9654 відвідувача онлайн

76% українців категорично відкидають "мирний план" Росії, - опитування КМІС

українці

Більшість українців категорично відхиляють мирний план Росії, вважаючи його капітуляцією, тоді як найбільш прийнятним залишається спільний план ЄС та України.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), передає Цензор.НЕТ.

Ключові результати опитування:

  • 76% українців категорично відкидають план Росії (у травні - 82%);

  • 17% можуть погодитися на російський план (у травні - 10%);

  • 39% респондентів можуть погодитися на умовний план США (у травні - 29%);

  • 49% - категорично проти американського варіанту (у травні - 62%);

  • 54% підтримують європейський варіант (у травні - 51%);

  • 30% вважають цей план неприйнятним (у травні - 35%).

Суть умовних планів:

План США:

  • Гарантії безпеки від Європи (без США);

  • Росія зберігає окуповані території;

  • США визнають Крим частиною РФ;

  • Україна рухається до ЄС;

  • Зняття санкцій проти РФ.

План Європи та України:

  • Гарантії безпеки від ЄС і США;

  • Росія контролює окуповані території де-факто, але не де-юре;

  • Україна рухається до ЄС;

  • Санкції поступово послаблюються після встановлення миру.

План Росії:

  • Скорочення ЗСУ, відмова від НАТО;

  • Визнання всіх окупованих територій частиною РФ;

  • Повне зняття санкцій;

  • Україна рухається до ЄС (як виняток).

Заступник директора КМІС Антон Грушецький наголосив, що українці залишаються відкритими до переговорів, однак продовжують принципово відкидати капітуляцію.

Опитування проводилося серед 1022 респондентів по всій Україні (крім окупованих територій).

Топ коментарі
+27
Тобто ти вважаєш, що ті, хто в окопах, за російський план.
показати весь коментар
07.08.2025 10:39 Відповісти
+24
тобто ви натякаєте що наші війскові хотіли би здати Херсон та Запоріжжя?визнати Крим россійским,щоб друга мова в країні стала россійскою та не вступ до НАТО? Якщо ви думаєте що ті хто прямо зараз життя віддають за Україну такі думки то ви або кацап або провокатор
показати весь коментар
07.08.2025 10:41 Відповісти
+24
мій чоловік проливає кров та втрачає побратимів з березня 22-го. Вважаєте він погодиться от просто так віддати ворогу землю яка полита його кров'ю та кров'ю його друзів? Якби це було так то він би зробив це ще у березні 22-го.
показати весь коментар
07.08.2025 11:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Як вам не соромно вести себе непристойно на такому поважному форумі, як Цензор?
показати весь коментар
07.08.2025 11:35 Відповісти
А як ще себе вести із путлоботом?
показати весь коментар
07.08.2025 12:08 Відповісти
До дупи ці опитування.
показати весь коментар
07.08.2025 10:49 Відповісти
ТІльки кордони 1991 року!!!
показати весь коментар
07.08.2025 10:49 Відповісти
1918 го з Кубанню, Зеленим Клином і Стародубщиною!
показати весь коментар
07.08.2025 10:52 Відповісти
Оголосити Україну правонаступницею СРСР і виходити на кордони 1987 року. Шоб бурятів гуцулами лякали.
показати весь коментар
07.08.2025 11:01 Відповісти
Я не знав, що ми з ЄС воюємо, бо зазвичай плани на мир погоджують воюючі сторони. Іншими словами, якщо параша його не підтримує, то це лише клапоть паперу, а не керівництво до дії
показати весь коментар
07.08.2025 10:50 Відповісти
Якщо роблять такі вкиди з опитуваннями, значить можна з впевненістю вважати що не буде зупинки війни.
показати весь коментар
07.08.2025 10:50 Відповісти
"Вся пропаганда війни, всі крики, брехня та ненависть незмінно походять від людей, які на цю війну не підуть." - Джордж Орвелл
показати весь коментар
07.08.2025 10:53 Відповісти
Сподіваюся всі ті 76 відсотків хто відкидає . Підуть в військомат добровольцями. Бо здавати територію на хочемо але й захищати теж. В може просто комусь вигідно що б війна не закінчувалася?
показати весь коментар
07.08.2025 10:54 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2025 10:59 Відповісти
В Україні вже давно немає - військкоматів .. Не паліться так наївно , кацапи .
показати весь коментар
07.08.2025 11:26 Відповісти
Вірити кацапським тварюкам - себе не поважати.
показати весь коментар
07.08.2025 10:54 Відповісти
На кацапский план мы клали украинский болт большущего размера
показати весь коментар
07.08.2025 10:57 Відповісти
План США:

1. Гарантії безпеки від Європи (без США); (після капітуляції України сша вмиває руки і каже далі крутіться і захищайтеся як хочете)

2.Росія зберігає окуповані території; (рашисти отримують частину України з усіма плацдармами і готуються до нового нападу при нагоді, наприклад коли в сша президентом стане Венс, який ненавидить Україну ще більше за Тампона і зовсім немає принципів)

США визнають Крим частиною РФ; (сша визнають кордони України недійсними, а значить Україна як держава перестає існувати. Також з визнанням криму рашистським Україна втрачає вихід до Чорного моря, і отримує заборону бити по криму як вже по території Сосії.)



3.Україна рухається до ЄС; (Україна рухається до ЄС наступні 100500 років. Але підписавши капітуляцію Україна вже ніхто а Сосія переможець. І зайві проблеми і нові погрози Сосії Євросоюзу не потрібні, тому ніхто і нікуди вже залишки України не візьме)

4.Зняття санкцій проти РФ. ( Після зняття санкцій роти Сосії, армія рашистів буде вдесятеро сильніша ніж до війни, яку будуть всі боятися. Мільярди доларів московського режиму будуть кинуті на підкуп чиновників і вибори в Європі для висування своїх кандидатів. І далі вже Сосія буде диктувати умови а не ЄС чи сша)

Одним словом це повна капітуляція не тільки України а і всього світу перед московськими людоїдами, як і задумував ***** з самого початку.. І як казав Орбан, світ вже не буде таким як раніше. І навіщо було тоді воювати з самого початку щоб все здати?
показати весь коментар
07.08.2025 11:02 Відповісти
Доречі, замітьте що план Сосії один в один збігається з планом сша. А план Європи теж один в один збігається з планом Сосії але трішки завуальований і розтягнутий в часі. Тобто Європа теж хоче попробувати м'ясо людини але хоче щоб це блюдо назвали по іншому і приправили кетчупом
показати весь коментар
07.08.2025 11:08 Відповісти
А де можна побачити план України?
показати весь коментар
07.08.2025 11:12 Відповісти
А я не знаю. Я так зрозумів що план України це коли відкриють кордони всім дременути з України з вузликами в руках. Далі українська нація буде як цигани по світу їздити і за їжу співати пісень про нелегку українську долю.
показати весь коментар
07.08.2025 11:21 Відповісти
Це ти про себе тут розповідаєш,про своє майбутнє?
показати весь коментар
07.08.2025 12:07 Відповісти
"рашисти отримують частину України з усіма плацдармами і готуються до нового нападу"

А що заважає Україні готуватись так, щоб рашисти побоялись нападати?
показати весь коментар
07.08.2025 12:30 Відповісти
Ти смішний комік. А що заважало українцям 30 років готуватись до нападу? Те ж саме заважатиме і в майбутньому. Тому що ніхрена нічого не змінилося і не зміниться. І через рік у рашистів буде 5-ти мільйонна армія з десятками тисяч ракет, а в українці будуть рвати чуби на виборах і мріяти що скоро запустять в серію Нептун чи що там вони вже запускають 30 років і ніяк не запустять
показати весь коментар
07.08.2025 13:05 Відповісти
Проблема України в тому, що Трамп і його адміністрація під завершенням війни мають на увазі лише припинення взаємних обстрілів, і не більше того. В цій парадигмі не йдеться про припинення подальшого захоплення касапами території України будь-яким способом! Про припинення воєних дій не йдеться! А касапи знайдуть способи подальшого захоплення міст і сіл Запорізької, Херсонської і Донецької області (наприклад - посилати озброєне стрілецьке м'ясо на флаговтики) - і будуть волати, що Україна порушуватиме мирну угоду Трампа, коли ЗСУ буде знищувати цих смертників.
Ще раз: в Трампа (ТА Й І У ДЕЯКИХ ІНШИХ, ХОЧ НЕ ВСІХ, НАШИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СОЮЗНИКІВ) розуміють мирну угоду - не інакше ТІЛЬКИ ЩОБ НЕ СТРІЛЯЛИ. А що має статись після припинення вогню - їх не цікавить.
Вони лише говорять про справедливий мир - але не кажуть про його фундаментальні підвалини. Вважають, що далі мусять йти т.зв. "дипломатичні переговори" між посадовцями ворогів; але про що - не кажуть! Там нема ні слова розуміння того, що касапи мають, повинні залишити всі окуповані території в межах міжнародно визнаних кордонів України! І не говорять про це!
А це означає не що інше, що такі "миротворці" збираються законсервувати окуповані території за касапами і з часом змусити Україні відмовитись від них. І навіть відмовитись від неокупованих територій Запорізької, Херсонської і Донецької областей!
Ось що нам пропонують такі миротворці!
показати весь коментар
07.08.2025 11:03 Відповісти
Буде як в Грузії, де рашисти мовчки рухають лінію розмеження, скупають за безцінь землі і будинки грузин, а місцеві грузини мовчки тікають з Грузії. До речі бачив відео на ютубі де в Чернігівській області місцеві зруйнували і розрівняли оборонні споруди і почали будівництво приватних будинків. І це під час війни, Карл, де не согодні-завтра чекаємо удар рашистів і ********** з півночі на Київ.
показати весь коментар
07.08.2025 11:14 Відповісти
Россия контролирует оккупированные территории де-факто, но не де-юре

Это, вообще, косметический пункт. Чтобы раскрасить посимпатичнее сдачу территорий. На #ую кацапы вертели любое де-юре. Им - де-факто новые территории, которые уже никогда к нам не вернуться и повод орать про "победили хохлов". А нам в этом "но не де-юре" что за практическая выгода?
показати весь коментар
07.08.2025 11:07 Відповісти
Нікада-нікада не вернуться, прям як Херсон)
показати весь коментар
07.08.2025 11:36 Відповісти
ну тобі барану жвачному вигоди ніякої, звісно, а русня досі під санкціями за незаконну окупацію наших територій - і якщо зникна сам факт незаконної окупації то і санкції теж будуть зняті автоматично - і русня отримає гроші на пришвидшення підготовки до нової війни.
показати весь коментар
07.08.2025 11:41 Відповісти
Клоун, ты за деньги исполняешь или реально долбоё@?
показати весь коментар
07.08.2025 11:49 Відповісти
дятлик, зрозумій, такі як ти завжди міряють своєю маленькою засратою мірою все навколо, включно із тими матеріями в яких петрають як свиня в апельсинах.
Давай спростимо твою задачу - просто напиши за кого ти голосував в 19-у році.
показати весь коментар
07.08.2025 12:09 Відповісти
Я понял, понял, дорогой. Не нервничай. Ты беспокойный сегодня.
показати весь коментар
07.08.2025 12:12 Відповісти
звісно ти "поняв". ви дегенрати завжди все "понімаєтє" - от тільки робите це завжди запізно і головне жодних висновків ніколи не робите.
показати весь коментар
07.08.2025 12:45 Відповісти
Я вже за*бався чекати цих непохитних і категоричних на лбз.
показати весь коментар
07.08.2025 11:12 Відповісти
вони не можуть. Так потужно б'ються за долю України в інтернеті, що сил не лишеється дійти до ТЦК
показати весь коментар
07.08.2025 11:19 Відповісти
Не варто всіх до себе рівняти.
показати весь коментар
07.08.2025 15:06 Відповісти
Резюме: вломились в чужую страну, убили сотни тысяч людей, им за это никакого наказания + огромный кусок земли + снятие санкций.
И стал пёс жить как прежде. Даже ещё лучше (с)
показати весь коментар
07.08.2025 11:16 Відповісти
А це не їм покарання, а нам. Бо треба думати про свою безпеку а не про*бувать і продавати все підряд, а потім зустрічати ворога з голою сракою.
показати весь коментар
07.08.2025 11:28 Відповісти
Чудові новини. На цих 76 відсотків незламних з нетерпінням чекають у ТЦК. Як раз до осіні генерал Сирський встигне сформувати наступальні підрозділи по деокупації Донбасу і Запоріжської агломерації....
показати весь коментар
07.08.2025 11:27 Відповісти
чудові новини. решта 24% вже з нетерпінням чекають у нотаріусів - будуть переофрмляти їх хати на біженців із Запоріжжя і Херсону, які муситимуть покинути свої домівки через окупацію свинособаками. Я сподіваюсь у тебе не одне житло, на вулиці не ночуватимеш?
показати весь коментар
07.08.2025 11:44 Відповісти
Я з тих 76% але у мене умова.Активніше бити по кацапії і всі зрадників і коррупціонерів в шахти на примусові роботи .
показати весь коментар
07.08.2025 11:46 Відповісти
І що? В ОПі вже готовий доклад, як Зеленскій пабєділ Трампа з Пуйлом так, що вони навіть не втямили. Решта пунктів традиційно будуть "засекречені", і всі публікації партнерів будуть оголошені рукою Кремля, яка сіє ІПСО про Найвеличнішого. Через заздрощі, наприклад.
показати весь коментар
07.08.2025 11:52 Відповісти
Як завжди питання ставляться манипулятивно.
показати весь коментар
07.08.2025 11:55 Відповісти
План Європи та України теж капітулянтський!!!
показати весь коментар
07.08.2025 11:59 Відповісти
https://t.me/blacklampa/12630 Валерій Калниш | Чорна лампа:

Наша пісня гарна й нова. Зрозумійте мене правильно: я за те щоб війна припинилася якнайшвидше. Але це не привід сумніватися, ставити питання і випробовувати ідеї та заяви на міцність.
Тож зараз маємо чергову віху на горизонті - можливий саміт трьох. США, Україна та росія. Впевнений, це ідея Трампа. В американській традиції проводити такі зустрічі, бажано в резиденції Кемп-Девід. У 1978 році Картер мирив там Єгипет та Ізраїль. У 2000 Клінтон посадив за один стіл Арафата та Барака.

Ось як про можливи зустріч пише сьогодні https://www.nytimes.com/2025/08/06/us/politics/trump-meeting-putin-zelensky.html NYT.

Зустріч із Трампом означала б певну перемогу для Путіна. З моменту вторгнення в Україну він був ізольований лідерами країн НАТО, які відмовлялися мати з ним спілкуватися напряму, доки Трамп, після повернення на посаду, не розпочав вести телефонні розмови з російським лідером. Перспектива цієї зустрічі відображає глибоку впевненність Трампа в тому, що його сила переконання, особливо під час особистої зустрічі, - це єдиний спосіб досягти угоди.
Можливо, так і є. Але існує вірогідність і, думаю, дуже висока, що путін знову використає це для затягування часу, "забиття баків" пустими обіцянками і ідіотськими псевдоісторичними фантазіями. А Трамп може знову повестися на це, розгледівши в цій мішурі якісь сенс.
Якщо коротко, я не вірю в щирість намірів путіна. Але вірю в силу зброї, санкцій та Сил оборони України. Перше й друге у великій мірі залежить від США.
А предмет перемовин, фактично, звівся до 2 з половиною питань. Території, нерозширення НАТО (як на мене таке вже анахронічне питання) та зняття санкцій. Штука в тому, що це питання на користь рф. Але що отримаємо ми?
показати весь коментар
07.08.2025 12:08 Відповісти
так само як ти пропонуєш здати Запоріжжя і Херсон зі свого дивану який теж не в цих містах стоїть.
показати весь коментар
07.08.2025 12:44 Відповісти
у тих, хто в окопі один план - помста !

надто багато пролито крові та втрачено побратимів, щоб хтось думав про капітуляцію

.
показати весь коментар
07.08.2025 13:58 Відповісти
Вже обісрався на болотах, тунгусе?
показати весь коментар
07.08.2025 15:05 Відповісти
"Україна рухається до ЄС;" - хі-хі, самий смішний пункт у всіх планах. Тільки невідомо як і коли цей рух закінчиться. Знову панове хохли опинитися в дурнях! Головне постійно дивіться теленовини і голосуйте як скажуть на можливих виборах, якщо вони будуть.
показати весь коментар
07.08.2025 12:24 Відповісти
Україні плани янкі та орків не підходять. Це розводняк для лохів
показати весь коментар
07.08.2025 12:44 Відповісти
https://t.me/irynagerashchenko/20547 ГЕРАЩЕНКО ІРИНА:
З того, що наразі публічно просочується після московських зустрічей і візії Вашингтону на завершення війни, сюрпризів мало : від України вимагатимуть територіальних поступок. Тут Путін стоятиме на своєму, а світ не воюватиме за наші території і не готовий нанести такий санкційний удар по псевдо імперії, який зупинив би порушення кордонів і міжнародного права.
Вважаю дуже небезпечною для України заяву про те, що ЄС не буде за столом майбутніх переговорів. Україна повинна мати сильну позицію, мова йде про європейську безпеку і тому присутність європейських партнерів - це важлива складова сталого миру. Особливо в умовах, коли фактично на Європу перекладається тягар військової підтримки Києва. Якщо правда, що ЄС погодилися на майбутній тристоронній формат зустрічей Вашингто- Київ - Москва, то це велика стратегічна помилка для України і всієї Європи. І про це треба говорити з партнерами. З 2008 року зроблено надто багато помилок, які підігравали сценаріям Путіна по розвʼязанню нових війн, пауз для нарощування сил, захоплення нових територій і нових вбивств та воєнних злочинів. Європі давно варто позбутися інфантилізму і припинити політику «виграти час за рахунок України». Це цинічна і програшна позиція. Час стати поряд, не лише допомагаючи зброєю.
Звичайно, ми не знаємо всіх деталей цих човникових розмов і кулуарних зустрічей в Москві, тому я пишу тільки про публічно озвучені деталі. Безумовно, Україна найбільше прагне миру, бо вбивають наших людей і руйнують наші міста. Але це має бути мир, а не капітуляція. А в Путіна «мир» читається поки що виключно як капітуляція Києва. Тут , на жаль, поки що нічого не змінилося.
показати весь коментар
07.08.2025 13:01 Відповісти
https://t.me/irynagerashchenko ГЕРАЩЕНКО ІРИНА

Мої думки щодо останніх подій навколо мирного процесу. Україна прагне миру, в Путіна «мир» - це капітуляція. Вашингтон хоче компромісів виключно за рахунок Києва. Виключити ЄС з мирного процесу - велика помилка, інфантильність і недалекоглядність.

Ми маємо посилювати ЗСУ і наш ВПК. Це ключовий наш дипломат, переговорник і гарант нашого суверенітету.
показати весь коментар
07.08.2025 13:02 Відповісти
потрібно йти від зворотнього в аналізі: чи потрібен Путіну мир - ні. І на цьому всього іншого писати не потрібно. В України не має вибору, як захищатися. Але не варто розповідати, як 76% готові відвойовувати кордони 91 року.
показати весь коментар
07.08.2025 13:05 Відповісти
+💯 👍🏿!

буйло буде воювати до останнього подиху - своїх орків, українців, і... Я навіть свого власного...

.
показати весь коментар
07.08.2025 14:01 Відповісти
Редакторе, виправте у заголовку "мирний план" на "×уйловське кидалово".
показати весь коментар
07.08.2025 15:09 Відповісти
Сторінка 2 з 2