10250 відвідувачів онлайн

Трамп більше не збирається розмовляти з Путіним

Трамп не хоче розмовляти більше з Путіним

Президент США Дональд Трамп заявив, що більше не збирається розмовляти із диктатором Володимиром Путіним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це лідер США заявив під час двосторонньої зустрічі з прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.

У Трампа запитали щодо його розчарування Володимиром Путіним та тим, що той брехав йому про свої наміри в Україні.

"Ну, я не хочу використовувати слово "брехав". Все, що я знаю, що ми б добре поговорили і здавалося тричі, що у нас буде припинення вогню і, можливо, мир. ... І раптом ракети летять на Київ та інші міста. І я питаю: "Що це все означає?", - сказав він.

 Трамп заявив, що розмовляв із Путіним 3-4 години тому.

"І виглядало так, ніби ми вже на шляху. А потім я казав: забудьте про це. І я більше не збираюся говорити. Знаєте, таке траплялося вже забагато разів, і мені це не подобається", - додав лідер США.

Нагадаємо, 28 липня 2025 року Трамп заявив, що не бачить "жодного прогресу" у врегулюванні війни між Росією та Україною, тому скорочує термін для досягнення перемирʼя до 10-12 днів.

Топ коментарі
+17
Трамп більше не збирається розмовляти з Путіним

Як ******** казати покійний тато, "Зарікалась свиня гімна не їсти!"
показати весь коментар
28.07.2025 17:24 Відповісти
+10
Невже ***** в бункері заковбасять?
показати весь коментар
28.07.2025 17:23 Відповісти
+9
Коли Трамп під наглядом дорослих людей (в даному випадку Стармером), він іноді каже розумні реі. Але як тільки поряд дорослих людей немає - все до гори дригом..
показати весь коментар
28.07.2025 17:27 Відповісти

Завантаження...