4594 відвідувача онлайн

Зеленський у Берліні візьме участь у відеоконференції з європейськими лідерами, Трампом та Рютте (оновлено)

Зеленський прибуде до Берліну Буде відеоконференція з Трампом

Президент Володимир Зеленський сьогодні прибуде із візитом до Берліна.

Про це пише Bild, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що глава держави візьме участь у відеоконференції, яку проведе президент США Дональд Трамп з європейськими лідерами перед зустріччю з Путіним.

Зеленський проводитиме дзвінок спільно із канцлером Мерцом, який перериває свою літню відпустку.

За даними Bild, обговорення зосереджуватимуться на тому, як реагувати на територіальні претензії Росії.

Речник президента Сергій Никифоров підтвердив візит Зеленського до Берліна.

"Буде двостороння зустріч із федеральним канцлером Мерцем, потім вони разом візьмуть участь у відеоконференції з європейськими лідерами, генеральним секретарем НАТО Рютте та президентом США Трампом", - зазначив він.

За підсумками зустрічі приблизно о 16:00 за Берліном (17:00 за Києвом) можливі заяви Зеленського та Мерца для ЗМІ.

Також сьогодні буде онлайн засідання Коаліції охочих.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Зеленський в середу зустрінеться в режимі онлайн з президентом США Дональдом Трампом та віцепрезидентом Джей Ді Венсом.

Топ коментарі
+18
*******!
значить, сьогодні будуть бомбити київ.
показати весь коментар
13.08.2025 10:02 Відповісти
+9
А для чого їхати в Берлін для відеозв'язку?
показати весь коментар
13.08.2025 10:13 Відповісти
+8
напевно сьогодні відоса не буде і вуха зебілів залишаться без солодкої локшини.
показати весь коментар
13.08.2025 09:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пам'ятай про Майдан. Зелю - на нари та різні веселі гасла. Це може бути гірше, ніж казковий "злой чечен на речке Терек точит свой кинжал"...
показати весь коментар
13.08.2025 09:53 Відповісти
Всмысел как реагировать, Зеленский уже каждый день говорит что готов зафиксировать фронт )
показати весь коментар
13.08.2025 09:56 Відповісти
напевно сьогодні відоса не буде і вуха зебілів залишаться без солодкої локшини.
показати весь коментар
13.08.2025 09:57 Відповісти
Ганяє туди-сюди ,вітром хмари розганяє, вже пішов сьомий рік як толком дощу не було.Угомонись вже , йди захищати Батьківщину а не по закордонам шастати.До повномасштабного одно в відпустках був, після бункеру ганяє без толку з ручкою по всіх усюдах.
показати весь коментар
13.08.2025 09:59 Відповісти
*******!
значить, сьогодні будуть бомбити київ.
показати весь коментар
13.08.2025 10:02 Відповісти
А для чого їхати в Берлін для відеозв'язку?
показати весь коментар
13.08.2025 10:13 Відповісти
Погуляти по Берліну, відпочити...
показати весь коментар
13.08.2025 10:17 Відповісти
поки ворог обстрилює та руйнує...
показати весь коментар
13.08.2025 10:24 Відповісти
гЄтьманцев там слідкує за користувачами онліфанс? Щось мені здається тут схема ухилення від податків.
Їхати в Німеччину щоб вести онлайн трансляцію???
показати весь коментар
13.08.2025 10:17 Відповісти
Навіщо?? Відеозвязок можливо налагодити і з Київа....Ці бункер ссикуна не пропіскає навіть радіохвилі....
показати весь коментар
13.08.2025 10:23 Відповісти
Сельодка вимагає шопінгу
показати весь коментар
13.08.2025 10:39 Відповісти
показати весь коментар
13.08.2025 10:39 Відповісти
а що в підвал, де він з Єрмаком парубкує інтернет не провели?
показати весь коментар
13.08.2025 10:40 Відповісти
там тільки мівіна, холодний душ та тенісний стіл.
показати весь коментар
13.08.2025 10:44 Відповісти
Стане біженцем, отримає койкомісце в таборі та пайку
показати весь коментар
13.08.2025 10:43 Відповісти
А що, є надія, що може не повернеться?
показати весь коментар
13.08.2025 11:15 Відповісти
Там турки опублікували дані про переведення крадених грошей на рахунок Зєлі, він вкрав із своїми уродами що хватить на пару років війни оплачувати армію а є гроші в Швейцарії, Ватикані, Лондоні, Панамі...