9998 відвідувачів онлайн

Індія шукає вихід після тарифного удару Трампа через торгівлю з Росією, - Bloomberg

трамп

Індію не очікувала рішення Дональда Трампа різко підвищити тарифи через її імпорт російської нафти. Тепер влада намагається мінімізувати збитки для економіки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Bloomberg.

Анонімний індійський чиновник зазначив, що Вашингтон не попереджав про такий крок. Особливо шокувала мова Трампа: він назвав економіку Індії "мертвою", а митну політику - "неприємною", натякаючи, що Делі ігнорує страждання українців.

Влада Індії обговорює підтримку галузей, які найбільше постраждають від нових тарифів: ювелірної, текстильної та виробників дорогоцінного каміння. Прем’єр Моді закликає активніше купувати національні товари, а Мінторг готує план екстреної допомоги експортерам.

Також Індія може збільшити бюджет програми підтримки експорту, яку ухвалили в лютому. Її мета - допомогти компаніям конкурувати з товарами, на які діють нижчі тарифи.

З початку року Індія імпортує близько 1,7 млн барелів російської нафти щодня - усі морським шляхом. Для порівняння, Китай отримує 2 млн барелів, у тому числі й по трубопроводах.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп анонсував, що з 1 серпня 2025 року запроваджує 25% мита на імпортні товари з Індії, оскільки країна є однією з найбільших імпортерів російської нафти.

Після Трамп заявив, що значно підвищить мита проти Індії за перепродаж російської нафти.

Топ коментарі
+6
мільйони людей в Індії живе в нетрях, 22% населення Індії живе менше ніж за 1 долар в день. При цьому Індія вважається однією з найбагатших державв світу. Вгодовані і ситі індуси зовсім байдужі до долі бідняків, оскільки вони переконані, що страждають найбільше саме багаті, бо вони схильні до депресії і роздумів, а думки бідних зосереджені щоденно на тому, як добути шматок хліба, тому бідні індуси є щасливішими за багатих і не потребують співчуття. Хтось думає, що багаті індуси, які керують їх країною, будуть перейматися долею українців, яких щоденно вбиває росія за гроші від продажу нафти? Та їм байдуже, до речі, як і більшості населення цього світу. Переважну більшість людей цікавлять лише власні прибутки і комфорт, населення Європи і США не є виключенням
показати весь коментар
05.08.2025 17:35 Відповісти
+5
А всего то надо было перестать покупать мокшанскую нефть молча
показати весь коментар
05.08.2025 18:23 Відповісти
+4
"індійський чиновник зазначив, що Вашингтон не попереджав про такий крок". Кацапстан теж не попереджав Україну ні у 2014-му, ні у 2022-му. Єдиний вихід у індії - цілувати Трампа у шоколадний п"ятачок і різати кацапську трубу.
показати весь коментар
05.08.2025 17:26 Відповісти

Завантаження...