5163 відвідувача онлайн
2 613 32

Розпочалася розмова Трампа із Зеленським і європейськими лідерами, - Axios

трамп

Вдень середи, 13 серпня, президент США Дональд Трамп розпочав телефонну розмову з європейськими лідерами та президентом України Володимиром Зеленським.

Про це в соцмережі Х повідомив журналіст Axios Барак Равид, інформує Цензор.НЕТ.

"Трамп зараз проводить телефонну розмову з президентом України Зеленським і кількома європейськими лідерами перед самітом із Путіним у п'ятницю", - написав журналіст.

Раніше Трамп підтвердив, що сьогодні спілкуватиметься із європейськими лідерами напередодні зустрічі з диктатором Путіним.

Нагадаємо, що президент Зеленський прибув 13 серпня до Берліна, де візьме участь у відеоконференції з європейськими лідерами, Трампом та Рютте.

Топ коментарі
+11
Боже! Допоможи зрозуміти і витримати старого, дементного бабуїна!!
показати весь коментар
13.08.2025 16:45 Відповісти
+8
Сюр - доля Світу в руках рудого кретина.
показати весь коментар
13.08.2025 16:46 Відповісти
+5
от тепер цікаво!
як саме зламають зелене гундосе зе!чмо?
чи перетворять україну на корею чи на фрн/ндр?
як що, брехлива мародерня зе!гніда підпише, то як воно це нам принесе?
як верховний зе!скоморох надасть наказ припинити супротив та відійти?
показати весь коментар
13.08.2025 16:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Боже! Допоможи зрозуміти і витримати старого, дементного бабуїна!!
показати весь коментар
13.08.2025 16:45 Відповісти
Сюр - доля Світу в руках рудого кретина.
показати весь коментар
13.08.2025 16:46 Відповісти
І клоуна.
показати весь коментар
13.08.2025 16:46 Відповісти
національна риса - винні всі крім мене
показати весь коментар
13.08.2025 17:17 Відповісти
Трамп когось послухає? - чи це балачка для проформи?
показати весь коментар
13.08.2025 16:46 Відповісти
САМЕ ПЕРЕД ЦИМ ТРАМП НАПИСАВ у своєму Truth Social
ТРАМП НАКИНУВСЯ НА МЕДІА ЗА КРИТИКУ ЙОГО ПОТЕНЦІЙНОЇ УГОДИ З ПУТІНИМ

Він додав, що його команда перемагає у всьому.

Президент США Дональд Трамп накинувся на медіа, які розкритикували його плану угоди між Росією та Україною напередодні його зустрічі із лідером РФ Владіміром Путіним на Алясці. Гнівний допис він опублікував у Truth Social напередодні https://zn.ua/ukr/POLITICS/onlajn-zustrich-trampa-iz-zelenskim-ta-liderami-jevropi-vidbudetsja-sohodni-po-obidi-reuters.html відеоконференції із лідерами Європи за участі президента України Володимира Зеленського.

«Дуже несправедливі ЗМІ працюють над моєю зустріччю з Путіним. Постійно цитують звільнених невдах і справді дурних людей, таких як Джон Болтон, який щойно сказав, що, незважаючи на те, що зустріч відбувається на американській землі, «Путін уже переміг». Що це взагалі означає? Ми перемагаємо у всьому», - написав Трамп, підкресливши останнє слово.

Він назвав такі новини фейковими та додав, що навіть якби він «звільнив Москву і Ленінград у рамках угоди з Росією», медіа сказали б, що він уклав погану угоду.
показати весь коментар
13.08.2025 16:47 Відповісти
аналогії у чувака - не звільнив території України, а.....Москву та Ленінград...
показати весь коментар
13.08.2025 16:50 Відповісти
Можно киевскую область поменять на часть Аляски.
показати весь коментар
13.08.2025 17:38 Відповісти
ще напевно якийсь мізер буде: "часткове повітряне перемир'я" (типу, Україні - харам бити по нпз і всьому що зачіпає доходи параші, а росія не чіпатиме нафто-газову інфраструктуру України)
показати весь коментар
13.08.2025 17:00 Відповісти
Про демилитаризацию и денацификацию на рф уже почти нигде не вспоминают, снятие санкций без заключения перемирия или хотя бы прекращения огня скорее всего не будет, про Г7 еще раз сказать может и все
показати весь коментар
13.08.2025 18:04 Відповісти
от тепер цікаво!
як саме зламають зелене гундосе зе!чмо?
чи перетворять україну на корею чи на фрн/ндр?
як що, брехлива мародерня зе!гніда підпише, то як воно це нам принесе?
як верховний зе!скоморох надасть наказ припинити супротив та відійти?
показати весь коментар
13.08.2025 16:49 Відповісти
то як воно це нам принесе

Вечірнім гундосиком, а як ще?
показати весь коментар
13.08.2025 16:56 Відповісти
ну, це ж повинен бути якийсь переможний танець чи пісня.
показати весь коментар
13.08.2025 17:05 Відповісти
Скорее всего не сломают, уже дважды пытались. И вообще, у многих людей есть заблуждения в возможностях Трампа и кого бы то ни било что то прогибать (С. Корея, хамас, Иран, прочие), при условии если у прогибаемых есть воля, упорство, и готовность умирать за свое, и есть те, кто их в этом поддерживает (до половины населения ЕС и США) и худо бедно будет помогать вооружением.
показати весь коментар
13.08.2025 17:05 Відповісти
А им и не нужно знать, этим людям, особенно активной части населения, просто не нравится как лидеры ЕС и Трамп сдают позиции перед тем, что они считают злом, тем что грозит их привычному укладу жизни, их ценностям, то что грозить разрушить международное право и ввергнуть мир в очередное состязание за территории и сферы влияния, где кто сильнее тот и прав. Ну и просто многие сочувствуют Украине. И хотя их позиция и мнение из года в год ослабевает, это все равно миллионы и десятки миллионов людей в каждой стране, мнением которых политикам приходится учитывать, и это помимо истеблишмента, у которого тоже мнения разделились примерно пополам.
показати весь коментар
13.08.2025 18:01 Відповісти
Самое главное это деньги и для этих 90% и для истеблишмента.
показати весь коментар
13.08.2025 18:08 Відповісти
Было бы самым главным, мы бы уже проиграли, но поскольку есть факторы и интересы ложащиеся на другую чашу весов, нам продолжают помогать, тем более что для этого им не требуется особо сильно напрягаться, даже меркам мирного времени
показати весь коментар
13.08.2025 18:20 Відповісти
Это не мои слова, а Наполеона. Он не знал, что "не имей сто рублей, а имей сто друзей", наверное поэтому и проиграл войну.
показати весь коментар
14.08.2025 02:06 Відповісти
йо жизнь як ти стара руда постарила
показати весь коментар
13.08.2025 16:54 Відповісти
нічого , пуйло батокс привезе
показати весь коментар
13.08.2025 16:55 Відповісти
Что бы не тратить времени зря, сообщите, когда будет соло на рояле.
показати весь коментар
13.08.2025 16:57 Відповісти
сало буде
показати весь коментар
13.08.2025 17:09 Відповісти
Просрочений піаніно взяв на гастролі
показати весь коментар
13.08.2025 16:57 Відповісти
у свинособак пєчалька
показати весь коментар
13.08.2025 17:12 Відповісти
показати весь коментар
13.08.2025 17:15 Відповісти
Дали слово Зеленскому.

показати весь коментар
13.08.2025 17:39 Відповісти