4049 відвідувачів онлайн

Британія не допомагатиме Ізраїлю перехоплювати іранські удари, - The Telegraph

Британія ввела санкції проти Ірану через ракетний обстріл Ізраїлю 1 жовтня

Велика Британія не брала участі у військовій операції Ізраїлю проти Ірану та не планує допомагати зі збиттям ракет чи дронів у разі можливого удару у відповідь з боку Ірану.

Про це повідомляє The Telegraph, передає Цензор.НЕТ.

Джерела в британських урядових колах заявили, що Лондон не залучався до ударів по ядерних і військових об’єктах Ірану і наразі не має наміру брати участь у перехопленні іранських ракет, як це відбувалося минулого року. Водночас не виключається, що у разі ескалації ситуація може змінитися.

Зазначається, що Велика Британія може перекинути додаткові сили на базу RAF Akrotiri на Кіпрі, де вже дислоковані винищувачі Typhoon, які раніше брали участь в операціях із захисту Ізраїлю.

Відносини між урядом Великої Британії та Ізраїлем останнім часом погіршилися через активну військову кампанію Ізраїлю в секторі Гази.

Удари Ізраїлю по Ірану

Нагадаємо, у ніч проти 13 червня Ізраїль завдав низки ударів по об'єктах Ірану. У Тегерані були вибухи, працювала ППО.

Ізраїль назвав операцію "Левиний народ", в рамках якої ізраїльські літаки атакували десятки цілей в Ірані, пов'язаних з ядерною програмою та іншими військовими об'єктами.

Після цього Ізраїль оголосив надзвичайний стан в країні через загрозу ударів Тегерану у відповідь.

Дональд Трамп заявив, що США захищатимуть себе та Ізраїль в разі відповіді з боку Ірану.

Відомо, що Ізраїль зруйнував важливий ядерний об’єкт Ірану.

Топ коментарі
+22
Точно - давайте підтримувати Ізраіль, а не Україну, яка є жертвою агресії.
Вже 20 тисяч ракет-перехоплювачів, призначених для України, відправили до Ізраілю - життя ізраілітян жеж ціннійші за українські, так, підтримуємо?
А ще ми пітримуємо підвищення цін на нафту - бо ж інакше у кацапів закінчаться гроші на війну - то Ізраіль тепер кацапам допоміг - за один день майже на 20% ціни скакнули - кацапи у захваті просто.
показати весь коментар
13.06.2025 16:04 Відповісти
+12
Про 20 тисяч ракет - це офіційна заява керівництва України взагалі-то. Якщо б це була неправда - це призвело б до міжнародного скандалу.

"путин получает каждый день в бюджет больше миллиона долларов"
Мільон доларів - це навіть не копійки, це взагалі нічого. І ми з задоволенням перестали б прокачувати цю нафту, якби не наші зобов'зання перед Чехією і Словакією. Кацапи сотні мільярдів доларів заробляють на нафті і газі. Це підвищення цін на нафту принесе кацапам десятки, якщо не сотні мільярдів доларів додаткового прибутку - і він весь піде на те, щоб нас вбивати. А ви аплодуєте цій шкоді для України.
показати весь коментар
13.06.2025 16:16 Відповісти
+10
Нас Аятолли бахнути не можуть - ми їм не потрібні. Нас бахкає кацап. І нас цікавить, щоб у кацапа було менше засобів для цього. А на релігійних фанатиків десь там далеко нам має бути насрати. Бо нас зараз тут хочуть знищити фашиські фанатики з Московії.
показати весь коментар
13.06.2025 16:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дарма, бо Іран цього прогину не оцінить, а розцінить як слабкість.
Почали - то треба вже закінчувати.
показати весь коментар
13.06.2025 15:57 Відповісти
показати весь коментар
13.06.2025 16:16 Відповісти
А мені насрати на Ізраіль так само, як Ізраілю насрати на Україну.
Я не відмазки шукаю, на відміну від вас, я не підтримую те, що ослаблює Україну і посилює кацапню, а ви - підтримуєте. Чому ви підтримуєте те, що шкодить Україні - не зрозуміло - тут або у вас розуму немає, або ви кацапка і проти України.
показати весь коментар
13.06.2025 16:35 Відповісти
Краще стрибок цін на нафту, ніж релігійний фанатик з бімбою.
То вам не пончик, який хитрий, лише погрожує.
Аятоли і бахнути можуть. У них бункери міцні, а пересічні через одного не проти шахідами стати.
показати весь коментар
13.06.2025 16:12 Відповісти
Нас Аятолли бахнути не можуть - ми їм не потрібні. Нас бахкає кацап. І нас цікавить, щоб у кацапа було менше засобів для цього. А на релігійних фанатиків десь там далеко нам має бути насрати. Бо нас зараз тут хочуть знищити фашиські фанатики з Московії.
показати весь коментар
13.06.2025 16:19 Відповісти
Вас особисто просто зараз кацапи бахкають?
показати весь коментар
13.06.2025 16:26 Відповісти
Позавчора бахкали біля мене особисто і до того 5 ночей підряд. А ви десь у карпатських горах ховаєтесь, що вас не бахкає і вас більше аятолли цікавлять, ніж кацапи?
показати весь коментар
13.06.2025 16:32 Відповісти
Я питаю, по вам особисто бахнуло? Шибки вибило, стіни-дах пошкодило?
показати весь коментар
13.06.2025 16:33 Відповісти
Будинок в 300-400 метрах від мене знищило ракетою повністю. Шибки я вже міняв у себе особисто. А ще я живу в країні, яку хочуть знищити не аятолли, а кацапи. А ви десь в іншому місці, мабуть, живете, якщо вам краще посилення кацапів і послаблення України, аби тільки щось якимсь аятоллам було.
показати весь коментар
13.06.2025 16:38 Відповісти
Вам яка справа до цієї країни, до якихось аятол?
Міняйте вчасно шибки.
І не лізьте у речі, що не стосуються вас безпосередньо.
показати весь коментар
13.06.2025 16:40 Відповісти
Ці речі стосуються мене беспосередньо, довбню тупий! Бо кожен відсоток підвищення ціни на нафту - це плюс сотні, тисячі та десятки тисяч кацапських дронів, ракет та бомб проти України.

А ви це підтримуєте, як і послаблення допомоги Україні на користь Ізраілю.
То ви кацап чи ідіот?
показати весь коментар
13.06.2025 16:44 Відповісти
Якщо ви не в ЗСУ або іншій силовій структурі, що безпосередньо втягнута в протистояння русні, то все, чим війна стосується вас безпосередньо - це вибиті шибки у вашому власному помешканні. От на них, будь ласка, і зосередьтесь, а не вчіть тут жити людей, до яких ви безпосереднього відношення не маєте.
показати весь коментар
13.06.2025 16:49 Відповісти
Ідіот, якщо прилетіло в 300 метрах від мого будинку - то наступного разу може прилетіти і в мій.
А я зосереджений на тому, щоб моя країна не програла Велику Відчизняну Війну проти казапських загарбників. Тому я займаюся розробками для цього і ще доначу немалі суми на дрони. А ідіоти накшталт вас з тою кацапкою Бобровою, радіють що Україні тепер буде важче, а кацапам легше, бо ідіотам якісь аятолли заважають.

"а не вчіть тут жити людей"
От і не вчи тут людей жити, довбню тупий.
показати весь коментар
13.06.2025 18:33 Відповісти
Вчите тут якраз ви, вказуючи всім, куди дивитись, а куди - зась.
Всього лише екстраполював ваш ізоляціоністський підхід, не більше того.
І навіть знаю таких людей. Які вважають, що треба жити як жив, бо війна - то виправдання для лохів.
показати весь коментар
14.06.2025 20:20 Відповісти
А ви той ще неадекват. Я вас не вчив і не казав вам, що мав потрібно робити. а що ні - я виказував своє ставлення до події.
Ви ж навпаки - конкретно по-хамські вказували мені, що мені потрібно робити, а що - ні. А потім звинуватили мене у тому, чим займалися самі. У вас там явно кацапсько-польська суміш у крові - дуже типова поведінка на шось середнє між кацапом та поляком - обидва гороовисті і обидва завжди себе білим та пушистим вважають.
показати весь коментар
14.06.2025 22:25 Відповісти
Ви, я так розумію, Відчизняну Війну вже виграли у себе в голові, раз вас понесло виховувати диктатури за 10 тисяч км від України?
А нам потрібно зосередитись на своїх величезних проблемах, а не підтримувати те, що послаблює нас і посилює нашого ворога.
За цим так і чутно русняве
не смотрите, хохлята, вверх, не ваш уровень. Это мы, русские, ко всему отношение имеем, а вам - навоз копытцем ковырять, в дела великих - не лезть. Даже мысленно. Не доросли, убогие.
показати весь коментар
14.06.2025 22:39 Відповісти
А, ну тобто я вірно вас прорахував - кацапо-поляк з гонором замість розуму в башці.
І так, я писав НАМ - тобто - МЕНІ і іншим українцям. Ви ж писали "Міняйте вчасно шибки.
І не лізьте у речі, що не стосуються вас безпосередньо". Тобто я писав про СЕБЕ і інших українців, ви хамили особисто МЕНІ, особисто мені розповідаючи, що я не достойний щось там вилазити за мені своїх шибок не те. шо ти, шмат гонорливого лайна, вірно? Ти ж себе вищою расою вважаєш?
показати весь коментар
14.06.2025 23:27 Відповісти
Судити за прізвищем про національність - то таке собі.
Тим більше, що прізвище не гарантовано справжнє.
Сварка з переходом на особистості мені не цікава.
Сказав те, що сказав.
Як ви це почули - ваша особиста справа.
Діла до якої мені немає.
показати весь коментар
15.06.2025 10:47 Відповісти
На особистості перейшов саме ти, коли у хамській манері заявив, що я маю займатися своїми шибками і не лізти туди, куди лізеш ти. Тому, пнх, кацапополяк.
показати весь коментар
15.06.2025 13:08 Відповісти
давайте смотреть трезво! Украине выгодно это, первое, родина шахедов, сейчас дала заднюю на поставку Рашке военной помощи, и наоборот запросила у Рашки помощи. ***** сейчас на шпагате, так как отказался помогать! типа не ко времени, это показало его не надёжным партнёром. второе, перед этим были поставлены системы ПВО от Рашки, которые были вынесены Израилем первой волной. Репутационное падение систем ПВО Рашки. повышение на 13 процентов нефти, это условное значение. надо смотреть по чем торгуется Urals. так вот там повышения на него доли процента!
показати весь коментар
13.06.2025 16:34 Відповісти
Україні не вигідна будь-яка війна на близькому сході.
Бо це змістить фокус наших партнерів з України на близький схід. позбавить Україну частини допомоги, це вже призвело до підвищення цін на нафту, тобто - до посилення кацапні. Щодо підвищення на Уралз - кожен +1% - це мільярди доларів на ракети проти України.
показати весь коментар
13.06.2025 16:40 Відповісти
у росії вже замкнутий цикл виробництва шахедів. Tierre абсолютно правий
показати весь коментар
14.06.2025 00:49 Відповісти
Відправили американським військовим, а не Ізраїьлю.
показати весь коментар
13.06.2025 16:38 Відповісти
Україна не "смелбчак"?
показати весь коментар
13.06.2025 16:05 Відповісти
А Ізраїлі скільки % смільчаків?
показати весь коментар
13.06.2025 16:45 Відповісти
А де ви прочитали про кількість смільчаків в Україні?
показати весь коментар
13.06.2025 17:31 Відповісти
Бобр, не бачу сенсу з тобою сперечатися.
показати весь коментар
13.06.2025 16:46 Відповісти
цей "смельчак" мужньо вилизав очко *****, мабуть цьому нам треба в нього повчиться?
показати весь коментар
13.06.2025 16:21 Відповісти
Ви мабуть спали дивлячись Дождь, бо ми вже не вчимось а вчимо і конкуруєм в креативі !
показати весь коментар
13.06.2025 18:20 Відповісти
гарна позиція:
"нас там нема", "це не ми"
нахіба ***** та іншим світовим терористам давати приводи?
показати весь коментар
13.06.2025 16:01 Відповісти
Росія могла би бомбити Ізраїль?
показати весь коментар
13.06.2025 16:08 Відповісти
у вас є сумніви?
показати весь коментар
13.06.2025 16:08 Відповісти
А британці нічого не починали. Для чого їм туди влізати?
показати весь коментар
13.06.2025 16:01 Відповісти
Здрається, Девід Кемерон сказав, що "диктатури загрожують нашому способу життя".
Якщо їх не *******, вони рано чи пізно вирішать, що можуть всім довкола вказувати, як правильно жити. Ну точно як русня. Але ті хоча б не забороняють бухати та не змушують молитись по п'ять разів на день.
показати весь коментар
13.06.2025 16:16 Відповісти
Ви, я так розумію, Відчизняну Війну вже виграли у себе в голові, раз вас понесло виховувати диктатури за 10 тисяч км від України?
показати весь коментар
13.06.2025 16:20 Відповісти
Мова йде про Великобританію.
А нам, значить, не можна сягати думкою за межі "свинарника". Рівень не той, вірно?
показати весь коментар
13.06.2025 16:25 Відповісти
А нам потрібно зосередитись на своїх величезних проблемах, а не підтримувати те, що послаблює нас і посилює нашого ворога.
показати весь коментар
13.06.2025 16:33 Відповісти
Усі політики брешуть і ті новини копійки не варті.
показати весь коментар
13.06.2025 16:03 Відповісти
Британія - не США. Вона не зможе підтримувати Іран і Україну. Тому їхня позиція зрозуміла і близька для нас.
показати весь коментар
13.06.2025 16:04 Відповісти
А США зараз кого підтримують окрім власних обісцяних штанів в Каліфорнії?
показати весь коментар
13.06.2025 16:06 Відповісти
Ізраїлю з Україною б мутити тему, але ж парадокс, що Ізраїль орієнтується на Західних нікчем які тільки можуть кинути та занепокоїтися цим фактом. І Україна в такій же ситуації. А Ізраїль не хоче Україну підтримувати. Хоча це б було взаємовигідно. Коротше,повний абсурд.
показати весь коментар
13.06.2025 16:05 Відповісти
Україна і Ізраіль - конкуренти на отримання західної допомоги. Яку саме тему ми маємо "мутити"?
Ізраіль не цікавить підтримувати Україну, Ізраіль цікавить, щоб підтримували Ізраіль. Так само й Україну цікавить, щоб підтримували Україну, а не Ізраіль. А ще Україну цікавить, щоб ціни на нафту падали, щоб зменшувались доходи на Московії, а ізраіль своїми діями ці ціни підіймає.
показати весь коментар
13.06.2025 16:07 Відповісти
ну, хоч хтось не жере єврейську пропаганду а головою думає.
показати весь коментар
13.06.2025 16:08 Відповісти
Британці ніколи Ізраїль не любили.
показати весь коментар
13.06.2025 16:16 Відповісти
"Британці ніколи Ізраїль не любили"

что значит не любили? можно сказать враги, израилитяне в свое время выдавили британцев из палестины
показати весь коментар
13.06.2025 16:49 Відповісти
Та ти що! Я ж і не знав! Я ж просто так написав "не любили". Який ти розумний... прям у рамку не засунеш)))
показати весь коментар
13.06.2025 18:36 Відповісти
"Та ти що"

я рад за тебя. но я просто констатировал, а ты сразу в кисель вылился
показати весь коментар
13.06.2025 19:00 Відповісти
констатировал - ваууууууу....
показати весь коментар
13.06.2025 21:31 Відповісти
Так і іранські ракети через Британію летіти явно не будуть, так що якби навіть британці захотіли допомогти Ізраїлю, то змогли б його підтримати хіба що морально.
показати весь коментар
13.06.2025 16:39 Відповісти
Про британську авіабазу на Кіпрі щось знаєш?
показати весь коментар
13.06.2025 17:15 Відповісти
мне кажется, что в данном случае это такой закидон в сторону штатов, мол вы на нашей стороне украине не хотите помагать, мы не будем помогать на вашей
показати весь коментар
13.06.2025 16:50 Відповісти
Все европейское оружие закончилось когда помогали Израилю в прошлый раз. И не надо смеяться, в тот день Иран стрелял много раз.
показати весь коментар
13.06.2025 17:15 Відповісти
що за нова мавпа в цирку кацапських тролів, що за Галя з реклами Колгейта? чи вона сподіваеться язиком отримати громадянство ізраїльське?
показати весь коментар
13.06.2025 17:17 Відповісти
Как британцы прогнали там турков, так евреи местные и понаехавшие стали британцам гадить, а то и бороться с ними, всё закончилось провозглашением независимости от Британской империи, поэтому у бриттов нет особого сочуствия к Израилю
показати весь коментар
13.06.2025 18:24 Відповісти
ВСЕ ТАКИЕ НОВОСТИ ПРОСТО ДЛЯ ДИСБАЛАНСА ТЕРОРИСТОВ!ПРАВИЛЬНО ТАК ДЕРЖАТЬ!!!СДЕСЬ ТОЖЕ ВОЙНА!!!!
показати весь коментар
13.06.2025 21:55 Відповісти
ЧЕМ БОЛЬШЕ ЗДРАВОМЫСЛЯЩИХ ТУТ!ТЕМ МЕНЬШЕ ДЫБИЛОВ ТАМ!
показати весь коментар
13.06.2025 21:56 Відповісти