10758 відвідувачів онлайн

Путін мріє про "Мюнхен 2" та другу Ялту, - Сибіга

сибіга

Російський диктатор Володимир Путін мріє перетворити  зустріч із президентом США Дональдом Трамом на "Мюнхен-2" та другу Ялту. 

Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга під час виступу на позачерговому засіданні Ради міністрів закордонних справ Європейського Союзу, передає пресслужба МЗС, інформує Цензор.НЕТ.

Міністр поінформував європейських партнерів про останні дипломатичні зусилля України на шляху до всеосяжного, справедливого та сталого миру та привітав ініціативи Трампа в цьому напрямку.

Сибіга зауважив, що Україна готова до справжніх мирних переговорів у будь який час та в різних форматах. Міністр нагадав, що сьогодні рівно 5 місяців відтоді як Україна погодилась на пропозицію США щодо повного припинення вогню.

Натомість, як зауважив міністр, Росія увесь цей час використовує свою фірмову тактику - ухиляється від справжніх перемовин, імітує мирний процес та маніпулює, щоб уникати руйнівних санкцій та продовжувати війну.

"Безсумнівно, Путін мріє про "Мюнхен 2" та другу Ялту. Прагне повернутися до сфер впливу та сірих зон. Ми не повинні сприймати ультиматуми Путіна як його готовність до переговорів заради миру. Росіяни підвищують ставки, щоб перевірити нашу єдність",- заявив Сибіга.

Окрім цього, він наголосив, що кожна поступка агресору провокує подальшу агресію.

"Мир через силу — єдиний ефективний підхід до переговорів з Росією. Справедливий і тривалий мир може базуватися лише на Статуті ООН та повазі до суверенітету і територіальної цілісності України. Як наголосив Президент Зеленський, відповідь на українське територіальне питання є вже в Конституції України",- сказав очільник зовнішньополітичного відомства.

Він також додав, що будь-які справжні мирні переговори можуть розпочатися лише з повного припинення вогню на лінії зіткнення.

"Путін має зіткнутися з нашою трансатлантичною єдністю та силою. Тому перед зустрічами з Путіним важливо проводити зустрічі та скоординовувати дії на рівні лідерів України, Європи та Сполучених Штатів. Адже безпека України та Євроатлантичної спільноти є неподільною. Нічого про Україну без України. Нічого про Європу без Європи. Ми також готові до зустрічі на рівні лідерів між Україною, Європою, США та Росією",- заявив дипломат.

Сибіга закликав мобілізувати дипломатичні зусилля Європи, розблокувати фінансову і військову допомогу Україні та посилити санкції проти Росії.

"Справжній мир вимагає геополітичної визначеності. Тому, відкриття перших переговорних кластерів для України та Молдови є невід'ємним кроком до тривалого миру в Європі. Не може бути жодного відокремлення України та Молдови в переговорах про вступ до ЄС", - наголосив глава МЗС.

Раніше повідомлялося, що глава дипломатії Європейского Союзу Кая Каллас скличе 11 серпня зустріч європейських міністрів закордонних справ для обговорення наступних кроків у зв'язку з запланованими переговорами президента США Дональда Трампа і диктатора РФ Володимира Путіна.

Топ коментарі
+7
Цікаво,про що мріє зелене лайно?
показати весь коментар
11.08.2025 22:55 Відповісти
+6
ЗАПІЗНІЛЕ КАЯТТЯ

Американський архів національної безпеки розсекретив 11 документів, пов'язаних з візитом 42-го президента США Білла Клінтона в москву та його зустрічами з президентом росії Борисом Єльциним (зокрема, віч-на-віч у резиденції в Ново-Огарьово) у січні 1994 року.

Після тих зустрічей москва, Вашингтон і Київ оголосили про виведення ядерного арсеналу з території України.

Через 30 років Клінтон зізнається, що шкодує про те, що сталося, і почувається «жахливо» через те, що вмовив (а фактично - змусив) Київ відмовитися від ядерної зброї і залишив Україну беззахисною.
показати весь коментар
11.08.2025 23:02 Відповісти
+6
ці світові шахраї ,вже тоді спланували сьогоднішнє винищення українців і пошматування(окупацію України
показати весь коментар
11.08.2025 23:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гундосик та трамп дають йому цей напів-триумф!! ( Ну і на пару процентів ті що займаються орбанізмом, фіці міці та когорта часів меркель комсомолки )
Тоді як повина бути тотальна ізоляція і дипломатична і моральна і медійна
показати весь коментар
11.08.2025 22:55 Відповісти
Цікаво,про що мріє зелене лайно?
показати весь коментар
11.08.2025 22:55 Відповісти
про мир, навіть через капітуляцію
показати весь коментар
11.08.2025 23:01 Відповісти
Мир-гайка ішаку,цей варіант сумнівний
показати весь коментар
11.08.2025 23:03 Відповісти
ЗАПІЗНІЛЕ КАЯТТЯ

показати весь коментар
11.08.2025 23:02 Відповісти
показати весь коментар
11.08.2025 23:06 Відповісти
Цікаво, а кто може назвати усі призвіща з цього фото ?
Ці люди вбили тисячі мирних українців
показати весь коментар
11.08.2025 23:08 Відповісти
ці світові шахраї ,вже тоді спланували сьогоднішнє винищення українців і пошматування(окупацію України
показати весь коментар
11.08.2025 23:24 Відповісти
тоді вже ,я почала готувати своїх дітей до війни 100% ...але сама готувалася ще 1977р...
показати весь коментар
11.08.2025 23:29 Відповісти
"кто" може? можуть безліч, але не "кто".
показати весь коментар
11.08.2025 23:37 Відповісти
Чим би допомогла ядерна зброя,добавила б мозку мудрим виборцям?
показати весь коментар
11.08.2025 23:09 Відповісти
В тебе IQ високий,вистачає навіть реєстрацію подивитись .
Ядеркою по рашці гепнув би ішак,чи що?Чи рашка не напала б?Цікаво почути версію високоінтелектуальної людини.
показати весь коментар
11.08.2025 23:26 Відповісти
Новітні літаки Ту-22М3, які ми мали на озброєнні, були випущені на початку 1990-х. ми забрали їх з гарнізону "Стрий" до Полтави, де вони спочатку були на озброєнні, а потім врешті - решт порізані", - розповів пілот Ту-22М3, підполковник Віктор Савченко
показати весь коментар
11.08.2025 23:30 Відповісти
Для цих літаків потрібні крилаті ракети,яких немає.Чи просто літаками кацапів лякати?
показати весь коментар
11.08.2025 23:33 Відповісти
а прихильники сволоти - а вони всі такі ******* на всю голову.
показати весь коментар
11.08.2025 23:51 Відповісти
Після розпаду СРСР Україна успадкувала частину стратегічної авіації, що включала 101 літак та 1 тис. 491 крилату ракету.

У підсумку набуття Україною без'ядерного статусу ********** ТК-66 для крилатих ракет Х-55 загальною кількістю 946 одиниць було вивезено до росії до 1995 року.
показати весь коментар
11.08.2025 23:53 Відповісти
Х-55 за газ розрахувався мудрий уряд.США яким тут боком?Я так і не почув відповіді на рахунок ядерної зброї(примінили б чи як?) і на які кошти її утримувати?
показати весь коментар
11.08.2025 23:59 Відповісти
Вам не надоїло хремлівськими штампами писати? НА ЯКІ ГРОШИ - ось вам через 30 років яка різниця? Україну досі грабують грабують і нияк не дограбують . Були в Україні гроши - Україна пів світу кормить . ПРОСТО КУЧМУ І КОМПАНІЮ ТРЕЬА ПОСАДИТИ У ВʼЯЗНИЦЮ І МАЙНО КОНФІСКУВАТИ
27 січня 2006 року на авіабазі «Полтава» було завершено ліквідацію 60 Ту-22М (17 Ту-22М2 та 43 Ту-22М3). Також знищили 423 авіаційні крилаті ракети Х-22 ВПС України.
показати весь коментар
12.08.2025 00:20 Відповісти
Ядерну зброю віддав Кравчук, а не Кучма. Кучму винять за те, що знищив стратегічні літаки. Трохи історії. На початку 1994 між Кравчуком, Клінтоном та Єльциним відбулася Тристороння домовленість про передачу Росії усіх ядерних боєголовок. Документ був юридично обов'язковим, не залежно від того хто б став наступним президентом України. Через пів року так і сталося, до влади приходить Кучма і так як і ви задався питанням, а з якого ху*я нам віддавати ядерку. Тоді Росія, США та Велика Британія заспокоїли його, підписавши будапешський меморандум, у якому висловили "політичні запевнення" поважати суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, утримуватися від застосування сили або погроз силою, а також не застосовувати ядерну зброю проти неї. А Кучма як простак навіть й не заморочився перевірити юридичну силу цього паперу
показати весь коментар
12.08.2025 01:08 Відповісти
ВиноватА за усе ПЕРШЕ ОСОБА . Це правило
показати весь коментар
12.08.2025 01:52 Відповісти
Можливо проблема в уряді,який постіно обирав мудрий нарід і позаблоковому статусі?
показати весь коментар
12.08.2025 00:08 Відповісти
Индусы, пакистанцы, чучхе ... Хотите соотнести нас к четвертым странам, бо в отличии от иже тааваристчей, мы - не в состоянии с управиться с ядеркой и доставить куда следует, если понадобится? Не пойму, вы или спешите до утреннего опохмела отработать методичку, или вылитый Ох! из мультика про Ох! и Ах! Но полюбос, это как же нужно не любить Украину... ЗЫ... могу вас узбагоить, При Порошенко испытали и наладили, потому кацапы и не рыпаются со своей ядеркой. и ИСТЧЬО, НЕ ЗАБЫТЬ НА ЗАКУСЬ ПОХРУСТЕТЬ СУШЕННОЙ ИМПОРТОЗАМЕЩЕНКОЙ(ЯГЕЛЬКОМ).
показати весь коментар
12.08.2025 07:10 Відповісти
На утримання ядерного потенціалу гроші в МВФ би брали,погрожуючи бімбою ???
показати весь коментар
11.08.2025 23:30 Відповісти
КНДР так і робить. Закінчився рис чи нафтопродукти говорять що зараз як ***.... Ті ж США зразу роблять поставки палива та харчів.
показати весь коментар
12.08.2025 02:29 Відповісти
Раша і Казахстан а відібрала зброю і яо
показати весь коментар
11.08.2025 23:14 Відповісти
*** с ним с Трампом. Вы понимаете уровень развития страны, которая выбрала этого имбецила в президенты?
показати весь коментар
11.08.2025 23:08 Відповісти
Ви яку країну маєте на увазі?
показати весь коментар
12.08.2025 00:58 Відповісти
Путін мріє про "Мюнхен 2" та другу Ялту

***** жи ж..
Але на вибір буде або пісна ******, або лососнути тунця.
показати весь коментар
11.08.2025 23:09 Відповісти
ЦЕ ЗАСПОКОЮЕ, бо взагалi то, Мюнхен -це програшний випадок. По великому рахунку , невдовзi муйлуша здохне, цапорилiя посиплеться.
показати весь коментар
12.08.2025 07:19 Відповісти
Про мавзолей йому пора мріяти...
показати весь коментар
12.08.2025 15:12 Відповісти
А зачем ещё мечтать? Если днями в Анкоридже всё произойдёт подобное. И в который раз сраная Европа скушает-проглотит. Погундося напоследок для антуражу.
показати весь коментар
11.08.2025 23:33 Відповісти
Тупорилий вигук сибіги ні про що. Який сенс цього вигуку? Ніякого сенсу. Такі самі вигуки, ні про що, кожен день від презика. Ворог захоплює кожен день все нові і нові території України, а влада відповідає на захоплення територій тупорилими вигуками ні про що.
показати весь коментар
11.08.2025 23:40 Відповісти
Цього дядю хтось взагалі читає та слухає, крім його підлеглих?
показати весь коментар
11.08.2025 23:42 Відповісти
американці цього не чують. Тим більше не чує трумп. Тим більше, він не хоче чути., тим більше, від сибіги - а хто це такий?
показати весь коментар
11.08.2025 23:50 Відповісти
Сибіга - граємо в диплОПУматію : тут граємо, тут ховаємося в кишеню Єрамка, тут Єрмака є, а в Сибігу як рибу глухоніму заворачівєм в тряпочку , тут знову граємо ну і наша пісня хараша...

А тепер говоримо про сильну дипломатію України на чолі з агентом Кремля Козирем в перемовинах з парою Пу + Доні про кінець війни
показати весь коментар
11.08.2025 23:54 Відповісти
Досі кухарку Маркарову з посла не звільнили
показати весь коментар
12.08.2025 00:22 Відповісти
Диктатор ***** може тільки відсосати по-мюнхенськи і по-ялтинськи!
показати весь коментар
12.08.2025 00:28 Відповісти
дуже багато написано слово
путін, ще й з великої літери
потрібно писати з великої літери
про нього , лише як *****.
показати весь коментар
12.08.2025 06:16 Відповісти
Так, і відразу ж переможемо - саме про це йдеться в одному стародавньому повір'ї))
показати весь коментар
12.08.2025 07:02 Відповісти
Муйлуша - пишеться з малоi, чи з великоi?
показати весь коментар
12.08.2025 07:28 Відповісти
Йому достатньо Аляскі. Аляска це США, це означає що Путін вже не терорист. Аляска багато говорить для слуги. Може ще Трамп відмовиться від Аляскі