8663 відвідувача онлайн

Уряд схвалив проєкт розпорядження про звільнення Гайдая з посади голови Мукачівської РДА, - Свириденко

гайдай

Кабінет Міністрів направить президентові проєкт розпорядження про звільнення з посади голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая.

Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Свириденко за підсумками позачергового засідання уряду 2 серпня, інформує Цензор.НЕТ.

"Уряд вирішив направити президентові проєкт розпорядження про звільнення з посади голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая", - сказано в повідомленні.

Корупційна схема на дронах

Нагадаємо, сьогодні, 2 серпня 2025 року, президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь директора НАБУ Семена Кривоноса та очільника САП Олександра Клименка. Зазначалося, що були викриті на хабарі один із народних депутатів України, також очільники районної та міської адміністрацій, військовослужбовці Національної гвардії України.

Крім того, у НАБУ повідомили, що викрито масштабну корупцію при закупівлі БпЛА та засобів РЕБ за завищеними цінами, серед фігурантів - чинний нардеп.

У Центрі протидії корупції повідомили, що серед фігурантів справи - нардеп від Слуги Народу Олексій Кузнєцов.

Раніше повідомлялося, що серед осіб, яких НАБУ і САП викрили в корупційній схемі на закупівлі дронів для військових, є Сергій Гайдай - колишній голова Луганської ОВА, а нині - голова Мукачівської райдержадміністрацію.

Топ коментарі
+11
Ішак разом з своїм шапіто розігрують виставу боротьби з корупцією.
показати весь коментар
02.08.2025 21:58 Відповісти
+6
Декларація Кузнєцова. Ви не повірите! Він ще й отримував соціальну допомогу, а його дружина ВПО! Яка ганьба.
ватнік Zемленський татусьові $200/місяць виплату оформив
показати весь коментар
02.08.2025 21:59 Відповісти
+4
Всі крадуть…, якщо тобі здається, що хтось не краде, його просто ще не викрили…
показати весь коментар
02.08.2025 22:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ішак разом з своїм шапіто розігрують виставу боротьби з корупцією.
показати весь коментар
02.08.2025 21:58 Відповісти
віслюка ставлять в стійло.
показати весь коментар
02.08.2025 23:12 Відповісти
Декларація Кузнєцова. Ви не повірите! Він ще й отримував соціальну допомогу, а його дружина ВПО! Яка ганьба.
ватнік Zемленський татусьові $200/місяць виплату оформив
показати весь коментар
02.08.2025 21:59 Відповісти
Таке враження що всі хто при владі хоч в Києві, хоч на місцях таким чином"заробляють".Все зводиться до фрази януковича :"Син у мене роботящий."
Всі вони роботящі.
показати весь коментар
02.08.2025 22:03 Відповісти
на дня зникне з України
показати весь коментар
02.08.2025 22:04 Відповісти
Всі крадуть…, якщо тобі здається, що хтось не краде, його просто ще не викрили…
показати весь коментар
02.08.2025 22:17 Відповісти
Навіщо звільнили? Чернишова не звільняли, навіть відстоювали його незамінність на посаді. Чи Гайдай не в числі тих незамінних менеджерів?
показати весь коментар
02.08.2025 23:11 Відповісти
в Україні причин для звільнення чиновника будь якого рівня може декілька. 1). Крав але скрисятничав- не ділився з начальством.2). крав але забагато - не по чину брав(і не ділився з начальством). 3). Не крав або крав замало - начальство не рзуміло навіщо він там сидить - не вміє працювати. 4). Крав але дозволяв собі гавкати на керівництво. 5). Крав достатньо але на його посаду знайшовся більш наближений свій, який крастиме більше. так що маса причин))
показати весь коментар
03.08.2025 10:42 Відповісти
На жаль Мукачево,Як було центром контрабанди та переправки уклоністів за кордон - так і залишиться ним...Можливо хтось і наведе там лад,але це буде диво дивне....Там клани,як у Сіцилії - десятиріччями існують..скупують на корню усіх...а зараз взагалі не питання...Біда.
показати весь коментар
02.08.2025 23:37 Відповісти
всі прикордонні регіони однакові, хоч Закарпаття, хоч Луганська область, хоч Харківська, хоч яка..., всюди контрабас, митники, що втратили береги, та будують маєтки... різні мутні історії...