9367 відвідувачів онлайн

Очільника Енергомитниці Комара відсторонили від посади після розслідування журналістів про майно його родини, - Держмитслужба

відсторонення з посади Комара

Очільника Енергетичної митниці Анатолія Комара тимчасово відсторонено від виконання посадових обов’язків.

Про це в соцмережі фейсбук повідомила Державна митна служба України, інформує Цензор.НЕТ.

"На виконання доручення керівництва держави щодо перевірки фактів, викладених, зокрема, у журналістських розслідуваннях, стосовно начальника Енергетичної митниці Анатолія Комара, Державною митною службою України разом із Міністерством фінансів, із залученням НАЗК та правоохоронних органів проводиться відповідна перевірка", - сказано в повідомленні.

З огляду на це, Держмитслужба ухвалила рішення про відкриття дисциплінарного провадження стосовно Анатолія Комара з відстороненням його від виконання посадових обов’язків.

Зазначимо, що раніше ЗМІ писали про маєток за 70 млн грн, який родина голови Енергомитниці побудувала за час війни.

У понеділок, 4 серпня, прем'єрка Юлія Свириденко доручила перевірити факти, викладені у тому числі в журналістських розслідуваннях про очільника Енергетичної митниці України Анатолія Комара.

Топ коментарі
+6
Ой , як неудобно - знову журналісти розкопали чи відшукали ??!
показати весь коментар
04.08.2025 16:41 Відповісти
+4
Робимо ставки, за скільки днів цей персонаж виперне десь в Відні або Лондоні.
показати весь коментар
04.08.2025 16:44 Відповісти
+3
Ще один жертвений бичок від зленського,
показати весь коментар
04.08.2025 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ой , як неудобно - знову журналісти розкопали чи відшукали ??!
показати весь коментар
04.08.2025 16:41 Відповісти
Цікаво, ці журналісти вже проходять БЗВП, чи одразу в окоп?
показати весь коментар
04.08.2025 17:05 Відповісти
зеленського на нари як головного злочинця це все робиться під його керівництвом з розкрадання держави на велики зарплати туніядцям правоохоронцям яких у СБУ хорёк увеличив ще на 1000 для його захисту а не держави
показати весь коментар
04.08.2025 18:34 Відповісти
Робимо ставки, за скільки днів цей персонаж виперне десь в Відні або Лондоні.
показати весь коментар
04.08.2025 16:44 Відповісти
Поздно батенька, поздно !
показати весь коментар
04.08.2025 16:48 Відповісти
Ще один жертвений бичок від зленського,
показати весь коментар
04.08.2025 16:50 Відповісти
а за яйца и в окоп? нет- отпустят послом
показати весь коментар
04.08.2025 16:52 Відповісти
От для чого у нас на повному держ. забезпеченні вже з десяток "антикорупційних" органів, котрі ніколи нічого й нікого "не бачать"?
А якщо й зачепили кого ненароком, то тут же справу забирає ДБР чи СБУ, і фсьо... пиши пропало...
показати весь коментар
04.08.2025 17:03 Відповісти
Шо значит отстранили?! А конфискация имущества незаконно нажитого?!?!
показати весь коментар
04.08.2025 17:03 Відповісти
? То може розігнати половину правоохоронців, адже журналісти більш ефективно виконують їх обов'язки?
показати весь коментар
04.08.2025 17:17 Відповісти
а ось оно шо...
Енергетична митниця України - спеціалізований територіальний орган ДФС, який займається митним контролем енергоносіїв. В обов'язки входить крім іншого, декларування природного і скрапленого газу, нафтопродуктів, електроенергії.
пару потягів з дизпаливо пропустив десь і маєш маєток
показати весь коментар
04.08.2025 18:17 Відповісти
держава згнила та смердить тухлою мацою
показати весь коментар
04.08.2025 18:23 Відповісти
енергомитниця... це шо за їпарат? а де ЗЕмитниця???
показати весь коментар
04.08.2025 19:21 Відповісти