7391 відвідувач онлайн

Підлітки не змогли зайти в укриття під час ракетної атаки на Миколаїв: поліція почала розслідування

Зачинене укриття в Миколаєві під час ракетної атаки 2 серпня

У Миколаєві в ніч із 2 на 3 серпня під час оголошеної повітряної тривоги та російської ракетної атаки група підлітків не змогла потрапити до укриття в одному з житлових районів — двері сховища були зачинені. Поліція розпочала розслідування. 

Про це повідомила поліція Миколаївщини, інформує Цензор.НЕТ.

Невдовзі після обстрілу місцевий ресурс "Корабелов.інфо" оприлюднив звернення читача, де й описується ситуація з дітьми.

"Не знаю, до кого звертатись... Діти під час тривоги намагались потрапити до укриття в ДК "Металургів". Усе зачинено. Ніхто їх не впустив. І вони стояли обійнявшись під час вибуху. Просто чекали вибух просто неба. Вибух стався за 300 м від них... І моя донька — серед тих дітей. Істерика в дітей досі. Дітям від 14 до 17 років", - йдеться в дописі.

Правоохоронці перевірили інформацію — факт, викладений у повідомленні, підтвердився.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 135 Кримінального кодексу України — залишення у небезпеці. Відповідно до санкції статті, порушникам загрожує до двох років позбавлення волі.

Наразі триває досудове розслідування. Поліцейські встановлюють усі обставини події та проводять необхідні слідчі дії.

Нагадаємо, ввечері суботи, 2 серпня, російські окупанти атакували Миколаїв. Постраждали семеро людей –– чотирьом із них медичну допомогу надано на місці.

Топ коментарі
+3
а розмінований Чонгар - це залишити в небезпеці ?

а не попередити Україну про наступ русні (бо економіка впаде) - це не залишити в небезпеці?
показати весь коментар
04.08.2025 15:49 Відповісти
+2
Може йшли в укриття? Здається відповідь очевидна...
показати весь коментар
04.08.2025 15:46 Відповісти
+2
приліт був близько 23-ої.
комендантська година в Миколаєві з 24-ої.
показати весь коментар
04.08.2025 15:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а що діти робили вночі на вулиці ?..і комендантська мабуть
показати весь коментар
04.08.2025 15:37 Відповісти
Тим паче, комендантська година, напевне, була.
показати весь коментар
04.08.2025 15:39 Відповісти
якщо не наплутали з часом "вночі" - то гульба дітей вночі це косяк батьків

хоча у авторів ніч - це може бути з 22 чи з 21..
показати весь коментар
04.08.2025 15:42 Відповісти
Як повідомив очільник Миколаївської обласної військової адміністрації (ОВА) https://www.dw.com/uk/vitalii-kim/t-62442141 Віталій Кім , пізно ввечері 2 серпня війська РФ завдали ракетного удару по https://www.dw.com/uk/%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%97%D0%B2/t-19485510 Миколаєву.
показати весь коментар
04.08.2025 15:49 Відповісти
І?
показати весь коментар
04.08.2025 16:02 Відповісти
комендантська година забороняє знаходитись на вулиці..дітям особливо - вони ж діти

чи щось змінилось?
показати весь коментар
04.08.2025 16:10 Відповісти
Може йшли в укриття? Здається відповідь очевидна...
показати весь коментар
04.08.2025 15:46 Відповісти
Відповідь очевидна, що гульбанили 100%. І не сперечайтесь.
показати весь коментар
04.08.2025 16:04 Відповісти
приліт був близько 23-ої.
комендантська година в Миколаєві з 24-ої.
показати весь коментар
04.08.2025 15:50 Відповісти
і ви відпустите дитину о 22 гуляти знаючи що КОЖНОГО дня прильоти ?
показати весь коментар
04.08.2025 16:13 Відповісти
А хто з дітей зараз слухається батьків ??
показати весь коментар
04.08.2025 16:21 Відповісти
ви припустили перебування дітей на вулиці під час комендантської години, я відповів на це припущення. все.
показати весь коментар
04.08.2025 16:22 Відповісти
Мне пришлось звонить на горячую линию Киевской мэрии
Чтобы убежище в школе открыли для людей
И сейчас оно работает
показати весь коментар
04.08.2025 15:43 Відповісти
24 на 7 ?
показати весь коментар
04.08.2025 15:46 Відповісти
Нет
Только во время тревоги
показати весь коментар
04.08.2025 15:50 Відповісти
тобто моментально людина з ключами телепортується в укриття і відкриває ? чи як ?
показати весь коментар
04.08.2025 16:09 Відповісти
Давно треба якось вирішити цю проблему!!
Наприклад опечатувати та ставити сигналізацію. Але вхід має бути відкритий під час нальоту!! ( Не шукати дядю Васю сторожа якшо раптово з неба дрони чи ракети сипляться.
Розумію що адміністрація "об'єкту" не хоче щоб там бомжі спали чи ******** ссали/відкручували крани. Але життя безпека людей перш за все !!!!
показати весь коментар
04.08.2025 16:24 Відповісти
У цих підлітків є трохи мізків: розуміють, що продовжувати знайомство з нічним життям рідного міста рід час ракетної атаки небезпечно, треба ховатися...
показати весь коментар
04.08.2025 15:46 Відповісти
а розмінований Чонгар - це залишити в небезпеці ?

а не попередити Україну про наступ русні (бо економіка впаде) - це не залишити в небезпеці?
показати весь коментар
04.08.2025 15:49 Відповісти
ета другоє
показати весь коментар
04.08.2025 15:53 Відповісти
я так розумію за розмінований Чонгар посадять сторожа - що закрив укриття в ДК , та пішов додому

а мусора , що не навчені воювати, могли б зайнятись безпосередньо своїми обов'язками (безпека населення) - перевіряти час від часу укриття ..а не каву смоктати цілодобово

4 рік війни- винний замок на дверях.
показати весь коментар
04.08.2025 15:54 Відповісти