5296 відвідувачів онлайн

Трамп просить Сенат США відкласти розгляд законопроєкту про посилення санкцій проти РФ, - голова комітету Вікер

Трамп попросив Сенат США поки не розглядати законопроєкт про санкції проти РФ

Американський президент Дональд Трамп попросив Сенат США тимчасово не розглядати двопартійний законопроєкт про посилення санкцій проти Росії.

Про це повідомив глава сенатського комітету у справах збройних сил, республіканець Роджер Вікер, передає Цензор.НЕТ.

"Я знаю, що він (Трамп) попросив, щоб лідер (республіканської більшості у верхній палаті Конгресу Джон) Тʼюн не виносив законопроєкт на розгляд цього тижня", - заявив він.

Законопроєкт Грема-Блюменталя щодо санкцій проти РФ

1 квітня стало відомо, що до Сенату США внесено законопроєкт про нові санкційні заходи проти Росії. Згідно з документом, може бути запроваджено 500% тариф на імпорт товарів із країн, які продовжують закуповувати російську нафту та іншу сировину.

Пропоновані заходи спрямовані на посилення економічного тиску на Росію і створення додаткових перешкод для країн, які продовжують торгівлю російськими енергоресурсами.

Ініціатива представлена сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом і сенатором-демократом Річардом Блюменталем.

Наразі відомо, законопроєкт підтримує 82 сенатори США зі 100.

Топ коментарі
+56
І хто після цього мае сумнів, що Трамп не агент кремля?
показати весь коментар
04.06.2025 20:41 Відповісти
+41
Два зальоти за день.
На рекорд іде, качур.
показати весь коментар
04.06.2025 20:40 Відповісти
+36
Падло.

Нічого, недовго тобі лишилося.
показати весь коментар
04.06.2025 20:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нуу,- мудак...
показати весь коментар
04.06.2025 20:40 Відповісти
Добре, що хоть просив тільки відкласти, а не зовсім заборонив...
показати весь коментар
04.06.2025 22:36 Відповісти
Два зальоти за день.
На рекорд іде, качур.
показати весь коментар
04.06.2025 20:40 Відповісти
І хто після цього мае сумнів, що Трамп не агент кремля?
показати весь коментар
04.06.2025 20:41 Відповісти
Чому він агент ? Просто в нього свої інтереси , а Україна , до них , не входить ...
показати весь коментар
04.06.2025 20:56 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2025 21:06 Відповісти
Гарна карикатура. Трамп під дуду кремля виконує всі настанови, щодо України, які на руку лише кремлю. Показово, що така сама карикатура, але із Zеленським замість Трампа, є доречною від травня 2019 аж по сьогодні. Бо саме ZE з 2019 виконував всі забаганки кремля і танцював під дуду з Мацкви, розповідаючи про мир в очах *****, про дагаварімся пасрєдінє, про дамбас імєєт право гаваріть на том язике, на котором прівик, про підписану формулу Штайнмаєра-*****, про зупинення ракетних програм та про справу "вагнерівців" та "клістронів", про призначення агентів фсб на керівні посади, про розмінований Чонгар, про відведені наші бригади з напрямків наступу москалоти, про брехню що війни не буде а будуть шашлики, про піздінг мільярдами на закупівлі яєць, амуніції, зброї, дронів, про сотні тисяч бракованих мін на фронті... Все це вже не про Трампа, а про "вєчнолєгітімную" Zелупу Єрмака, яка по бєспрєдєлу узурпує владу, вже відкрито кладе свій брудний шмок на Конституцію України. Таке враження, що Трамп просто підхопив антиукраїнську естафету, яку досі витривало та професійно розвішуючи локшину лохторату, шостий рік поспіль, пробігає Z.еленський V.олодимир О.лександрович.
показати весь коментар
04.06.2025 22:11 Відповісти
🤡
показати весь коментар
04.06.2025 21:09 Відповісти
Які в такий час у цього уйобка інтереси на московії??? Монголоїди тримають його за яйця тому що як і раніше казали, його завербували в 1987 році!!! Колись дізнаємось на що воно дало згоду!!!
показати весь коментар
04.06.2025 21:13 Відповісти
Всё правильно. Свои интересы - служить рашkе и x#йлу.
показати весь коментар
04.06.2025 21:22 Відповісти
Не дума, що в його інтересах так сильно підірвати репутацію. Ніякі інтереси того не вартують. Я теж спочатку думав, що то бвзнес - але ніт. Такого бізнесу просто не існує, задля якого чоловік пірнав би у лайно. Отже це не бізнес. Це гачок. Загнутий. З якого зірватися не можна. Але тут є і хороша новина - якщо пуцин задіює аж такого цінного аґента і палить його, то у пуцина справді справи погані. І це пуцин сьогодні дзвонив Трампу, а не навпаки. Телефонував, щоб той притримав Зєлєнского. Пуцина не було чутно два дні. Він справді обісрався і тому палить таку важливу карту.
показати весь коментар
04.06.2025 21:26 Відповісти
Тромб хоче бодатися лише з Китаєм - він впевнений , що для цього йому треба прихильність Рашки - от і все !
показати весь коментар
04.06.2025 22:48 Відповісти
Трамп таке ж *****, тільки в профіль.
показати весь коментар
04.06.2025 21:09 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=VqT-XXC4cCM&t=1092s

Трамп повинен послухати опис картинку дуже смачно як політолог Портніков зробив , що чекає на американську безпеку ,якщо він тягтиме лямку недомиру з Хйлом, а сам збирається вкладати мільярди в свої озбрєння , Маск може теж розтлумачити , рекомендуюВіталій.

Хід війни Україна--Ррашка після ПАВУТИНИ МАЛЮКА не зміниться , просто через декілька місяців зміниться сам світ.
показати весь коментар
04.06.2025 21:53 Відповісти
Звісно, що с¥чка ×уйла мала втрутитися.
показати весь коментар
04.06.2025 20:42 Відповісти
Падло.

Нічого, недовго тобі лишилося.
показати весь коментар
04.06.2025 20:42 Відповісти
мінімум 3 роки і 8 місяців ... а там може і більше
показати весь коментар
04.06.2025 20:57 Відповісти
щось підсказує що до виорів проміжних сенат
показати весь коментар
04.06.2025 21:08 Відповісти
Менше, до виборів в Конгресс.
показати весь коментар
04.06.2025 22:07 Відповісти
уйобок
показати весь коментар
04.06.2025 20:42 Відповісти
Ці два клоуни через компромат на них в ***** хочуть-таки поховати Україну.
показати весь коментар
04.06.2025 20:42 Відповісти
Обсеруться ховати.
показати весь коментар
04.06.2025 20:43 Відповісти
Та ясно. Але працюють на це нон-стоп.
показати весь коментар
04.06.2025 20:46 Відповісти
руда, обіссяна собака вже все ботоксному ху#лу повилизувала.
показати весь коментар
04.06.2025 20:42 Відповісти
Під@р гнойний
показати весь коментар
04.06.2025 20:43 Відповісти
ну да дайте ему еще время убивать и захватывать территории на легке,какие санкции вы о чем
показати весь коментар
04.06.2025 20:43 Відповісти
Ну все вот трампон і показав своє свиняче кацапське рило замасковане під демократію
показати весь коментар
04.06.2025 20:43 Відповісти
Та невже? 😂 як на мене, то його свиняче рило було достатньо точно описане ще у перегонах 2016 року
показати весь коментар
04.06.2025 21:14 Відповісти
Воно насправді кончене.
показати весь коментар
04.06.2025 20:44 Відповісти
Думаю це відповідь Зеленському який постійно апелює до США. Санкцій не буде ,як і продажу зброї.
показати весь коментар
04.06.2025 20:45 Відповісти
Трамп просить відсосасати в хутіна
показати весь коментар
04.06.2025 20:45 Відповісти
Трамп хотів би мати путіна союзником проти Китаю, як колись в трикутнику "СРСР-Китай-США" Кіссінджеру та Ніксону вдалося те, що намагається зараз зробити Трамп - перетягнути на свій бік одного з опонентів.

У 1971 році Пекін таємно відвідав радник з нацбезпеки президента США Генрі Кіссінджер, а на наступний - і сам президент Річард Ніксон.

Так СРСР втратив важливого союзника під час Холодної війни, а Китай - отримав постійне місце в Радбезі ООН замість Тайваню та доступ до американських інвестицій і технологій.

Трамп здав Україну путіну, але путіна як союзника проти Китаю не отримав.
показати весь коментар
04.06.2025 20:46 Відповісти
4 лютого 2022 року, за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення в Україну, путін та Сі Цзіньпін задекларували партнерство "без меж".
"Через російсько-китайську співпрацю війна в Україні триває довше і жорстокіше, ніж могла б бути, військовий баланс сил в Індо-Тихоокеанському регіоні швидше змістився від Сполучених Штатів й дедалі більше країн, незадоволених обмеженнями західного світового порядку, відкрито й активно виступають проти нього", - писали у грудні 2024 року аналітики американського центру Council on Foreign Relations.
показати весь коментар
04.06.2025 20:50 Відповісти
Трамп все ще чекає, щоб путін йому відплатив, за те що Трамп здав йому Україну.
показати весь коментар
04.06.2025 20:59 Відповісти
Ну і як вони там Китай відірвали, вдало? Дружать с Китаем, тримають його під контролем? А тепер в путінську рашку будуть вкладатися щоб що?
показати весь коментар
04.06.2025 21:18 Відповісти
США самі (на свою голову) вигодували китайського дракона.
показати весь коментар
04.06.2025 21:23 Відповісти
Ну взагалі Китай відірвався сам. Збройний конфлікт між КНР і СРСР за острів Даманський відбувся в 1969ому році, а про розкол є ціла стаття в вікіпедії - Радянсько-китайський розкол (1960-1989). Зараз таких передумов немає взагалі, щоб когось кудись відривати.
показати весь коментар
04.06.2025 21:32 Відповісти
Питання не лише в Даманському.
"Деякі люди в Китаї мають ностальгію за втраченими територіями: вони пам'ятають, що царська Росія вкрала у Китаю мільйон квадратних кілометрів територій, і взагалі, по-хорошому треба було б це повернути".
"Як і раніше, Пекін вважає дії "царської Росії" "колоніальною експансією", стверджуючи, що договори укладалися за допомогою сили й обману, в результаті втрачено "мільйон квадратних кілометрів китайської території".

B курсах історії та суспільному дискурсі Китаю поступово стає все менше згадок про підтримку КНР з боку Радянського Союзу на етапі громадянської війни та перших п'ятирічок.

Тому суспільна думка в Китаї "потенційно готова до перегляду відносин із Росією".
показати весь коментар
04.06.2025 21:40 Відповісти
Дурень думкою багатіє...
показати весь коментар
04.06.2025 22:49 Відповісти
ні заяких обставин путя не піде проти Китаю.це аксіома. якщо хтось надіється то він дбл.проти амер. разом з Китаєм так.но но навпаки
показати весь коментар
04.06.2025 21:36 Відповісти
як П. Пілат сдав Іісуса. Але він потім погано закінчив. Трампа чекає та ж участь
показати весь коментар
04.06.2025 23:26 Відповісти
********** ***********
показати весь коментар
04.06.2025 20:47 Відповісти
сенату пора розглядати питання про держзраду. поки не пізно
показати весь коментар
04.06.2025 20:47 Відповісти
Боїться що ***** не дасть жопу лизнуть.
показати весь коментар
04.06.2025 20:49 Відповісти
а таварісч дєрьмак не хоче попросити пана трампа про скасування такого прохання?! ну, таварсіч дєрьмак саме зараз перебуває у вашінгтоні, то міг би проявити свої потужно-потужні дипломатичні здібности для цього?! чи ета другоє? чи, боюся припустити, може пан трамп саме так і реагує на пристуність таварісча єлдака у вашінгтоні ?
показати весь коментар
04.06.2025 20:50 Відповісти
А якось обійти цього дементора можна?
показати весь коментар
04.06.2025 20:50 Відповісти
Можна, імпічмент, але це довга історія!!! Скоріше дочекатися нових виборів!!!
показати весь коментар
04.06.2025 21:17 Відповісти
Або Гарві Освальда.
показати весь коментар
04.06.2025 21:21 Відповісти
Голосів за цей законопроект достатньо, що б подолати вето трампа, якщо він його накладе.
показати весь коментар
04.06.2025 21:35 Відповісти
ні
показати весь коментар
04.06.2025 23:28 Відповісти
В усій цій війні і в усіх обстрілах українських міст потрібно звинувачувати також Тампона нарівні з ******. Тому що ***** впевнився що Тампон підтримує його і що б ***** не робив Тампон його відмаже
показати весь коментар
04.06.2025 20:50 Відповісти
Це також доводить те що Україні нів'якому разі не можна ніпрощо домовлятись з рашистами. Тому що рашисти даже не збираються виконувати свої обов'язки і впевнені в тому що за це їм нічого не буде бо в них є Тампон який їх відмаже а Україну навпаки звинуватить в провокації
показати весь коментар
04.06.2025 20:54 Відповісти
Добре, що там Єрмак і Свириденко. Результат як то кажуть сам за себе говорить. Хоча і без їх візиту було те саме, лише гроші в бюджеті країни лишились.
Подивилась фото щняте під час спілкування Єрмака з Рубіо, останній жодного разу в очі не дивився, все куди осторонь пялився.
показати весь коментар
04.06.2025 20:51 Відповісти
Трумп бункерного недомірка грудьми захистить!
показати весь коментар
04.06.2025 20:51 Відповісти
От **** руда
показати весь коментар
04.06.2025 20:55 Відповісти
пуйло ну дуже просив
показати весь коментар
04.06.2025 20:56 Відповісти
..тупориле, продажне ніщо.. понавибирали, приколісти..
показати весь коментар
04.06.2025 20:57 Відповісти
В угоді про редкоземи виявилось, що там і нафта і газ. Ми поки отримаємо хер, і цим хером Зелька буде відбиватись від москалів.
показати весь коментар
04.06.2025 20:57 Відповісти
подонок
показати весь коментар
04.06.2025 20:59 Відповісти
АГЕНТ КРЕМЛЯ - я хз що ще треба? - зірку героя РФ чи шо?
показати весь коментар
04.06.2025 20:59 Відповісти
Тампон робить усе щоб )(уйло не здохло від інфакту у себе на дачі у власній сечі.
показати весь коментар
04.06.2025 21:00 Відповісти
Мабуть, щось з розумовими здібностями у Трампа??
Памперсами тут, мабуть, не обійдуться…!
Хіба що, отой ветеринар шойгу, у тайгу поведе, до шаманів….
показати весь коментар
04.06.2025 21:00 Відповісти
Вскрився...Потвора.
показати весь коментар
04.06.2025 21:00 Відповісти
Вкотре вже? 😂
показати весь коментар
04.06.2025 21:17 Відповісти
Чмо довбане, боягуз.
показати весь коментар
04.06.2025 21:01 Відповісти
АгЄнт "КрасноФ" работаЄт...
показати весь коментар
04.06.2025 21:01 Відповісти
Паскудний сенат друга трампа ображає.
показати весь коментар
04.06.2025 21:04 Відповісти
Туше, придурок обісрався безповоротно, тут попросив, в соцмережі ********* про шо балакав з ******, тут же видалив, єс каже шо нові санкціі питаня пару днів, це повний зшквар, по ходу трамп вже ***** не рішає і ше довго не зможе приймати рішення в білому домі!
показати весь коментар
04.06.2025 21:04 Відповісти
А Трамп подзвонив Путіну, щоб спровокувати його на удар по Україні. Тіпа а ну, ну. І для цього рижа паскуда дає Вові час.
показати весь коментар
04.06.2025 21:06 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2025 21:09 Відповісти
притомні не мали сумніву за доню задовго до виборів 24го року.
але непритомні ніколи не чюють притомних,
бо думають що саме вони притомні.
і ніколи ти непритомному нічого не доведеш - марна справа...
показати весь коментар
04.06.2025 21:10 Відповісти
Скоро Трамп запропонує санкції проти України за удари по росіянах
показати весь коментар
04.06.2025 21:14 Відповісти
******* мудень. Коли ти вже зникнеш?
показати весь коментар
04.06.2025 21:19 Відповісти
чергові "пекельні санкції" відкладаються, бо у трампа і путіна була "гарна" розмова, на якій путін сказав, що йому доведеться "відповісти", тобто ще вб'є якихось там українців, може й дітей, ну то не важливо, Українці взагалі тепер вже не важливі, після того як вдалося "миротворцям" усього світу забрати у них ядерну зброю, і територія України тепер не важлива, то "ідеальний" полігон у світі.
показати весь коментар
04.06.2025 21:21 Відповісти
Трамп попросив не розглядати законопроект на цьому тиждні. До нього прислухаються, не будуть розглядати на цьому тиждні, розглянуть на наступному. Може й попросить не розглядати на наступному. Але обов'язково настане тиждень, коли не прислухаються.
показати весь коментар
04.06.2025 21:29 Відповісти
через 3.5 роки - так
показати весь коментар
04.06.2025 23:29 Відповісти
Писал, уже давно: рыжий чёрт будет делать всё возможное в текущих условиях на пользу x#йлу и параше. Он и делает. План на ближайшее время у них (x#йла и трампа) такой: заговаривать всем зубы на счёт "мирного урегулирования", а при этом паPaшкинская армия продолжает наступление. Переговоры о мире не позволяют принять санкции (от США) и пакеты военной помощи. Зачем санкции и военная помощь, если "скоро мир"? Демотивируют часть украинцев, подлежащих мобилизации. Если скоро мир, то зачем рисковать жизнью и здоровьем? На рашке кстати совсем другие подходы и лозунги: "успей подписать контракт, ведь скоро будет подписан мир".

Рыжий агент x#йла чётко исполняет инструкции из моssковии.
показати весь коментар
04.06.2025 21:34 Відповісти
Самий "КОРИСНИЙ ІДІОТ" кремля!!!
показати весь коментар
04.06.2025 21:56 Відповісти
Мля... схоже ось так і закінчився цей пакет не почавшись...
показати весь коментар
04.06.2025 21:56 Відповісти
А що краснов, куйло квартальної премії лишить?
показати весь коментар
04.06.2025 21:59 Відповісти
Руде чмо.
показати весь коментар
04.06.2025 22:10 Відповісти
Шо,оп'ять? Знову дві неділі?
показати весь коментар
04.06.2025 23:06 Відповісти
Шо попросить я не сумнівався і ось підтвердження, але не це важливо. Важливо, що рижому підору відповіли, а про це сенатор змовчав. Очевидно таки погодились тягнути час.
показати весь коментар
05.06.2025 00:17 Відповісти
мудак