4162 відвідувача онлайн

Шанси на зустріч Зеленського і Путіна зростають. Терпець Трампа щодо війни уривається, - Кислиця

Кислиця прокоментував можливу зустріч Зеленського і Путіна

Шанси на зустріч Володимира Зеленського та Володимира Путіна з метою припинення війни зростають, оскільки президент США Дональд Трамп відкрито висловлює своє невдоволення затягуванням Росією переговорного процесу.

Про це заявив перший заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця у коментарі Укрінформу, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що не може коментувати слова міністра закордонних справ Туреччини Хакана Фідана про можливу зустріч президентів України та Росії, оскільки не знає всього контексту, в якому вони були сказані, "а це дуже важливо".

"У мене немає першоджерела його слів, можливо, він має на увазі користь від трьох проведених зустрічей у Стамбулі. Можливо, він відчуває, що шанс на таку зустріч зростає. І він дійсно, хочеться вірити, зростає, тому що Москва усвідомлює, що у Вашингтона уривається терпець. Розумієте, можна гратися з друзями, можна гратися з колегами, але гратися з президентом Сполучених Штатів у такі ігри не можна", - сказав Кислиця.

Дипломат також зазначив, що питання саміту лідерів обговорювалося ще під час першої зустрічі делегацій у Стамбулі.

За його словами, російська сторона не відкидала можливість такої зустрічі, але вимагала від України виконати їхні вимоги.

Кислиця наголосив, що Росія намагається спотворювати логіку переговорів, вважаючи, що "президенти мають лише схвалювати щось, що зробили експерти".

"Але тут має бути інша логіка. Тут мусить бути логіка, що правитель Кремля має чітко сказати всім своїм підлеглим, що вони мають оформити принципові домовленості лідерів, а не навпаки. Інакше ми будемо так ще роками зустрічатися. І це те, що потрібно російській стороні", - зауважив перший заступник міністра.

Він додав, що російська сторона замість реального вирішення питання завершення війни намагається вибудувати "інфраструктуру безкінечних розмов" і запропонувати це Трампу.

Топ коментарі
+25
Куда в этот раз Янелох собирается смотреть }{уйлу "в поисках там мира"?
показати весь коментар
28.07.2025 22:37 Відповісти
+13
зустріч - А навіщо ? ***** знов будет казати бімбіли Бімбасс, НАТО у кордонів сосії, та іншу херню .

Але ця зустріч може бути тільки для того щоб показати Трампу, що ***** не хоче миру.
показати весь коментар
28.07.2025 22:38 Відповісти
+11
***** та ********* будуть домовлятися, як непаливно продовжити війну.
показати весь коментар
28.07.2025 22:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Куда в этот раз Янелох собирается смотреть }{уйлу "в поисках там мира"?
показати весь коментар
28.07.2025 22:37 Відповісти
Мабуть, проведе повне анатомічне обстеження в пошуках.
показати весь коментар
28.07.2025 22:40 Відповісти
Он ещё и проктолог, а не только роялист?
показати весь коментар
28.07.2025 22:41 Відповісти
Я проктолог-рояліст
Замість миру знайду глист.
показати весь коментар
28.07.2025 22:45 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=tkOyqsjsR0k

Як вова підготувався до зустрічі з хйлом та й взагалі ПРо крутого бакалавра юридичних наук вову та його МАРОДЕРНЮ - в усіх фарбах та гранях гумору та сміху крім сльози від Генера СБУ Омельченко (про Юлю там теж)
показати весь коментар
29.07.2025 05:05 Відповісти
й ПРо вагнергейт й та багато про що та про кого...
показати весь коментар
29.07.2025 05:07 Відповісти
зустріч - А навіщо ? ***** знов будет казати бімбіли Бімбасс, НАТО у кордонів сосії, та іншу херню .

Але ця зустріч може бути тільки для того щоб показати Трампу, що ***** не хоче миру.
показати весь коментар
28.07.2025 22:38 Відповісти
Факан Кідан - не обдурить )))

вір йому, Сергійко Кислиця, як собі
показати весь коментар
28.07.2025 22:39 Відповісти
***** та ********* будуть домовлятися, як непаливно продовжити війну.
показати весь коментар
28.07.2025 22:40 Відповісти
Про Газу дуже сподобалося.
Можна було б додати, що виключно вагітних жінок, дітей та старих.
показати весь коментар
28.07.2025 23:20 Відповісти
Впевнений.

За чиїми джерелами? Не мінздраву Хамас та підрозділу ООН у Газі, який був розформований за сприяння терористичній двяльності?

А ще є свіжі фоточки голодуючих дітей Гази 10-річної давнини з Ємену.
показати весь коментар
28.07.2025 23:32 Відповісти
Ось тобі прмклад з BBC:
Утім, одну розбіжність все ж таки продовжують гаряче обговорювати - це кількість загиблих після вибуху в лікарні Аль-Ахлі в місті Газа 17 жовтня.

Міністерство охорони здоров'я заявило, що там вбили 500 людей, пізніше цю цифру уточнили до 471.

І все начебто норм - питання тільки 471 чи 500. От тільки нема однієї дрібниці - вибух стався через падіння кривої хамасівської ракети, що вже достоменно доведено.
показати весь коментар
28.07.2025 23:49 Відповісти
Трамп вже на Пуйла забив. А Зеля все мріє на коліна впасти "Прастітє мєня..."?
показати весь коментар
28.07.2025 22:41 Відповісти
Нема там шансiв, i Трумп тут нi до чого
показати весь коментар
28.07.2025 22:41 Відповісти
Стаття про заяву шановного Сергія Кислиці, а на світлині - хрін зна хто.
показати весь коментар
28.07.2025 22:42 Відповісти
Зате в іншому в нас дуже великі шанси. дякувати кловунам з кварталу95 і вумному наріду.

Європейська комісія пригрозила припинити будь-яку фінансову допомогу Україні, пише Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Депутатка Верховної Ради України та колишня віцепрем'єр-міністерка з європейських справ Іванна Климпуш-Цинцадзе підтвердила виданню, що відповідний сигнал від ЄС дійсно надійшов. За її словами, у документі наголошується, "що фінансова допомога через ЄС буде заморожена, якщо ситуація з антикорупційними органами не буде вирішена". Ми говоримо про весь наступний платіж, а не лише про його частину».

Фінансова допомога в рамках Фонду допомоги Україні має становити 50 млрд євро до 2027 року і переважно надходитиме безпосередньо до державного бюджету України.
показати весь коментар
28.07.2025 22:44 Відповісти
Зустрітися, щоб що? От навіть впертий Трамп з пуциним зустрічатися не хоче. А слабенькому у розмові і схильному до піддавків Зєлєнскому так зустріч взагалі протипоказана. Хіба що він вирішив пуцина задушити голими руками? 🤔
Жартую! 😊
показати весь коментар
28.07.2025 22:44 Відповісти
Якби він це зробив, його б моментально возвели в ранг святого
показати весь коментар
29.07.2025 11:01 Відповісти
Воно слабеньке не тільки у розмові, там без папірця повний гаплик, воно слабеньке взагалі головою. А з тим маніяком повинна розмовляти розумна, освічена, досвідчена людина, та ще й без тягаря компромату. Хоч щось з перерахованого у хрипуна є?
показати весь коментар
29.07.2025 14:28 Відповісти
Бовдур прям марить ще раз ***** в очі заглянути
показати весь коментар
28.07.2025 22:46 Відповісти
Що мають обговорювати Зеля та ***** в такому рандеву?
Капітуляцію України?
Чи капітуляцію НАТО з колонізацією України *****м??? - адже саме такі вимоги ***** висуває в своїх ультиматумах з грудня 2021 року!
То в такому випадку поруч з ЕрЗе мають сидіти Макрон+Стармер+Мерц+Туск! І про саме такий скалад переговорників Сибіга має наголошувати!
показати весь коментар
28.07.2025 22:49 Відповісти
Та не,Європейці не будуть брати учвсть у капітуляції,це ж не перемогу ділити.
показати весь коментар
28.07.2025 22:53 Відповісти
чому ***** з великої літери ?
показати весь коментар
28.07.2025 23:30 Відповісти
бо з маленької - це другий логін Зелі. А що, не схоже?
показати весь коментар
31.07.2025 11:32 Відповісти
Якась дурня… Нащо? Чтоби что?
показати весь коментар
28.07.2025 23:13 Відповісти
Exactly. Те саме подумав. Кислиця раніше наче справляв враження адекватного спеціаліста....
показати весь коментар
29.07.2025 00:14 Відповісти
Він говорить те що йому сказав Зеленський.
показати весь коментар
29.07.2025 09:13 Відповісти
Там каже не блазень, завгосп там керує.
показати весь коментар
29.07.2025 14:29 Відповісти
Щоб війну закінчити. Ця дивна, невідома українцю, річ називається «дипломатія». Їй навчаються суспільства, яким не ***** на життя і права людини
показати весь коментар
29.07.2025 11:02 Відповісти
>суспільства, яким не ***** на життя і права людини

То до чого тут росія? Можете дати хоча б один приклад успішної дипломатії з москалями?
показати весь коментар
29.07.2025 11:34 Відповісти
Можу. Мінські домовленості.
показати весь коментар
29.07.2025 13:11 Відповісти
показати весь коментар
29.07.2025 14:51 Відповісти
https://web.archive.org/web/20220222170941/https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/22/7325005/
показати весь коментар
30.08.2025 12:57 Відповісти
Ці два окурка вже зустрічалися. Це був перший крок до повномасштабного вторгнення.
показати весь коментар
28.07.2025 23:25 Відповісти
зезрадник" буде спасати шкіру куйла,здачею українських територій
показати весь коментар
28.07.2025 23:45 Відповісти
Для чого Зеленському зустрічатися з Путіним?

Послухати ще раз "речовку" Путіна, стару пластинку, яку Путін крутить ще з часів нападу на Грузію і для того щоб Путін показав Зеленському папочку на нього і його челядь, дав послухати плівки Мандича і інших - ще з часів СССР&КГБ всі адміністративні будівлі Києва, областей, включаючи ліфти і туалети нафаршировані мікрофонами і відеокамерами, які транслюють "радіо у мікрофона" ФСБ, як і телефони... ?
показати весь коментар
29.07.2025 01:29 Відповісти
пу недоговороздатний але дід живе в своєму садочку
показати весь коментар
29.07.2025 02:05 Відповісти
Що пуйлу, що зєлє війна необхідна для їх виживання, політичного, а може і фізичного. І вони будуть домовлятись про мир???
показати весь коментар
29.07.2025 05:31 Відповісти
Іван, ти це бачив? бабка в лабутенах таки корупціонерка💩
показати весь коментар
29.07.2025 10:13 Відповісти
Ішак - повний нуль, який нічого не вирішує. Зустріч цього обкуреного мудака може привести лише до капітуляції.
показати весь коментар
29.07.2025 06:56 Відповісти
І про що проросійський клоун буде говорити з злочинцем кривавим терористом ? може про капітуляцію ,перестаньте гратись в цю дурню ,замість того що б думати як стабілізувати фронт.
показати весь коментар
29.07.2025 08:30 Відповісти
Навіщо та зустріч Зеленському ? Щоб залишитись гауляйтером ?
показати весь коментар
29.07.2025 09:12 Відповісти
у зєлі ідея фікс "зустрітися з пуйлом". так, це потішить роздуте самолюбство смарагдового.
а що це дасть Україні? закріплення за росією захоплених територій? зняття з пуйла всіх санкцій? відтермінування війни на місяць???
показати весь коментар
29.07.2025 09:36 Відповісти
наш Лідор отримає пайцзу на управління Малоросією. Можна буде Парашенку посадити
показати весь коментар
29.07.2025 10:11 Відповісти
Після відмови від антикорупційних інститутів він дійсно може ярлик на на керування Україною від Путлера отримати .
показати весь коментар
29.07.2025 10:20 Відповісти
на концерті Кобзона... бажано на концерті Кобзона
показати весь коментар
29.07.2025 10:07 Відповісти
!!!!!!!!!!
показати весь коментар
29.07.2025 10:49 Відповісти
Кислиця бреше ! Трампу це не потрібно, це потрібно Зеленському.
показати весь коментар
29.07.2025 10:17 Відповісти
Зростають шанси на те, що зеленський поїде до путіна набагато раніше. І не в Стамбул, а в Ростов
показати весь коментар
29.07.2025 10:57 Відповісти
А от цього допустити ніяк не можна. Тільки суд, або варіант Каддафі.
показати весь коментар
29.07.2025 14:31 Відповісти
Який Зеля щасливий на цім фото. Здійснилась мрія. Він ***** бачив