9931 відвідувач онлайн

Гарантії безпеки для України мають бути частиною мирних переговорів з РФ, - Рубіо

Рубіо про гарантії безпеки для України

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що він сподівається на швидкий прогрес у припиненні війни в Україні, наголосивши, що гарантії безпеки мають бути частиною мирних переговорів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

Так, напередодні саміту президента США Дональда Трампа і російського диктатора Володимира Путіна Рубіо сказав, що "для досягнення миру, гадаю, ми всі визнаємо, що доведеться говорити про гарантії безпеки".

"Доведеться провести переговори про... територіальні суперечки та претензії, а також про те, за що вони борються", – сказав він.

Щодо майбутнього припинення вогню, Рубіо зазначив: "Побачимо, що буде завтра. Подивимося, як пройдуть переговори. Ми сповнені надії".

Раніше повідомлялося, що зустріч президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться 15 серпня в американському штаті Аляска.

Сам Трамп напередодні заявив, що для РФ будуть "дуже серйозні наслідки", якщо Путін не погодиться зупинити війну після зустрічі на Алясці.

Топ коментарі
+15
пане Рубіо..так ми вже маємо гарантії безпеки, і від рашки, і від вас, і від бритів.. все в будапештському меморандумі.
ви там обережніше якось, а то переберете з тими гарантіями, нам ще гірше буде
показати весь коментар
14.08.2025 19:39 Відповісти
+10
В сраку ваші «гарантії». Ви, паскуди, разом з путіним все поділили! Європа і ми поки що боїмося в це повірити. Але час прозріння настав.
показати весь коментар
14.08.2025 19:36 Відповісти
+10
Брити так. США злилися як лайно в сортирі...
показати весь коментар
14.08.2025 20:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якшо політик шось не заявив, у нього починється "ломка".
показати весь коментар
14.08.2025 19:35 Відповісти
ломка саме того ломаного гроша, якого НЕ коштують гарантії США

.
показати весь коментар
14.08.2025 20:39 Відповісти
А коли СЩА надавали гарантії? Трамп увесь щас верещить що " нікакіх гарантій"
Так, що поки взагалі незрозуміло про що мова йде.
показати весь коментар
15.08.2025 11:02 Відповісти
В сраку ваші «гарантії». Ви, паскуди, разом з путіним все поділили! Європа і ми поки що боїмося в це повірити. Але час прозріння настав.
показати весь коментар
14.08.2025 19:36 Відповісти
Договори з рабсією не варті паперу. Договори зі США не варті навіть договорів з рабсією...
показати весь коментар
14.08.2025 20:47 Відповісти
Договори з дебілами типу тебе не варті взагалі нічого.
показати весь коментар
15.08.2025 00:46 Відповісти
Якщо це звіздьож ротами, то так, якщо це юридично прописано, то США поки що не порушували юридично зобов'язуючі домовленності
показати весь коментар
15.08.2025 11:04 Відповісти
Юридично/не юридично...
нагадує підпис на заборі
Питання в тому, що раніше був світовий поліцейський, який був гарантом дотримання умов...і був готовий і здатний суворо наказати порушника і захистити справедлівість, порядок.
А хто зараз моде бути гарантом?!
Усілякій паперець зараз, як трй фіговий листок на причинному місці.
Той прав, у кого більше ЯЗ, сильніша армія, ********* найтехнологічна зброя!

Куда поділась обіцянка тр озброїти Україну до зубів?!
Це була б мощна гарантія і запорука справедливого сталого миру - надіти залізний намордник на ненаситну пасть скаженного двіжухіна.
показати весь коментар
15.08.2025 11:44 Відповісти
Трамп телефонував міністру фінансів Норвегії, щоб обговорити Нобелівську премію миру
показати весь коментар
14.08.2025 19:38 Відповісти
просить авансом
показати весь коментар
14.08.2025 19:39 Відповісти
підгорає - "цігель, цігель, а лю-лю ! Максім Горькій тю-тю !"

.
показати весь коментар
14.08.2025 20:41 Відповісти
Якшо він "краснова" найух послав, то тоді його підтримає пів світу. "Миротворець", блть, котрий покушається на сусідні території (і не тільки).
показати весь коментар
14.08.2025 20:24 Відповісти
пане Рубіо..так ми вже маємо гарантії безпеки, і від рашки, і від вас, і від бритів.. все в будапештському меморандумі.
ви там обережніше якось, а то переберете з тими гарантіями, нам ще гірше буде
показати весь коментар
14.08.2025 19:39 Відповісти
Бріти і США із дотримали.
показати весь коментар
14.08.2025 20:25 Відповісти
Брити так. США злилися як лайно в сортирі...
показати весь коментар
14.08.2025 20:44 Відповісти
Лайном зливаються лише місцеві зрадойоби. Які ніяк не подорослішають і живуть в вигаданому світі.
показати весь коментар
15.08.2025 00:49 Відповісти
Ага....штати дотримуються. .."Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки підтверджують їх зобов'язання Україні згідно з принципами Заключного акта НБСЄ (Наради з безпеки і співробітництва в Європі) поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України."
показати весь коментар
14.08.2025 21:59 Відповісти
А Штати і Бріти ніяк не порушували кордони України.
показати весь коментар
15.08.2025 00:44 Відповісти
По-перше про бритів я нічого не казав, а повага до незалежності, суверенітету і кордонів це мабуть тоді коли про обмін територіями щось толдичать...
показати весь коментар
15.08.2025 02:08 Відповісти
Ну других вариантов к сожалению нет и не предлагают. Брать что дают а самим строить третью и пятую линию обороны. Нам бы еще руководителей страны нормальных.
показати весь коментар
14.08.2025 19:42 Відповісти
Штати пропонують відтерміновану на місяць капітуляцію. І з керівництвом вони не допоможуть. У них такі самі клоуни, але ще із деменцією.
показати весь коментар
14.08.2025 20:17 Відповісти
Штати пропонують раціональний на даний момент варіант.
показати весь коментар
14.08.2025 20:26 Відповісти
Штати пропонують просто виконати забаганки ху-йла. Віддавши їм рідкоземи за "комісію" чудової угоди.
показати весь коментар
14.08.2025 20:49 Відповісти
Ні.
показати весь коментар
15.08.2025 00:43 Відповісти
...вогонь, типа, пу скоріше погодиться припинить і за цей час піднакопить зброї і поповніть моб ресурс...
в той же час в Україні буде відмінений військ стан зі всіма наслідками...демобілізацієй і...виборчими перегонами, де особисті амбіції дюжини претендентів на булаву ...популістські мотиви, гра на гострих болючих темах за голоса виборців точно до добра не доведуть.
показати весь коментар
15.08.2025 11:55 Відповісти
. Нагадаю, що ту ж таки "заморозку" в Кореї, Штати оплатили життями тисяч і тисяч своїх вояків, і, згодом, саме США тримали в Південній Кореї свої військові бази та багатотисячний військовий контингент. Вони і досі вимушені тримати там купу власних військових, попри те, що Корея має і свої власні збройні сили, і потужну економіку, ОПК і т.д. Те ж саме й стосовно Німеччини.
В Україні цього не має й не буде. Нас просто вчергове хочуть *******, що, з великою ймовірністю, закінчиться просто нашим знищенням, як держави, так і країни, так і нації - якщо не одномоментним, то поступовим точно.
показати весь коментар
15.08.2025 14:21 Відповісти
Нагадаю що в Кореї війська півночі таки мали серйозні успіхи. А не пусті села на півтора року.
показати весь коментар
15.08.2025 14:24 Відповісти
Ну вообще то серьезные переговоры команды рыжего дятла с европейскими союзниками обязаны означать что на Аляске будет ***** высказана более менее общая позиция. Насчет капитуляции - ну тут все зависит и от условий и от точки зрения. Если допустим - чисто гипотетически - заморозка боевых действий по линии фронта при имеющейся задаче выход на границы 1991 - да, это капитуляция. Если исходить из того что 24.02.22 орки имели задачу оккупировать Киев, Житомир, Винницу, Кривой Рог, Николаев и Одессу - естественно включая в себя и всю Левобережную Украину - то заморозка по текущей линии фронта - ну это не капитуляция, ну никак нет. Про то что у американцев на складах лежат несколько тысяч томагавков, стоят тысячи танков, что они могли бы при желании выпускать тысячу ракет к Хаймарсу в день - предлагаю забыть. Джон МакКейн умер, потому приходится иметь дело с теми кто есть, других американских - партнеров - все таки какая то помощь от них идет - у нас нет. Другое дело что это работа дипломатов. Но у нас все дипломаты считая самого главное - выпуска ТПДИ`2019 - Трускавецкого Политико-Дипломатического Института.
показати весь коментар
14.08.2025 20:34 Відповісти
❗️Ого! Розбився російський літак Су-30СМ, який виконував завдання південно-східніше острова Зміїний - ВМС ЗСУ

Причини, чому вороже корито впало - не відомі. Є інформація, що на поверхні моря знайдено уламки літака. Пілота наразі не виявлено.
показати весь коментар
14.08.2025 19:43 Відповісти
шукайте пілота у Кабзона
показати весь коментар
14.08.2025 19:49 Відповісти
Знаємо ми вже ваші, херантії! Відчули сповна!
показати весь коментар
14.08.2025 19:46 Відповісти
https://ua.korrespondent.net/world/4807565-avtobus-z-rosiianamy-potrapyv-u-dtp-v-yehypti-hospitalizovano-30-luidei Автобус з росіянами потрапив у ДТП в Єгипті, госпіталізовано 30 людей
показати весь коментар
14.08.2025 19:47 Відповісти
Буде ще один документ до попередніх потужних безпекових угод?
показати весь коментар
14.08.2025 19:50 Відповісти
Сторінок тількі побільше в "гарантіях". Якраз на макулатуру вистачить.
показати весь коментар
14.08.2025 19:54 Відповісти
Гадаю, там буде більше про надра України, а не про гарантії; "краснов" же не політик, а звичайний ділок.
показати весь коментар
14.08.2025 20:19 Відповісти
Спрвжні гарантії - це ************ зброя для ЗСУ, а не по чайній ложці, да ще з обмеженнями застосування і по принципу на тобі боже, що собі вже не гоже, що вже утілізовати треба...
показати весь коментар
15.08.2025 12:00 Відповісти
Україна вже стільки тих ґарантій має, що половину сміливо й продати б можна. От тільки, боюся, ніхто не купить.
показати весь коментар
14.08.2025 19:56 Відповісти
америкоси уже давали гарантії.
Ну взамін на ядерні боєголовки.
У Будапешті.
Чого варті ці гарантії показали президенти юса:
Обама,
Трамп,
Байден,
Трамп.
Це для не навчаємих.
показати весь коментар
14.08.2025 20:03 Відповісти
Гарантії-не гарантії, а обамка за Сакартвело Нобеля миру отримав... а тепер "краснов" ночами не спить--заздрощі не дають.
показати весь коментар
14.08.2025 20:16 Відповісти
Ну а хто ж винен що люди просто лицемірні?
показати весь коментар
14.08.2025 20:25 Відповісти
Не треба Україні жодних гарантій безпеки. Просто дайте в їб@ло пуйлові усією силою вашої фінансової системи та військової (руками ЗСУ). Цього буде вельми досить, аби пуйло поперхнувся Україною. Але це буде не за часів агента "краснова"...
показати весь коментар
14.08.2025 20:05 Відповісти
Ще один будапештський меморандум намалюєте на коліні? В жопу їх засуньте. Вже побачили не один десяток разів які в сша сидять ******* не гірші московських. Краще віддайте нашу ЯЗ а ми пообіцяємо нею не бити
показати весь коментар
14.08.2025 20:15 Відповісти
на йух трамбона і гарантії його дуполізів. Незабаром нхто не вспомне про якісь гарантії, лише би отримати Шнобеля
показати весь коментар
14.08.2025 20:51 Відповісти
Гарантії безпеки від агента КДБ → Краснова " і від капітана КДБ → "Окурка".
показати весь коментар
14.08.2025 20:56 Відповісти
Рубио ни*уя не рубит.
показати весь коментар
14.08.2025 20:59 Відповісти
Псина раскатало губу -
Минулого місяця президент США Дональд Трамп несподівано зателефонував міністру фінансів Норвегії Єнсу Столтенбергу, щоб обговорити торгові тарифи, а також його прагнення отримати Нобелівську премію миру.
показати весь коментар
14.08.2025 21:09 Відповісти
Ваші гарантії ломаного цента не стоять. Спустили ви в унітаз ваш авторитет, шоб вас знесли поскоріше, бездарніших американських політиків світ не бачів.
показати весь коментар
15.08.2025 10:28 Відповісти
Чи затямлять, нарешті, в Білому домі, що Україна не має суперечок з расєєю і завжди сумлінно виконувала договори про дружбу з імперією зла.

Пу почав, нічим неспровоковану з боку суверенної держави Україна, кордони, якої міжн.визнані, а також визнані самим пу в купі документів, з гаслом, що він вторгся асвабаждати... і воює в Україні зі США , НАТО...міфичними націстами і на початку ні пари з вуст про аннексію нових територій...

Тепер, пу змінив платівку і каже, що українців не існує, це малороси 3-го гатунку руськіє і він прийшов забрати свої території, по ходу грабуючи дітей, зерно, пром.підприємства, перетворюючи на труху міста, вбиваючи все живоє під гаслом захисту "руzzкага мира".

Мир можливий тільки через силу, а не винагороду агрессора-людожера за розпочату геноцидну війну.

Але, зустріч з тр в Анкориджи надає пу унікальну можливість зберегти обличчя і !!! заявити, що він переміг в Україні США і НАТО, з якими тепер мир- дружба-жвачка і пу виходить з України, адже він її асвабадил от амерікосів... і каже, що був вимушенний включити регіони України до сваей канституции, щоб вони не дісталися гамериці. Тепер же, він вертає все взад, за що отримує зняття санкцій, харошие коммерційни плюшки-проекти від тр і ЄС, які дуже важливі, щоб не бути підмятим кітаєм, якій поступово, але неухільно мягкою силою фактично захоплює расєйській Схід аж до Уралу.

Якщо 47й буде здатний на такий deel , то насправді заслуговує Нобеля і визначного міста в історії.

В іншому разі оставить тр по собі руїни міжн права і початок обратного відрахунку часу до світового хаосу і краху світової цівілізації.
показати весь коментар
15.08.2025 11:34 Відповісти
В жопу собі засуньте свої гарантії.
показати весь коментар
15.08.2025 11:40 Відповісти
...чим завініла Україна імперії зла?
Схоже, що тим же, чим Кувейт "завинив" саддаму

паперові гарантії - це папір...
ОБСЄ після минська вже наглядало/документовало порушення домовленностей з боку пу ну і що?
пу за всі злочини НЕ отримав ніякого покарання від гарантів лише натхнення і посунув далі...
Без покарання злочинця не можливо встановлення стало справедливого миру, лише інши фюрери отримають впевненість діяти так само
Якщо б не іранськи шахеди, зброя від кіма, підтримка з боку сі, обмеження і заборони з боку бай-бай-де-на, так звана друга армія світу здулась би ще під Херсоном...
але, пу застосував свій останній козир - ядерний жупел і дядько сем затих, як миша під віником: від допомогати скільки потрібно до скільки можемо і...припиняємо допомогу зовсім, але
надра...це цікаво і будемо продавати зброю європейцям... мабудь...і де та зброя на сьогодні?
показати весь коментар
15.08.2025 12:49 Відповісти