з під Луганська? То , Ви як громадянин України... повинні знати?! Ви ж навіть про букви все знаєте...а тут не хочете розповісти про Каспій і кацапські пуски...))) І я розмовляю з тими..хто хоче знати...ввічливо... Трошки по іншому.. з тими ..хто НЕ ЗНАЄ..але намагається гнути свою точку зору... ніхрена не знаючі і не розуміючі!! І це нормально...Стосовно спілкування по іншому і не буває....
показати весь коментар
02.06.2025 22:04 Відповісти
Тобто я не помилився, щодо Вашого офіцерства, як джерела хамського ставлення до "собак та нижніх чинів". Мав би одразу здогадатися.
показати весь коментар
02.06.2025 23:09 Відповісти
.. а як же Ти крутишся..уникаючі відповіді про Каспій!! Навіть офіцерство приплів сюди. Як на мене...то справжні офіцери залишилися лежати на полях громадянської війни. а замість них прийшло бидло... яке перед другою світовою назвало себе офіцерами... потім націпило погони... Зараз нічого не змінилося. Слухаючи Вас .. розумієш...що у бидла ненависть до офіцерів..яких вже починають звинувачувати у негараздах цієї війни. А відповідь проста. Коли бидло вибрало бидло у 2019... воно буде завжди шукати винних у своїх діях... Але себе ніколи не звинуватять. Тому для мене Твое ставлення бидла до офіцерів ЗСУ не новина.... Тому може перестріляєте офіцерів... створите комітети ... попризначаєте атаманів... Вже ж на всю чутно...які офіцери ЗСУ... Мародери..тупі... нікчеми.... Все повторюється...)))
показати весь коментар
03.06.2025 01:23 Відповісти
Так я саме про те кажу: для вас, офіцерів, люди - це би дло, так повелося з часів російської імперії, яка у вас в голові й не закінчувалася. Те, що вас начебто всіх добили у 1917 році - то брехня. Багато з ваших, нажаль, вижили, прикидаючися друзями народу та начебто перейдя на його бік. Саме вони потім здали той народ (що їх годував десятиріччями) у 1941-42, на поталу зовнішньому агресору, відступачи до Волгограда й за Кавказ. Після цього мали б до скону на колінах просити побачення в Народу - всі, хто має хоч який стосунок до війська. Але ніт, ви пихато продовжували вимагати до себе поваги, шанування, нагород та пенсій. Не дивно, що зараз Змогли Повторіть: нездатність захистити населення України від зовнішньої агресій (цього разу із Сходу та Півночі) компенсовано хамським ставленням до нього. Ось чому я зустрічно зневажаю господ офіцерів. Щодо Каспію: як маєте що сказати, то кажить, мені це дійсно цікаво, я весь на увазі. Дякую.
показати весь коментар
03.06.2025 07:07 Відповісти
..ну цілком закономірний допис пролетарського бидла зі своїми дурноватими висновками навіть про часи другої світової.... )))) Про сьогодення я навіть не буду і писати... бо маючі стіль низенький рівень мозкової активності ... тобі не зрозуміти... про що буде мова. Якщо ти... не знаєш...дурноголове...що обов*язок захищати державу згідно Конституції повинне все населення держави...( а не тільки офіцери) ... то про що з тобою розмовляти? Може про авіацію? Там ти нуль. Про державний устрій і права людей.... ? Тут ти теж нуль...))) Навіть розуму не вистачає подумати..чому кацапи пуляють з Каспію..а не з під Донецька...))) КАБами використовувати атомні ********** розуму вистачило придумати... балістичні ракети з Ту-95 теж вистачило...а придумати чому з Каспію а не з Луганська... придумати не здатне? Зневажаєш офіцерів?! Ну все буває... Якщо мобілізують... то будеш виконувати все..що офіцер тобі скаже. І там і покажеш свою зневагу..)))) Нема тобі сенсу роз*яснювати чому з Каспію... Не зрозумієш. Мозку не вистачить. Я навіть дивуюся... Як ти навчився писати... з повною відсутністью мозгової активності? Повір... Це не образа. Це констатація фактів..
показати весь коментар
03.06.2025 10:54 Відповісти
Я не питав Вас: що написано в Конституції. Отже, що ви робите у війську в мирний час? Бухаєте за кошт платників податків та розважаєтеся із дівчатами, чи готуєтеся до війни? 1941 рік показав, підготувалися, так само й 2014 та 2022, а потім Народ України (пролетарське би дло) власними життями виправляє ваши помилки та злочинну бездіяльність, у всіх трьох випадках. Тому й постало питання: чи маєте ви на колінах вимолювати вибачення в платників податків, чи продовжуєте з пихою називати їх би длом? Питання риторичне.
показати весь коментар
03.06.2025 11:08 Відповісти
Відповідь риторична!!! Армія..це зріз суспільства!!!! Офіцери...це не каста...яка стає офіцерами . Це те ж пролетарське бидло...яке стає офіцерами...а часто бидлом і залишається. І ти..це бидло і бачиш..і по ньому все порівнюєш... Доброго ти ж апріорі не можеш бачити!! А що ми робимо у мирний час? Так я літав... навчав інших літати...ставив людей на крило ..як кажуть... Може ти мене звинуватиш у тому..що зелена гидота з 2019 року почала знищувати ЗСУ і ВПС у їх складі окремо? Чи може ти звинуватиш льотний склад..який почав звільнятися у 2020 році...бо не давали палива на навчання і підтриму підготовки? Якщо ти..дурноголове... не знаєш...що армія..це те ж суспільство..і як у суспільстві..так і у армії... то тобі нічого вже не допоможе!!!))) До війни...неук.. готується ДЕРЖАВА... А ЗСУ це складова підготовки. І що тобі 41 рік показав? 39 тобі нічого не показав? Коли совети рвали Польщу разом з Гітлером? Як же готуватися... якщо Гітлер союзник? Точно як зараз. Нащо готуватися..коли рашка ніколи не нападе ( думки зеленського)..і всього бидла...що вибрало зеленого ..і нічого не зрозуміло з 2014 по 2019... Тому воно і бидло...і звинувачує офіцерів у негараздах... Бо ти ж вони ПОВИННІ захищати бидло..а не воно повинно захищати себе!! На коліна ви ..своїм вибором поставили себе. Але з тобою спілкуватися ..ще той треш! Не часто зустрінеш настільки дурноголового опонента...))) Те..що ти пишеш..яскраве свідоцтво дикої дурості.
показати весь коментар
03.06.2025 13:06 Відповісти
Отже, вам не дали пальне та нема до чого було готуватися - то це дає Вам право називати громадян України "би длом"? Там же було питання: навіщо тоді ви взагалі потрібні, красені? І воно не риторичне. "Касти" - то в Індії, а в російській імперії вони називалися "сословія" (стани). Офіцери були дворянського сословія. Всупереч Вашій брехні, вони не були знищені у 1917 році, на жаль. Вони стали служити Радянській Владі, розвалюючи її знутри, впроваджуючи старорежимні звичай, мовляв "народ це би дло, а ми - біла кістка", ну звичайно ж дворяни Шапошніков, Рокосовський та інші - у 1941 охоче підставили народ під стволи, а баби хай нових нарожають. Це вам, мовляв, за 1917 рік! Достатньо було поспілкуватися із Вами, щоб пересвідчитися: не змінилося геть нічого.
показати весь коментар
03.06.2025 13:48 Відповісти
От тут ти правий!! Нічого не змінилося...і у тебе. Був ти ідіотом..так і залишився! Бачу це спадкоємність... Жуков...Будьонний .. Ворошилов... та й сам Сталін. з бидла....з самих низів... Вони пролетаріат...особливо український не нищили? А тебе поляк Рокосовський та Шапошніков зачепили? Тоскуєш за радянською владою...?))) За народ переживаєш? Цей народ вибрав у 2019 році собі кров і страждання... А до цього теж розумом не виділявся..обираючи Кравчука...Кучму та Януковича... Як назвати тих...хто у 2019 привів до влади утирка..який робив все..щоб знищити Україну. Хто йому в цьому допомагав? Бидло.... А стосовно того.. потрібні офіцери..чи ні...то відповідь! Такі як ти.... не потрібні... Бо твоя обізнаність яскраво говорить...що ти з тих... хто зветься пролетаріатом..і за всебічну рівність... Колись Шарль Де Голль написав... всі прогресивні зміни у державах робить розумна меншість.... І це факт... бо дурноголова більшість собі і розумним вже притягнула війну. І ця більшість зветься мудрий український нарІд... Ваше радянське ... Меншинство подчиняется большинству (кацапсячою). І ще раз напишу. Ти яскравий представник нарІду... з обмеженими розумовими здібностями. Тому давай... Існуй далі... а я займуся своєю роботою....)))
показати весь коментар
03.06.2025 15:18 Відповісти
Шапошніков та Рокосовський дворяни, Ворошилов з сословія казаків, Сралін із священників, а дядя Жукова до Геволюції тримав у мацкві мережу хутрових бутиків, а юний Жуков працював там менеджером (начальником живодерні). Як бачите, всі вони за походження - з привілейованих сословій та вороги Радянської Влади, як й Ви.
показати весь коментар
03.06.2025 15:54 Відповісти
От перший раз ти попав точно!! Я дійсно ворог радянської влади. Реальний ..як і моя мати..яка ненавиділа і сов*єти і кацапів... А ти ...гнидо... поціновувач радянщини? Як же вилазить твоє гниле нутро....))) У тебе і живодер Жуков..і Сталін ..вороги радянської влади?!!! Це ж що у тебе у макітрі... довбо&б? Да!! Шедевральний ідіот .... Навіть цікаво...де таких ще можна знайти...з таким відверто ідіотським мисленням?!
показати весь коментар
03.06.2025 16:03 Відповісти
Проблема в тому що Ви не здатні навіть сформулювати предметне визначення явища: що таке Радянська Влада, крім хіба що вбогенького "ето Власть кремля / мацкви / уззькіх" (що Сралін був грузін, таких як Ви не дуже бентежить). Звідси й цілковите нерозуміння з Вашого боку: про що ми розмовляємо, взагалі. В будь-якому випадку це не за темою новини, що обговорюється.
показати весь коментар
03.06.2025 16:22 Відповісти
.. я не маю бажання спілкуватися з відветрим ідіотом....))) Тому НАХ&й.... І це не матюк... а навігаційне направлення.... Можеш туди прямувати з допомогою КАБу...чи балістичної ракети ..))))..тільки не озирайся... Бо знову будеш відправлений...))))
показати весь коментар
03.06.2025 17:37 Відповісти
Так я Вас й не питав, чи маєте бажання. Взагалі жодних питань.
показати весь коментар
03.06.2025 19:17 Відповісти
.. ударна машина може нести просту зброю... і не може нести ядерну. Ан-12 теж може бомбити..і на Іл-76 можна поставити балочні тримачі і бомбити. На всіх цівільних радянських Ту-134 у конструкції були місця для встановлення балочних тримачів для підвіски бомб...))) То мови тут не йде про ядерну зброю. Як і не можна вважати всі літаки Ту...що на озброєнні кацапсячих носіями ядерної зброї. Може хоч так зрозумієте...про що мова.
показати весь коментар
02.06.2025 22:09 Відповісти
Перефразовуючи легендарну фразу: руський ваєнний літак - іди накуй!!
показати весь коментар
02.06.2025 18:58 Відповісти
Сторінка 2 з 2