10644 відвідувача онлайн

Путін не сприймає ультиматуми Трампа серйозно, - Sky News

Ультиматиум Трампа Путін не налаштований серйозно

Російський диктатор Володимир Путін навряд чи серйозно сприйняв новий ультиматум лідера США Дональда Трампа, який вимагає досягнення угоди про припинення вогню в Україні протягом 10-12 днів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Sky News.

Автор зазначає, що у Кремлі відчуватимуть дежавю, оскільки такі заяви з боку Трампа вже лунали, проте за ними не йшли дії. У березні Трамп казав, що "розлючений" на Путіна, у квітні закликав РФ припинити вогонь та підписати угоду. А в травні передав сигнал Україні та Європі, що готує масштабні санкції проти РФ у разі відсутності перемир'я.

"Але припинення вогню досі немає. І досі немає (нових) санкцій. Варто також пам'ятати, що Путін не схвалює ультиматуми. Вони, як правило, мають протилежний ефект. Просто подивіться, який вплив мав 50-денний термін Трампа – нульовий", - йдеться в матеріалі.

Після попереднього тиску з боку США, Росія лише посилила свою риторику, вкотре наголосивши на намірі "досягти поставлених цілей".

Відтак, поки Білий дім не запровадить санкції, Кремль, ймовірно, продовжуватиме обрану ним лінію.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що планує зменшити 50-денний термін, який дав диктатору РФ Володимиру Путіну на досягнення домовленостей з Україною для врегулювання війни, бо "дуже розчарований" ним.

Топ коментарі
+19
ультиматум треба підкріпити Атакамс і Томагавками тоді з нього буде толк .
показати весь коментар
29.07.2025 09:25 Відповісти
+11
Ну, звісно, не сприймає серйозно. Це ж просто ще одні санкції. А він їх навчився обходити. Так само як і його жовтопикі друзяки.
показати весь коментар
29.07.2025 09:23 Відповісти
+11
Путіну все сходило з рук, тому і не сприймає погрози.
Але, по суті, він сцікун і коли грім гряне - воно обісреться!
Так було коли затонув "курск", "москва", збили "Боінг", вагнеровці йшли на москву...
показати весь коментар
29.07.2025 09:24 Відповісти

Завантаження...