8012 відвідувачів онлайн

У Раду внесли постанову про звільнення Стефанішиної з посади віцепрем’єрки та міністерки юстиції

Ольга Стефанішина: у Раді зареєстрували постанову про звільнення

У Верховній Раді зареєстрували постанову про звільнення з посади віцепрем'єрки з євроінтеграції та міністерки юстиції України Ольги Стефанішиної.

Відповідний проєкт постанови опублікували на сайті ВР, інформує Цензор.НЕТ.

Цю постанову внесли пʼять нардепів від фракції "Європейська Солідарність": Олексій Гончаренко, Синютка Олег, Арʼєв Володимир, Саврасов Максим та Федина Софія.

Підставою внесення цієї ініціативи, за словами Гончаренка, став матеріал журналістів УП про те, що Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передало управління кількома підприємствами, зокрема Будинком профспілок у центрі Києва компанії, яка має зв’язок із Михайлом Стефанішиним — колишнім чоловіком та батьком дітей віцепрем'єрки Стефанішиної.

Гончаренко вимагає, щоб Стефанішину негайно усунули від виконання обов’язків, доки слідство з'ясовуватиме деталі справи.

Після цього, 5 червня, Стефанішина написала у Facebook, що не пов’язана із діяльністю ексчоловіка. За її словами, з її колишнім чоловіком у неї відбуваються контакти лише щодо спільних дітей.

Топ коментарі
+17
Тепер зрозуміло чому Стерненко з Бігусами на Гончаренко лаяться
показати весь коментар
10.06.2025 21:53 Відповісти
+14
Набрала вже достатньо, можно і звільнити!!! Бо цю падлу зараз ніхто не посадить, всі в одній команді!!!
показати весь коментар
10.06.2025 22:00 Відповісти
+12
Брехлива зелена морда. Це вже навіть не дивує - дивує інше, що ще намагається щось тупанути у виправдання. Але зелені настількі тупі, що навіть прикрити свій срам не можуть. Все тримається на продажності "правоохоронців" і мовчазному терпінню наріду. Безкарність - вона така, нахабна, цинічна і паскудна річ....
показати весь коментар
10.06.2025 22:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тепер зрозуміло чому Стерненко з Бігусами на Гончаренко лаяться
показати весь коментар
10.06.2025 21:53 Відповісти
Яка міністр, така й юстиція - суцільна корупція.
показати весь коментар
10.06.2025 23:39 Відповісти
показати весь коментар
10.06.2025 23:50 Відповісти
Справа в тому, що і мені цікаво, звідки гроші у тих, хто вів замовні розслідування. Чи ти забув про справи Свинарчуків, Гладковського, Порошенка? До речі, саме Бігуси підштовхнули мудрий, але не думаючий нарід України зробити фатальну помилку, а зараз не мають сміливості визнати це. Де, наприклад, розслідування Бігусів з приводу тієїж самої Стефанішиної?
показати весь коментар
11.06.2025 06:50 Відповісти
Дают полизать сраку зЕ бигусам и стерненко
показати весь коментар
11.06.2025 01:21 Відповісти
Набрала вже достатньо, можно і звільнити!!! Бо цю падлу зараз ніхто не посадить, всі в одній команді!!!
показати весь коментар
10.06.2025 22:00 Відповісти
ПомініСТИРИЛА і досить.
показати весь коментар
10.06.2025 22:06 Відповісти
Хіба що послицею в Монако. Звісно, якщо є диплом по міньету.
показати весь коментар
10.06.2025 22:14 Відповісти
Хіба вона не є фігурантом корупційної справи, яка тягнеться вже кілька років?
показати весь коментар
10.06.2025 22:14 Відповісти
Пригадую, що радник Стефанішиної облаяв нецензурними словами ветерана на протезах, що працював у ветеринарній клініці в Одесі. Якщо такій радник, то моральним якостям Віце-прем'єрки не дивуюсь. Балотувалась у ВРУ в 2019 році від партії "Українська стратегія Гройсмана" - не пройшла, але втерлась до "Слуг народу" і зробила кар'єру.
показати весь коментар
10.06.2025 22:15 Відповісти
Брехлива зелена морда. Це вже навіть не дивує - дивує інше, що ще намагається щось тупанути у виправдання. Але зелені настількі тупі, що навіть прикрити свій срам не можуть. Все тримається на продажності "правоохоронців" і мовчазному терпінню наріду. Безкарність - вона така, нахабна, цинічна і паскудна річ....
показати весь коментар
10.06.2025 22:18 Відповісти
Гончаренко? Це той, хто за продовження військового стану не голосував? Ну-ну...
показати весь коментар
10.06.2025 22:20 Відповісти
І правда, воно ж так зручно прикриватися військовим станом, ти будеш сидіти на дивані, а хтось замість тебе нехай роками Неньку боронить. Ну-ну...
показати весь коментар
10.06.2025 22:31 Відповісти
а давай но гомику, ти розкажеш, що було б якби військовий стан не продовжили? кацапи перестали б захоплювати території може? і взагалі пішли б геть?
показати весь коментар
11.06.2025 07:33 Відповісти
Я тобі, кацапчику, краще розповім що є дійсно військовий стан - це мобілізація всього суспільства. Всі 100 відсотків, включно з жінками та дітьми мають працювати на фронт. Не можеш, або боїшся, як ти стріляти - ок, стій по 10 годин за станком, роби міни та коптери, працюй санітаром в госпіталях, забезпечуй соціальний супровід важкопоранених Героїв. Але ж ні, ти краще будеш ховатися за спинами, сором'язливо прикриваючи сором папірцем з написом "військовий стан" та ще й плювати в ті спини. Тож знай, гомік завжди значно краще ніж 3,14дар
показати весь коментар
11.06.2025 07:58 Відповісти
Ти хоча б подумав, що бовкнув? Тоді поясни, що таке стан війни?
показати весь коментар
11.06.2025 09:21 Відповісти
Ти не читач, а письменник? Я завжди думаю, коли щось пишу. Якби ти теж, в 2019 думав, можливо, такого тотального колапсу і не було би. А ще якби ти був в темі, то знав би, що ВРУ голосувала за законопроект про продовження військового стану і МОБІЛІЗАЦІЮ! Але ж це не квартал95, це вже дуже складно для твоїх курячих мізків. Як і те, що Гончаренко - єдиний, хто проголосував проти. Важко зрозуміти, що голосування проти апріорі ухваленого законопроекту - засіб привертання уваги щодо його недосконалості?
показати весь коментар
11.06.2025 09:38 Відповісти
гомику, а Україна кому має війну оголошувати?
показати весь коментар
11.06.2025 11:01 Відповісти
*ей ти, підеш в АРМУі забереш ключі. І не вздумай патякати, це все для дітей*.
показати весь коментар
10.06.2025 22:27 Відповісти
Так понимать , все одноразовые как Га*D**ы . накрав дай другому , чемодан, Boeing , Лондон.
показати весь коментар
10.06.2025 23:03 Відповісти
Стефанишина - це стюардеса з ксівою віцепрем"єрки у розʼїздах уркоделегації Єрмака під її типу головуванням?
На днях Володимир Омелян казав, що вона не найгірший варіантпредставництва влади України... Щось не клеїться авторитет Омеляна та слова цієї лярви - "В мене з чоловіком вже намаєс нічого спільного - хіба лиш що ростимо спільних дітей... "
показати весь коментар
11.06.2025 00:47 Відповісти
Гнати ... продажну поганою мітлою, щоб аж в СІЗО зупинилась!
показати весь коментар
11.06.2025 09:07 Відповісти